Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 mar 2012, 14:09

hej dzziołszki
ale u nas wieje a ja czekam aż mała się zbudzi i do szkoły idę
gdyby nie to pewnie bym wcale nie wychodziła na dwór
a tak mamy przymusowy spacer
ja mam buciki ale małą woli w skarpetkach
jakoś jej przeszkadzają i łatwiej jej bez :ico_sorki:
ja myje małej ząbki silikonową ale nie bardzo to lubi zaciska bużke i nie chce otworzyć

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 mar 2012, 15:44

Hej


Oglaszam wszem i wobec ze zaczynam prace 26ego marca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Ja mam 3 reklamowki bucikow po Jerku (wiem ze powinny byc nowe) ...i wiekszosc z nich jeszcez z metkami....ale Szymek nie wstaje wiec na razie zasuwa w miekkich skorzanych kapciochach :-D


co do szczotkowania zabkow...maly sam sobie szczotkuje taka szczotka dla maluchow z wloskami (jak tylko widzi ze ja szczotkuje) czasem mu odrobinke pasty dla maluszkow skapne ...bardzo jest zadowolonyi starsznie lubi to zajecie i koniecznie chce tak samo jak ja machac szczoteczka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Jedna juz utopil w kibelku jak go na chwile sposcilam z oka :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 mar 2012, 09:05

Oglaszam wszem i wobec ze zaczynam prace 26ego marca
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a gdzie jesli mozna wiedziec??

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 mar 2012, 22:19

witam ale pustki az mi sie nie chce tez pisac

hello gdzie jestescie???????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 mar 2012, 00:06

heeej...

U nas chorobsa, nie bardzo mam czas na kompa. Polka chociaz zdrowa, ja od dzisiaj na antybiotyku, boe pierwszy raz w zyciu mam zapalenie zatok, wczoraj mnie od tego tak glowa rozbolala, ze nie moglam mowic nawet, koszmar, dzisiaij mnie polowa twarzy z zebawi wlacznie boli, nie wiem co z Polunia zrobic, bo przeciez ona na cycu jeszcze :ico_sorki: w nocy sobie lubi siorbnac troche...

Tabogucka
, gratuluje pracy, ciesze sie, ze niania sie spisuje, teraz juz bedzie tylko lepiej :ico_oczko:

Zabki Polce myje pasta elmex dla dzieci i normalna szczoteczka, taka do 2 giego roku zycia, ale ona ma juz 11 sztuk, glupio by bylo nie myc...

buty kupilam z däumlinga, takie proste czerwone, sznurowane, super sa...
Bo Polunia zaczela chodzic jak miala 10.5 miesiaca, skubana teraz juz biega jak ja gonie i tupie za nia nogami, na placu zabaw leci pierwsza do zjezdzalni :ico_oczko: po Balkonie sobie tupta jak pranie wieszam, nauczyla sie wdrapywac na fotel bujany, siada sobie jak wielka pani i sie husta :ico_haha_01: wlazi tez na kanape i jak sie jakies kartony znajda, albo skrzynie z zabawkami to wlazi tak wysoko jak tylko sie da, bierze telefon i robi "halo, halo" fajna jest :-)

takie mamy butki Obrazek

nasi znajomi sie dopiero wczoraj wyprowadzili od nas :ico_olaboga: teraz to juz sie z tego moge smiac...

Gwona
, dobrze, ze sie kogos radzisz, trudno by bylo sobie samej dac rade...


przeczytalam na raz kilkanascie stron, nie pamietam co mialam pisac :ico_oczko:


a taki mamy fotelik Obrazek super jest

[ Dodano: 15-03-2012, 23:18 ]
moja krolewna

Obrazek

[ Dodano: 15-03-2012, 23:21 ]
nie ma to jak zabawa ze starszym bratem

Obrazek

[ Dodano: 15-03-2012, 23:31 ]
Polka lazi
http://www.youtube.com/watch?v=m-mh30qj ... e=youtu.be
Ostatnio zmieniony 16 mar 2012, 17:56 przez Fintifluszka, łącznie zmieniany 1 raz.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 mar 2012, 10:05

Fintifluszka, tez taki chce kupic fotelik A ZDJECIA SUPERANCKIE

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2012, 10:18

a gdzie jesli mozna wiedziec??
W moim najulubienszym szpitalu w St Thomas jako recepcjonistka na oddziale diagnostyki laboratoryjnej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-03-2012, 09:20 ]
mam zapalenie zatok
ja mam przewlekle pare razy w roku ...zawsze podwojny antybiotyk...dlatego szczerze wspolczuje....ciutke pomagaja inhalacje z oil olbas :ico_sorki:

[ Dodano: 16-03-2012, 09:21 ]
nocy sobie lubi siorbnac troche...
to tak jak Szymek...ja jestem uczulona na peniciline wiec mi pozwalali karmic na antybiotyku :ico_sorki:

[ Dodano: 16-03-2012, 09:23 ]
gratuluje pracy, ciesze sie, ze niania sie spisuje, teraz juz bedzie tylko lepiej
dziekuje :ico_buziaczki_big: mam taka nadzieje ...u niani byl wczoraj i przedwczoraj po 4godziny :-D i coraz bardzoiej mu sie podoba i starsznie lubi "bawic"sie z innymi dziecmi

[ Dodano: 16-03-2012, 09:25 ]
Polka lazi
o super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moj Klops nawet nie staje ... :ico_szoking:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2012, 10:47

W moim najulubienszym szpitalu w St Thomas jako recepcjonistka na oddziale diagnostyki laboratoryjnej
suuuperrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Polci

u nas Marcelina wstaje gdzie popadnie, chodzi, ale tylko trzymajac sie czegos np. przy stole, albo kolo mebli, no i puszcza sie, ale tylko 1 reka...
moj Klops nawet nie staje ...
mojej cioci synek nie wstawal nawet w lozeczku jak mial rok, a zaczal chodzic rowno w swoje 18 mies. i lekarz mowil, ze jest ok, bo do tego czasu dzieci maja czas na nauke chodzenia

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 mar 2012, 11:21

super Tabogucka ze sie udało z tąpracą :ico_brawa_01: ja tez musze wyjsc do ludzi bo w domu wszystko mnie wnerwia ;/
a Polcia jak pieknie chodzi sliczna jest i fajną przestrzen macie w domku Fintifluszko do zabawy superr juz sie nie moge doczekac jak moja tak ładnie bedzie sama tuptac
od wczoraj u nas słoneczko pieknie swieci wiec wybieramy sie na spacerek jak mała sie obudzi ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2012, 12:19

, a zaczal chodzic rowno w swoje 18 mies.
ja wyczytalam ze przedzial wiekowy do chodzenia to 10-24miesiace...wiec sie wcale nie przejmuje ,,,wiem ze mam klocka... :ico_oczko: i ze juz proboje stawac na nozkach jak sie go chce posadzic itp ...sam tez kombinuje stanac na jednej wyprostowanej nodze :ico_haha_01: takze wszystko jest na dobrej drodze...

poza tym teraz u niani ma tylko starsze dzieci do towarzystwa wiec mysle ze szybko podlapie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sejana aTy gdzie w Polsce czy we Wloszech???
wiec wybieramy sie na spacerek jak mała sie obudzi ;)
a ja wlasnie teraz lece zeby maly sie wyspala na spacerze przed nianai to jest w lepszym humorze :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość