NICOLA_1985

09 mar 2012, 13:50

hej
mnie nie było pare dni tzn. zaglądałam ale nie pisałam bo zero czasu , teraz chatke ogarnęłam młodego położyłam spac.. znowu mu się odwidziało i kurcze śpi mi o 11.00 około 2 godzinki :ico_sorki:
mężu wrócił z nocki i kawe machnął i odwiózł moją siostrę i jej przyszłą teściową na lotnisko - była u mnie od środy ale dzisiaj już miała wylot
młoda w przedszkolu więc teraz mam niesamowitą ciszę w domu :ico_haha_01:

co do rowerków biegowych to mi też się niesamowicie podobaja i muszę kupić młodemu na lato taki rowerek, mam nadzieję , że szybko go opanuje chociaż mam pewne wątpliwości bo jakoś z jeździkami ma problemy, nie potrafi odpychać się nogami.. :ico_noniewiem: ale liczę na to, że na tym rowerku się tego nauczy i rowerek starczy mu na te i przyszłe wakacje a później przesiądzie się już na ten rower który kupiliśmy Karolinie, będą miec na go współę, no chyba, że Karola z niego wyrośnie to wtedy kupi się jej większy.. choć jej ciężko idzie jazda na rowerze bo ona nie pedałuje nogami a taki biegowy to nie wiem czy da sobie na nim radę bo jednak jedną stronę ciała ma trochę słabszą :ico_noniewiem:

niesamowicie lecicie z tymi okienkami , dopiero co pisałyscie , że jesteście w ciąży a tu już ostatnie okienka się zbliżają hehe :-) za niedługo będziemy witać bobasy na radosnych ogłoszeniach

wisnia co do Twoich wymiotów to mi się wydaje, że nie pomgają Ci za bardzo żadne specyfiki bo po prostu dzidzia ma takie ułożenie w brzuszku, że uciska Ci żołądek , ja miałam podobnie z Krystiankiem im był większy tym było gorzej bo tak uciskał mi żołądek, że jedzenie dla mnie było męczarnią musiałam jeść częściej ale w bardzo małych ilościach żeby nie wymiotować po każdym posiłku, pomagało też zaprzestanie picia do jedzenia , piłam zawsze jakąś chwilę po posiłku lub przed nigdy tego nie mieszałam, z zupami było ciężko

karo super wyjście, u nas co roku na ambasadzie ( taki klub) jest dzień kobiet i tańczą takie fajne bolki :ico_oczko: ja byłam tylko raz i to jeszcze za panny też wyrywali laski z sali i takie rzeczy z nimi robiłi , że hoho ale o dziwo u nas żadna nie uciekała tylko wszystkie się do nich cisły :ico_oczko:
fajne takie wyjścia chętnie bym przywróciła taki stan rzeczy jaki był za panny nie zmieniajac swojego życia dotychczasowego bo uważam, że to , że sie ma rodzinę nie oznacza , że nie można się fajnie bawić :-D
pewnie nieźle byś wyglądała wywijając z którymś z tych ciasteczek hehe tylko co na to mąż???? :ico_oczko: :ico_haha_01:

tibby no cóż.. zdarza się :ico_noniewiem: mój S. też mnie wkurzył bo dziad jeden jeździł bez pasów samochodem ja mu gderałam przy każdej okazji , że ma zapiąc pasy to mi na złość robił i nie zapinał a jak dostał mandat za jazdę bez pasów to już taki mądry nie był ... zresztą on już ma na swoim koncie kilka mandatów :ico_puknij: a ja się nie raz wkurzam bo ja robię wszystko, żeby nie wydawać pieniędzy na zbędne rzeczy, a on robi czasami takie głupoty ... jak ja bym dostała mandat to byłaby haja jak nie wiem co.. a jak on dostanie no to trudno... on może bo on pracuje... takie to "sprawiedliwe" :ico_puknij:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 mar 2012, 14:15

NICOLA_1985, mam nadzieje ze teraz bedziesz czesciej do nas zagladac i pisac.

my po spacerku i oczywiscie starsze sasiadki zaczely mi nagadywac ze za zimno abym na dwor wychodzila bo zuzia bedzie chora i dzidzia w brzuszku. :ico_puknij:

a co do czasu ciazy to fakt ta szybciej zleciala niz poprzednia bo teraz nie mam czasu myslec, musze sie zajac zuzia szkola a wtedy siedzialam sama w domu i mi sie dluzylo.

dziewczyny ktore klocki sa lepsze drewniane czy duplo?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2012, 14:50

nasz się drewnianymi jakoś nie zainteresował. ale to kwestia dziecka. nasz woli samochody. i upatrzył sobie mój stary atlas (jeszcze widnieje w nim Czechosłowacja!!! :ico_haha_01: ) i tam jest masa kolorowych obrazków na nich i ten skubaniec jak się go zapyta gdzie co jest na tej mapie z tych obrazków to wszystko pokaże! ma niesamowitą pamięć! :ico_olaboga: :ico_szoking: często nasz męczy wpychając się nam na kolana i każe się odpytywać z tych obrazków :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Nicola, zaglądaj częściej, bo nam wątek podupada :ico_placzek:
z kwietniówek już tylko ja, wiśnia i gozdzik - reszty nie ma. z maja tylko ty, a potem czerwiec i lipiec. :ico_olaboga: a było nas tak wiele. :ico_noniewiem: już nawet kaczorek zagląda rzadko.

a ja nadal mam focha na M. :ico_zly: wkurzył mnie niemiłosiernie! :ico_zly:

z Tobikiem u lekarki byłam. powiedziała, że mamy odstawić nasivin, inhalować się nadal tą solą morską, nadal podawać syrop i dorzuciła dodatkowo ambrosol i cebion. :ico_noniewiem: zobaczymy czy przez weekend coś się zmieni z nim. teraz jeszcze młody kima, ale jak się obudzi to czas na jego obiadek. może naleśniki dziś porobię... sama nie wiem. na coś mam ochotę ale nie wiem na co.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 mar 2012, 15:33

tibby, a probowalas dexa pico ten syrop na kaszel. zuzi pomogl.

ja dzis dola zlapalam. chcialabym aby tata byl ze mna. im jestem starsza tym bardziej mi go brakuje.
dewolaje zrobilam maz wroci to przyprawi karkowke a ja do szkoly. wydrukowalam swoja prace mgr i zrobilo sie 47 stron sporo juz:)
oo wlasnie slysze jak moje dziecko demoluje swoj pokoj wszystkie zabawki na podlodze.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2012, 16:03

ja mam swoją na ciut ponad 50. i tyle mi wystarczy. nie ma co ściemniać na siłę. :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 mar 2012, 16:11

tibby, oj u nas by to nie przeszlo. najmniej musi miec 80.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 mar 2012, 16:13

Witajcie u Nas juz lepiej Ufff wreszcie moge odetchnąć
Wczoraj Moja Julcia obchodziła 5 URODZINY
Strasznie ten czas ucieka az sie popłakałam jak śpiewaliśmy Julci 100 lat
nie mogłam dalej śpiewać tak jakoś miękko mi sie zrobiło na serduszku
dla mnie ciągle jest ta kruszynką którą połozyli mi na brzuszku cudna była - jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia
zaczynała od ciuszkow na 52 cm
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu moja juz 5 letnia dziewczynka i z ciuszkami na 134 cm
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 mar 2012, 16:18

gozdzik, ale się wzruszyłam.... :-) łzy poleciały!

ale 134? szok :D Mój 7 letni kurdupel nosi na 128 :ico_haha_01:

[ Dodano: 09-03-2012, 15:19 ]
a, no i wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Julci!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2012, 16:23

wisnia3006, a on bez recepty jest?

[ Dodano: 09-03-2012, 15:26 ]
gozdzik, jaka ona była sliczniutka jak była taka kruszynka! teraz to już masz w domu duża pannę! :-D super!

zdjęcia rewelka! :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 mar 2012, 16:27

Goździk, ja też się wzruszyłam ..., a wczoraj właśnie przeglądałam Dawisia zdjęcia noworodkowe i mi się też cieplutko na serduszku zrobiło...
Wszystkiego najlepszego dla Twojej ślicznej Królewny!!!! :ico_buziaczki_big:

tibby, u nas też drewniane klocki nie miały powodzenia, a Duplo Dawid bardzo chętnie i często się bawi :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość