magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 kwie 2012, 19:32

NowaSejana, to u was te foteliki takie tanie?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 kwie 2012, 22:22

piszę tego posta już trzeci raz :ico_zly:

wszytskiego najlepszego dla roczniaków. Wszytskie fotki śliczne

Mat jeszcze nie chodzi, stoi bardzo często sam, zasuwa na kolankach tak szybko, że z trudem go doganiam :-D

Gwona ale masz rodziców :ico_olaboga: na jednym wózku z moimi teściami jadą. Tylko, że moi to jeszcze potrafią się chwalić jacyż to oni wspaniali i jak to napomagali nam :ico_szoking:szok :ico_szoking:

Inuno rozumiem Cię kochana doskonale :ico_pocieszyciel:

NowaSejana
udanego wypoczynku!!!

tabogucka, ja też nie lubię banków :ico_oczko: uważam, że to złodzieje!
a powiedz jak atmosfera w pracy????Boże jak Ci zazdroszczę!!! :ico_sorki:

maga1614
ale spryciarz Filipcio. Pewnie za chwilę będzie chodził

[ Dodano: 02-04-2012, 22:24 ]
wyjeżdżam do rodziców jutro. wracam w następnym tygodniu, choć najchętniej to w ogóle bym tu nie wracała. Sytuacja w tym mieszkaniu jest nie do zniesienia i czuję, że to początek końca mieszkania tutaj pod jednym dachem z tymi ludźmi. Nie kłócimy się, ale milczymy już prawie 2 tygodnie, na dodatek ONA próbuje wejść w tyłek Oli, jakby chciała zaskarbić sobie jej sympatię, słowo "dziadzio" i "babcia" doprowadza mnie do białej gorączki i wywołuje mdłości. na szczęście idzie lato i jak nie znajdę pracy, to po prostu będziemy się mijać, bo nie umiem inaczej. w każdym bądź razie muszę się stąd wyprowadzić do końca roku, bo szału dostanę.

życzę Wam ZDROWYCH POGODNYCH śWIĄT WIELKANOCNYCH
SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO ŚMIGUSA DYNGUSA.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 kwie 2012, 22:47

Blanka26 Życzę więc samego wypoczynku bezstresowego!! Ah..moi rodzice też uważają,że są w porządku zwłaszcza moja mama! :ico_zly: Całe życie słyszę tylko: "Nam nikt nie pomagał"! 'Ja miałam dwójkę dzieci i wszystko miałam zrobione"! " Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"! " albo tekst w stylu " ...trzeba było d... nie dawać to byś teraz problemów nie miała"! ostatnio doszło "ku..., szmata, zdzi.. itd."! Albo "wywiozą" mnie z tego domu albo wykończę się psychicznie. Przepłakałam pół wieczoru a przez te nerwy i stres tylko Nadii się oberwało :ico_placzek:
P. też dokłada swego codziennie tylko sms w stylu : jesteś ku... czy dziw..! O tym nie zapomina ale o roczku super ojciec roku zapomniał! :ico_zly: Policja go szuka a on tak po prostu wyjechał z kraju...nie mam sił już walczyć! Niech ten koszmar w końcu się skończy i moje życie się ustabilizuje. Coraz częściej żałuje,że mam dziecko,czy przez to jestem złą matką?? :ico_placzek: Częste załamania i bezsilność dają się we znaki. Bo chciałabym tak dobrze a nic nie idzie po mojej myśli. :507: ahh...wyżaliłam się trochę!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 kwie 2012, 23:10

Gwona, o kurcze, jestem przerażona tym co piszesz :ico_szoking: rodzice do swojego dziecka tak mówią???? :ico_szoking: Chryste :ico_olaboga: jestem w głębokim szoku i bardzo Ci współczuję. Nie jesteś złą matką, tylko masz ciągle pod górkę, na razie trudno cieszyć Ci się tym co masz, rozumiem Cię, kochana życzę Ci dużo siły. Myślałaś o domu samotnej matki????

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 kwie 2012, 08:49

magda1614, sa i drogie i tanie, ale jak dobrze poszukasz to i tansze sie znajdzie z atestem, wiadomo, ze firmowki drogie, jak wszedzie...
NowaSejana udanego wypoczynku!!!
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: ale juz wiem, ze troche stresu bedzie...
Blanka26, spokojnego wypoczynku u mamy Wam zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moze odsapniesz troche od sytuacji u tesciow...
...trzeba było d... nie dawać to byś teraz problemów nie miała"! ostatnio doszło "ku..., szmata, zdzi.. itd."!
uuuu tego to bym sie po rodzicach nie spodziewala :ico_zly: :ico_zly: to juz gruba przesada, bo ta reszte slow o pomaganiu itd to nie raz od tesciow slysze, ze oni np. przez 3 lata mebli nie mieli i na kocu wojskowym spali :ico_olaboga:
Coraz częściej żałuje,że mam dziecko,czy przez to jestem złą matką??
nie kochana, nigdy nie mysl, ze jestes zla matka.. wiem, ze to nie jest takie proste i mam nadzieje, ze Nadia Ci to wynagrodzi.. Sama mialam takie momenty kiedy stalam bez grosza przy duszy z blizniaczkami, nie raz sie na nich wyladowywalam, chociaz one niczemu nie winne, ale to bylo najprostsze wyjscie... a teraz mi wstyd...
Myślałaś o domu samotnej matki????
mi tez to przeszlo przez mysl, jak ostatnio o Tobie Gwona myslalam... tam przynajmniej mialabys spokoj i nadzieje na jakis normalny start dla Was

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 kwie 2012, 12:59

czesc dziewczyny, Polke uspilam, lece obiad gotowac...

Gwona, trudna sytuacja, bo jak ziecko jest male, a nie ma se faceta do pomocy to rece zwiazane i serio nie wiem czy takie miejsce socjalne teraz by nie bylo dla was rozwiazaniem :ico_sorki:
a jaki ty masz ten wyuczony zawod?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 kwie 2012, 22:37

Fintifluszka Jestem fryzjerką i odkąd skończyłam szkołę zawsze pracowałam a teraz tak ciężko jest jak się wychowuje samotnie dziecko :ico_sorki: Teraz znalazłam prace już nawet nie w salonie...byle by podjąć jakąkolwiek prace. Oby wszystko się ułożyło po mojej myśli...chociaż raz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 kwie 2012, 11:28

hej u nas cieplutko
16 stopni i burze zapowiadają
mała śpi jak wstanie to spadam

co pichcicie na święta??? ja chyba na zakupy sie dziś wybiorę póki ciepło :ico_oczko:
mała coraz śmielej chodzi
jak się zapomni to i cały pokój przejdzie :ico_sorki:
a wczoraj na wieczór wypiła 300 mleczka.....szokkkkk ja nie wiem gdzie ona to zmiesciła :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 kwie 2012, 11:36

Gwona, fajnie ze masz taka kolezanke ktora Ci pomoze.

Blanka26, wspolczuje sytuacji w domu.Fajnie ze swieta spedzisz z rodzicami przynajmniej sobie odpoczniesz od tesciow.
u nas cieplutko
16 stopni i burze zapowiadają
ale fajnie.u nas zimno i deszczowo.
co pichcicie na święta??? ja chyba na zakupy sie dziś wybiorę póki ciepło :ico_oczko:
tez sie dzis wybieram na zakupy.A od jutra zaczynam gotowanie.Robie bigos,szynke gotowana,pieczen z karkowki,salatke makaronowa,upieke sernik i to wszystko.

[ Dodano: 04-04-2012, 11:39 ]
a wczoraj na wieczór wypiła 300 mleczka.....szokkkkk ja nie wiem gdzie ona to zmiesciła :ico_olaboga:
_________________
ladnie Ci je.
Moja ostatnio zrobila sie wstretna do jedzenia.bardzo malo je i na dodatek chce sama.Jak ja jej podaje to zacisnie usta i nie wezmie tylko siega po lyzeczke i musi sama.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 kwie 2012, 11:41

hej dziewczyny
bylysmy dzisiaj na bilansie, mala ma 10290g i 79cm
Jestem zalamana, bo okazalo sie, ze mala ma AZS (egzema) :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ma plamy na calym ciele, ostatnio rozdrapala sobie na nogach az do krwi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie ma na to lekarstwa, trzeba caly czas kremowac, a nawet jak sie zagoi to znowu powroci za jakis czas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
mysle, zeby po powrocie z Polski pojsc z nia do dermatologa, a z Dominika czeka mnie wizyta u laryngologa, bo strasznie chrapie w nocy i moze miec powiekszone migdaly :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
czemu zawsze musi byc pod gorke?? nawet wyjazd do Polski mnie juz nie cieszy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości