Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 kwie 2012, 15:56

hej dziewczyny!!!
święta święta i po świętach....
siedzimy w domu bo wieje u nas jakoś
byłam dziś u fryzjera i jeszcze wynik z cytologi odebrac
na szczęscie dobry....ufffff
mała dziś wstała o 6 pospała 2 godzinki i teraz marudzi
dałam ja do łóżeczka moze zaśnie choć wydaje mi się że nie :ico_sorki:
no i ładnie już sama chodzi
chociaż jak ma zapylac to jednak szybciej na czworaka jej idzie :ico_oczko:

Inuno, za roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a fotki superaśne :ico_brawa_01:
magda1614, super fotki i faktycznie filipek bużke ma taką drobniutką bo reszta fajniusia,zrasztą cały jest fajniusi....
patrycjaaa, jej oby wszystko się jakoś ułożyło...

[ Dodano: 12-04-2012, 11:10 ]
q co to tak pusto
ja po szczepieniu
mała waży 8500 i ma 74 cm
nawet nie płakała dużo
teraz zasneła i śpi ładnie

cieplutko u nas wiec pewnie znowu całe popołudnie nas nie bedzie
co u was?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 kwie 2012, 12:32

Inuno 100lat dla Mikiego! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa Eh...oby u Ciebie też się poprawiło. :ico_sorki:

My jesteśmy po wczorajszym szczepieniu! Nadia super grzeczna była. Waga 10,5kg :-) Choć ostatnio jest strasznym niejadkiem nic jeść nie chce :ico_olaboga:

A jutro do pracy :ico_sorki: Także koniec z lenistwem. Chyba będę płakać jak bóbr jak będę musiała zostawić małą :ico_placzek: choć wiem,że będzie pod dobrą opieką. Tylko te zmiany takie beznadziejne są,że i tak po całych dniach mnie nie będzie...9-17 i 11-19 :ico_sorki: Ale łącznie z dojazdem jestem w pracy w 15 min to chyba jedyne plus tego no i że jakaś kaska w końcu będzie. No i rodzice w końcu się odczepią.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 kwie 2012, 16:12

patrycjaaa ja i tak uważam, że masz lepeij niż ja, bo masz pracę i teściowa zajmuje się Blanką. A popatrz w jakiej sytuacji ja jestem :ico_placzek: opiekę nad Matem już sobie właściwie załątwiłam, ale nie moge znaleźć pracy :ico_placzek:

Gwona, a co będziesz robić w pracy???powodzenia. wciągniesz się, początki zawsze są trudne

magda1614 zdjęcia fenomenalne :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 kwie 2012, 18:44

witam
ja na chwilke
mam doła i nie chce mi sie pisac :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 12-04-2012, 18:51 ]
No i gonimy was z zębolkami bo mamy juz 6 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ide teraz jak burza :-D :-D :-D

[ Dodano: 12-04-2012, 18:52 ]
Byli dziadki na swieta i mi rozpuscili dzieciaka bo tylko rączki i rączki-masakra a ja teraz nie daje rady :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 kwie 2012, 21:50

Gwona, a z kim Nadie bedziesz zostawiac??

My mamy wizyte u lekarza 19-tego kwietnia. moja Polka ma 74cm, bo ja akurat dzisiaj mierzylam i mysle po raz kolejny, ze gabarytowo jest jak Paulinka, bo mysle, ze wazy nie wiecej niz 9 kilo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 kwie 2012, 11:00

hej
mała padła
wczoraj u nas taka burza była ,masakra i potężna ulewa,akurat do mamy jechałam samochodem,masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no i żałuje że do nich jechałam
bo się z nimi pokłóciałam
jak mnie wkurza że oni są takimi egoistami
mają tak zasciankowe i samolubne poglądy że aż mi wstyd za nich
myślą tylko o swoich doopach
a wiecZnie im tylko żle,ciągle narzekają,moja mam to jest do potęgi hipochondryczka
nie chce mi się już tego słuchac
nie mówiąc o tym że moje dzieci są za chude
że czemu małej nie chce uszków przebic że ona by mi ją wziałe i bez zgody poszła do kosmetyczki i uszy przebiła-----szkur..a mać ,a ciekawe po co jej kolczyki ,przecież ona nawet nie bedzie wiedziała że je ma,a mi nie są potrzebne ,jeszcze ma czas....
a już wogóle szczytem było to jak na mnie naskoczyli że my młodzi sie teraz szkolimy,studia robimy,a do zawodówki to nikt nie chce isc i szkoły zamykają,a teraz moi rodzicie muszą tak długo pracować.......ja pierdziele ,tu już wyszłam z siebie......tzn ze ja mam dziecko po podstawówce dac do zawodówki i nie zapierda....na rodziców od razu po szkole jak fizol........no poprostu szokkkkk,przepraszam za słowka ale normalnie tak mnie wkurw..i że szokkkk
jak jeszcze pauli nie było to moja mam ciagle że mój piotruś za chudy....i chudy.....jak dla mnie jest super,za to mojej siosttry dzieciaki......szok chłopak 7 lat a waży 38 kl,ale wg mojej mamy on nie jest gruby tylko ubity....... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
i teraz widze że zaczyna sie czepiac paulinki a ja mam ją w doopie ale jeśli chodzi o dziaciaki to sie nie dam,napewno odpyskuje,,,,no mówie wam do dziś mnie trzesie....
ale ja zawsze ta gorsza byłam to co sie dziwic i ja wszystkiemu jestem winna nawet temu że szkoły zawodowe zamykają......w głowie sie nie miesci....

paula już ma 7 zeboli i i już tak śmiga po domku że wszedzie jej pełno odkąd zaczełą chodzic........
Fintifluszka, nasze dziewuszki zgrabniutkie bedą .....ja uwielbiam takie pchełeczki.....

[ Dodano: 13-04-2012, 11:01 ]
magda1614, a co to za doły???

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 kwie 2012, 15:54

aga216, nie denerwuj sie, starsze pokolenia inaczej patrzą na świat.
Ja na placu zabaw często rozmawiam z babciami i tak jak rozmawiamy i porównujemy to czasy baaardzo sie zmieniły. :ico_szoking: :ico_szoking: generalnie doszłąm do wniosku, że czasy komunizmu były o wiele lepsze pod względem bytu.

Inuno śliczny Mikołajek. Wszytskiego najlepszego dla niego

magda1614, my też mamy szósteczkę

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 kwie 2012, 17:35

Blanka26, ale ja to wiem i potrafie zrozumieć każdą strone...ale oni tak na mnie naskoczyli że mnie zatkało,nawet z tych nerwów nie umiałam się obronić.....i też mi się wydaje że w czasach komunizmu pod wieloma względami było lepiej,aczkolwiek nie chciałabym się tam cofnąc :ico_sorki: :ico_sorki:
my już po spacerku
no i przyznali nam kredyt z czego się bardzo cieszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 kwie 2012, 21:45

hej dziewczyny
ja na sekundke tylko....
z tego co looknelam to Aga 216dostala kredyt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kiedy przeprowadzka??? :ico_oczko:


Gwona idzie do pracy... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja jako ta co to juz od 3 tygodni :ico_oczko: na pelny etat pracuje ...powiem ci ze trylkopierwsze pare dni jest ciezko...treraz luboie chodzic do pracy i bardziej sobie cenie czas z Szymkiem i lepiej go spedzamy razem :-D

a co do pracy to tydzien temu poszlam na kolejna rozmowe o prace i....dostalam ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec wyglada na to ze bede sie przenosic bo to nadal panstwowa sluzba zdrowia ale pieniadze duzo wieksze proponuja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w niedzie le wyprawiamy Szymka urodziny...dlatego mam mase roboty ...a ledwo co sie po chcinach ogarnelam (byly 3 tygodni etemu :ico_sorki: )


jak znajde chwilke to wpadne bo brakuje mi WAS :ico_placzek:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 kwie 2012, 09:16

Witajcie
napisze cos wieczorkiem
maz dzis jedzie to bede miala wiecej luzu i spokoju :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 14-04-2012, 23:13 ]
mąż pojechał
smutno w domku
No i czas spać
zaczelismy płot z przodu robic hehe cena 16 tys masakra ale to i tak nieduzo nam wyszło niby hehe cegła tańsza

i teraz ja bede ludzi pilnowac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jutro doczytam papa

[ Dodano: 15-04-2012, 17:31 ]
aga216, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kredyt

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość