patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 mar 2012, 12:58

Murchinson, to juz trzeci, w jednym narazie jestem z toba i twoja siostra a dotyczy nieyjasnionych przypadkow medycznych :ico_oczko:

Koroneczka, no wlasnie, sprawdzasz go jeszcze? :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2012, 13:20

Murchinson, to juz trzeci, w jednym narazie jestem z toba i twoja siostra a dotyczy nieyjasnionych przypadkow medycznych :ico_oczko:
No tak, zapominałam o nim :ico_wstydzioch: -skleroza nie boli...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 mar 2012, 15:19

my już po lekarzu
póki co osłuchowo czysto,gardełko też ok,więc wstępnie traktujemy to jako przeziębienie,których ostatnio sporo ze względu na pogodę i mamy podawać flegaminę,bioaron i ewentualnie spray do noska
kazała oklepywać plecki ze względu na ten mokry kaszel,a jak coś będzie słychać jak oddycha ( bo kazała wieczorem poszłuchać małą) to mamy przyjść,wtedy pewnie antybiotyk będzie potrzebny :ico_sorki: wychodzić możemy o ile temperatury nie będzie,ale dzisiaj to sobie odpuszczę wyjście :ico_oczko:
zawiozłam też podanie do przedszkola
od razu musiałam do PKO zajechać bo ostatnio to mam z nimi problemy...raz źle przelali kasę (bo ja płacę na tych zwykłych blankiecikach co się wypełnia) i robiłam 2 wpłaty-jedna za zestaw ciuszków a druga rata za laptopa i się okazało,że oba poszły do tej babki :ico_szoking: ona do mnie dzwoni,że dziękuje za wpłatę,ale jest druga na sygma bank i że mi zwróci tą kasę w paczce (i zwróciła :ico_brawa_01: ) bo jej moje pieniądze nie są potrzebne :ico_oczko: wyjaśniłam i oni przelali kasę ponownie już do sygma banku,tym sposobem mam jedną ratę do przodu :-D
a dzisiaj zwrócili mi wpłatę co robiłam ponad tydzień temu za inne ciuszki dla Hani,bo babka miała jakies problemy z kontem i ostatnio wszystkie wpłaty od niej cofali,więc dzisiaj przelali tą kasę na nowo już na inne konto :ico_sorki:

dzieci teraz do spania,to znaczy Milena spi a Hania chyba uśnie
mąż jedzie drzewo robić do lasu i znowu sama :-/

Murchinso są domowe wizyty,tylko też w jakiś dniach,bo nie codziennie :ico_sorki:

patrycja_g, współczuję ci bólu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 mar 2012, 18:50

Cześć Kobietki
Mały śpi chwila dla mnie i nareszcie mogę coś naskrobać
Patrycja biedactwo wracaj szybko do zdrowia też się poparzyłam ostatnio wodą ale ja z kolei rękę i nogę bo mi czajnik zsuną się z rogu stolika :-D toż to kalectwo :-D

Ania zdrówka dla Milenki

Wybaczcie nie wiem co mam komu pisać tyle się naczytałam że się zgubiłam :ico_wstydzioch:
Ja ostatnio na małego nie narzekam mimo że się rozbija, dławi i nie wiem co jeszcze to lepiej sobie radzę z nim, pogoda wiosenna to i lepiej się człowiekowi funkcjonuje a i spacerki przyjemne i mniej uciążliwe bo biorę teraz mały wózek parasolkę w jedną rękę w drugą Małego i nie muszę go nosić tyle na dworze...Z K ostatnio cięższe dni ale o tym mi się nie chce nawet pisać :-D

Stawiam :ico_tort: na 10 miesiąc Igorka, całkiem bym zapomniała

U nas w mieście kilka dni temu tragedia straszna teść polał benzyną i podpalił synową kobietka 36 lat 2 synów, no coś strasznego co się na tym świecie dzieje, tak ostatnio przeglądam informacje i znalazłam też że w sprawie małej Madzi są nowe fakty tzn. w komputerze Matki znaleźli że oglądała stronki ile kosztują trumny dla dzieci jaki jest zasiłek pogrzebowy itd kilka dni przed rzekomym zaginięciem O.O no w szoku byłam

[ Dodano: 22-03-2012, 17:51 ]
Ania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 kilo mniej pozazdrościć

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 mar 2012, 21:18

Nie, nie sprawdzam już blendera :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A tak na serio to mam teraz shizy takie, ze nawet jak go myję to sprawdzam, czy nie jest podłączony do prądu :ico_sorki:

Aniu, dobrze, że Milenka osłuchowo czysta :ico_sorki: niech panienka zdrowieje.

Mariola, miło, że wpadłaś, fajnie, że w końcu możesz na spacerek z Igorkiem się wybrać. Tak , coraz więcej niejasności w sprawie Małej Madzi, człowiek nie wie co tym wszystkim myśleć.

Byłam dziś u dzieciaczków, rosną jak na drożdżach choć nadal z nich małe szczurki są. Skóra i kości. Marcel wypija już 90 ml mleka, Kacper 60 :-) Mama załatwiłą im darmowe szczepionki na pneumo :-)

A u nas porządków na ogrodzie ciąg dalszy. Małż grilla kupił, już chciał dzisiaj sezon grillowy otwierać :ico_sorki: w sumie bym sobie zjadła taką soczystą karkóweczkę z grilla, może jutro jak wieczorkiem będzie ciepło.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 mar 2012, 22:10

Marcel wypija już 90 ml mleka, Kacper 60 :-)
kiedy to bylo... :ico_noniewiem:
Mama załatwiłą im darmowe szczepionki na pneumo
to super, bo bratowa pewnie by nie pomyslala nawet gdyby mogla sobie na to pozwolic

Mariola_Larose, :ico_brawa_01: sto lat dla Igorka

aniawlkp86, dobrze ze Milenka zdrowa

A Filip dostal na wieczor temperatury, nie wiem czy to zabek ten ktorego polowa brakuje czy infekcja czy w polaczeniu z ta wysypka jednak cos zakaznego. Nogi mnie caly dzien bola, zwlaszcza jedna, nie mam pojecia jak jutro buty wloze zeby do lekarza pojechac. Dzis R wzial urlop, zrobil to zaraz jak mnie wczoraj zobaczyl w misce a dzis stwierdzil ze myslal ze bedzie ze mna gorzej wiec jutro idzie do pracy. A nawet nie zdaje sobie sprawy ile mi dzis pomogl bo nie dalabym rady przez to oparznie.
Filip dzis chodzil ze mna za jedna raczke stojac obok. Tak jak dziecko z mama na spacerze. Proba generalna na dworze bedzie jak zaloze buty :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 mar 2012, 23:09

Mama załatwiłą im darmowe szczepionki na pneumo :-)
A oni w którym tygodniu się urodzili? Pytam, bo jeśli do 37 i maja w książeczkach, że wcześniak to szczepionki mają darmowe.
Filip dzis chodzil ze mna za jedna raczke stojac obok.
:ico_brawa_01: Ja się już tego doczekać nie mogę. Dziś mnie jedna sąsiadka zaczepiła i zdziwiona, że mały drepcze od huśtawki do wózka-i pyta mnie czy to nie za wcześnie? No to jej powiedziałam, że małego do podłogi czy wózka nie przykleję skoro sam wstaje i drepcze.
Trzymam kciuki by a temperatura była od ząbka. A R się nie przejmuj-chłop to chłop, często nawet nie myślą co mówią i nie zdają sobie sprawy jak pomoc czasem nawet przy czymś błahym jest nam potrzebna.
Marcel wypija już 90 ml mleka, Kacper 60 :-)
kiedy to bylo... :ico_noniewiem:
Z jakieś 10 albo 10,5 m-ca temu :ico_haha_01:

Aniu, dobrze że Milenka czysta osłuchowo. fakt pogoda teraz najbardziej zdradliwa i co chwila ktoś chory.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 mar 2012, 10:34

witam

nocka u nas do 2.30 była ok,ale potem 1,5 godziny co trochę do łóżeczka latałam bo małej coś się spac nie chciało,dałam w końcu nurofen bo jakaś ciepła była i dopiero po tym zasnęła :ico_sorki: wstała przed 6,ale dałam pić i jeszcze godzinkę pospała :ico_sorki: teraz o 9 zasnęła mi na rękach to ją położyłam do łóżeczka i na razie śpi,choć troszkę lepiej z nią bo na śniadanko zjadła całą parówkę :-D

pranie już wrzuciłam,na dworze póki co szaro i chłodno,ale ma być dzisiaj podobno 16 stopni i słonko to czekam :ico_oczko:

na obiad dla dziewczynek rosołek będzie a dla nas ziemniaczki z jajeczkiem sadzonym :-)

jutro mi chyba neta wyłączą bo do 24 mam rozliczenie a wczoraj tak się mojemu śpieszyło,że nie zaszliśmy pytać o ten radiowy :ico_zly: ale może jutro podjedzie jak będzie po pieluchy jechał :ico_sorki: w razie co będę smski pisać :ico_oczko:

jutro też biorę się za pranie dywanu....z A go wyniosę i wypiorę na podjeździe a rozwiesi na trzepak już z 4 innymi facetami bo ja z nim nie dam rady,za ciężki jest :ico_sorki:

w niedzielę chyba do Człuchowa na Canpol pojedziemy na większość dnia jeżeli małej się nie pogorszy :ico_sorki: mąż mi obiecał wczoraj :-D wypalił to po tym jak ja mu po lekarzu powiedziałam,że w niedzielę robię sobie cały dzień wolnego od niego i dzieci i jadę do koleżanki :-D :-D chyba się wystraszył,że sam zostanie i sobie rady nie da :ico_haha_01: :ico_haha_01: jutro ma ciąć drzewo i trochę kaski wpadnie,to stwierdził,że w końcu trzeba się odstresować :-)

za tydzień w sobotę już mama z Holandii wraca,doczekać się nie mogę,a Hania jaka za babcią stęskniona :-D

to chyba tyle :ico_haha_01:

aaaa dziękuję za zdrówko dla Milenki :ico_sorki: chyba skończy się na przeziębieniu bo na razie nic się gorszego nie wykluwa :ico_sorki:

Mariola_Larose, fajnie,że zajrzałaś do nas na chwilkę :ico_brawa_01: a jaką masz parasolkę? no i współczuję tego poparzenia :ico_sorki:
U nas w mieście kilka dni temu tragedia straszna teść polał benzyną i podpalił synową kobietka 36 lat 2 synów, no coś strasznego co się na tym świecie dzieje,
:ico_olaboga: :ico_olaboga:
to wczoraj w wiadomościach mówili o podpaleniu w Dobrzycy niedaleko Piły (a to wcale nie tak daleko od nas),podobno ktoś podpalił leśniczówkę gdzie było małżeństwo :ico_olaboga:

Koroneczka, takie maluszki to w porównaniu do Maksia to szkraby :-D fajnie,że mają szczepionkę za darmo :ico_sorki: a porządki w ogrodzie i grill....nas też to czeka,trzeba sprzątnąć podwórko i rozpalić którejś niedzielki fajnego grila :-D

patrycja_g, dobrze,że R wziął urlop,ale fajnie by było jakby ten jeden dzień jeszcze posiedział z wami,zawsze to tobie by lżej było :ico_sorki: oby temp u Filipka była od ząbka :ico_sorki:
Dziś mnie jedna sąsiadka zaczepiła i zdziwiona, że mały drepcze od huśtawki do wózka-i pyta mnie czy to nie za wcześnie? No to jej powiedziałam, że małego do podłogi czy wózka nie przykleję skoro sam wstaje i drepcze.
i dobrze jej powiedziałaś :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-03-2012, 16:47 ]
no tak pogoda piękna to was nie ma :-D :-D
a ja się kiszę w domu,bo mała raz ma raz nie ma temperatury :ico_sorki: teraz zalicza 3 drzemkę...
Hania się z Zosią na placu zabaw bawi,mąż pojechał do lasu a ja sama jak palec z marudzącym dzieckiem :ico_noniewiem:
jeszcze mało zawału nie dostałam jak na podłodze w pokoju zobaczyłam padalca :ico_szoking: :ico_olaboga: mamy szpary między podłogą a ścianą i nigdy bym się padalca tu nie spodziewała,co najwyżej mrówek pełno jak sezon jest...normalnie ciary mam brrrr :ico_chory:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 mar 2012, 19:49

co tu dzis taka cisza... :ico_noniewiem:

my dzis mielismy wycieczke po lekarzach... ale chyba doszlam do tego co zaszkodzilo Filipowi. Pamietacie jak niby uczulil sie na wode? Mi sie przypomnialo ze wtedy zrobila mu sie krostka na bialku w oczku i okulistka dala mu krople - sulfactamidum i po jakis 10 dniach wyszlo to uczulenie na plecach. Teraz te krople dostawal do nosa, dokladnie te same i po 7 dniach wyszla wysypka tylko ze zaczela sie od buzi. Rano na to wpadlam u lekarzy porownalam daty i poki co wszystko mi si zgadza. Ale wtedy walczylismy ponad 2 miesiace nim zeszla na dobre. A goraczke ma od zebow bo jest czysty osluchowo i gardlo wyjatkowo tez czyste.
Padam z nog. Filipa tez chyba ten dzien wymeczyl bo zasnal mi na spacerze i nawet rozbieranie go nie bylo w stanie obudzic. Jak nigdy

aniawlkp86, bedzie nam ciebie brakowac. Zajrzyj czasem od mamy

[ Dodano: 23-03-2012, 18:50 ]
mało zawału nie dostałam jak na podłodze w pokoju zobaczyłam padalca :ico_szoking:
ja bym dostala, matko :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 mar 2012, 20:50

Witam,
Matuś śpi, D pojechał na siatkówkę. Wieczór mam dla siebie.
a ja się kiszę w domu,bo mała raz ma raz nie ma temperatury :ico_sorki: teraz zalicza 3 drzemkę...
Bidulka osłabiona to odsypia. Aniu :ico_pocieszyciel:. Zajrzyj czasem od mamy albo pisz sms-y.
mało zawału nie dostałam jak na podłodze w pokoju zobaczyłam padalca :ico_szoking:
ja bym dostala, matko :ico_olaboga:
Ja na pewno padłabym albo stanęłabym sparaliżowana i zaczęłabym się drzeć na pół miasta.

Patrycja, dobrze że wiesz od czego może być to uczulenie. Z tymi alergiami to tak jest że człowiek gdyba, gdyba i nie wie od czego a to coś co jest najczęściej pod nosem (a w Filipa przypadku to nawet w nosie). To Filipa też do klubu dopiszemy :ico_oczko:

Miłego wieczoru.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość