Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

03 maja 2012, 09:47

tabogucka czesc tak piszecie o tym cycu ja mialam strasznego pecha bralam leki od 6 miecha ciazy i po ciazy i w ogole nie moglam piersia karmic a to podobno taka maksymalna bliskosc jest.... nie wszystkim jest to dane zazdroszcze wam dziewczynki, choc z drugiej strony piersi bola sa nabrzmiale wszystko ma swoje plusy i minusy ale mimo to byc tak blisko z maluszkiem to jest dopiero dar

[ Dodano: 03-05-2012, 10:00 ]
a ktora kobietka ma wiecej czasu nie pracuje by nawiazac znajomosc pogadac dluzej o dzieciaczkach np na gg?? chetnie bym z taka popisala jesli ktoras z was ma ochote prosze zostawcie swoje namiary gg albo nr kom jak kto woli naprawde zalezy mi na wymianie doswiadczen na jakiejs znajomosci.... moje znajome maja juz troche wieksze dzieciaczki i jak ja urodzilam maluszka zostalam z noworodkeim sama... tzn mialam wsparcie rodziny partnera ale zadna kolezanka nie miala az tak malenkiego dziecka teraz igorek ma prawie 14 miesiecy i powiem wam ze to swietny okres w zyciu malucha... jest slodki ale juz nie taki bezbronny i nic nie rozumiejacy jak noworodek... czekam na was mamuski

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 maja 2012, 14:46

Aniaa jak się nie czujesz gotowa by odstawić małą od ccyca, to niech jeszcze pije. Czemu chcesz zakończyć karmienie????Powoli może sama odstawi
Zdrowia dużo dla Ciebie.
CZyli Karoclia za rok do szkoły????

magda1614 a jesteś pewna, że to od szczepionki ta wysypka????

tabogucka
życzę dużo słoneczka

Ankara25, ja nie pracuję, ale z moimi łobuzami to nierealne, żeby posiedzeć w dzień przy kompie :ico_olaboga: skąd jesteś???

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

03 maja 2012, 17:56

Blanka26, bo kurcze dostałam takie leki,że lepiej przy nich nie karmić piersią... :ico_noniewiem: dziś zjadła rano cyca i dopiero teraz o 17 jej dałam przed drzemką i na noc też jej chyba dam, zobaczymy. Mieszanki nie chciała dziś pić :ico_placzek:
Leki wzięłam rano i zobaczymy co to będzie dalej, najwyżej jak będę się martwiła to podejdę do pediatry i z nią pogadam co ona o tym sądzi...
Zdrowia dużo dla Ciebie.
dziękuję :ico_sorki:
CZyli Karoclia za rok do szkoły????
za rok jeszcze nie. tzn. jest taka możliwość,że za rok mogę ją puścić do I klasy ale chyba jeszcze poczekamy z tym i będzie chodziła przez dwa lata do zerówki. Na szczęście ten rocznik jeszcze ma wybór czy jako 6 czy 7 latki pójdą do szkoły.
Nie chciałam jej dawać do przedszkola do zerówki,bo po pierwsze zraziła się bardzo i nawet nie chce o przedszkolu rozmawiać,a po drugie za przedszkole trzeba było płacić 250zł + doszły by do tego książki i wszystkie potrzebne rzeczy,a zerówka szkolna za darmo. Wiadomo opłata na komitet musi być i książki + akcesoria (i obiad jeśli ktoś chce) ale to tylko jednorazowo,a nie co miesiąc :ico_sorki:
Mam nadzieję,że jej się spodoba :-) nie będzie miała wyjścia w sumie :ico_noniewiem:

Ankara25, oj, u mnie jak u Blanki i myślę,że większości dziewczyn też krucho z czasem,żeby przy komputerku posiedzieć,a do tego takie ciepełko,że wszystkie na spacerkach. Teraz Martyś śpi,Karola się bawi, a ja pije kawkę, więc mam chwilkę :-D

Taki był upał u nas od rana,że Martyś w samym pampersie biegała,a włosy i tak mokre :ico_olaboga: na szczęście przyszły chmurki, trochę po grzmiało, pokropiło i jest chłodniutko :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 maja 2012, 21:48

był upał u nas od rana
ojej a u nas dzis pochmurno i taki smutny dzionek ale ogólnie az tak zimno nie było
a jesteś pewna, że to od szczepionki ta wysypka????
ja juz nie wiem od czego tak sobie gdybam tylko jeszcze dzis mial to zobaczymy jutro :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 03-05-2012, 21:52 ]
a ktora kobietka ma wiecej czasu nie pracuje by nawiazac znajomosc pogadac dluzej o dzieciaczkach np na gg
widze ze wszystkich chcesz zwerbowac na gg :-) :-) ale tak naprawde jestesmy tu wszystkie na forum i tak sie doswiadczeniami i problemami tutaj wymieniamy :-) :-) :-)
pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 03-05-2012, 21:55 ]
zalezy mi na wymianie doswiadczen na jakiejs znajomosci.... moje znajome maja juz troche wieksze dzieciaczki
ale przeciez juz jak maja starsze dzieci to maja juz bardzo duze doswiadczenie jako mamuski ale chetnie tutaj z toba sie wymienimy naszymi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 maja 2012, 22:02

oj to nie wiedzialamz e nie wolno pisac wielkimi literami skad to wiesz... co to za roznica w sumie......
ogólnie pisanie dużymi literami w "sieci" uważa się za podniesiony ton wymowy. W skrócie tak jakbyś chciała coś wykrzyczeć.

Dwa jest informacja o tym w regulaminie forum w pkt 6 Netykieta

"6. Nie nadużywaj formatowania tekstu!

Na Forum można pisać zarówno czcionką pogrubioną, kursywą, mozna sprawic aby tejst płonął..., jednak pamiętaj, że czasami nie przyczyni się to do poprawy czytelności Twojej informacji."

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

04 maja 2012, 10:21

jestem z Grudziadza dziewczynki mam 25 lat a moj synek prawie 14 miesiecy... no ja tez nie mam az tyle czasu by na kompie siedziec ale majac gg zawsze mozna umowic sie na konkretna godzine i wtedy popisac u mnie dzis brzydka pogoda deszcz pada jest pochmurno a jeszcze wczoraj mi babcia zmarla miala 84 lata 4 lata lezala ze zlamanym biodrem az wkoncu umarla taka kruchosc zycia niestety zaraz czlowiekowi jego cale zycie staje przed oczami w takiej chwili,,, pozdrawiam wszystkie mamuski :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 maja 2012, 13:52

Czesc dziewczyny. Melduje sie, ze zyje :ico_oczko:

w Polsce bylismy, kilka dni temu wrocilismy, plakalam strasznie, nie chcialam wracac do niemiec :ico_placzek:

dzieciaki zdrowe, ale Gabriela kolega z przedszkola ma szkarlatyne, wiec nie wiadomo jak dlugo sie tym zdrowiem nacieszymy...

Pogoda u nas super, slonko swieci, sandalki Polce musze kupic w koncu :ico_sorki:

Aga, a mieszkanie juz wybraliscie, czy na razie tylko kredyt? :ico_oczko:

ja na kompa ostatnio nie mam czasu w ogole, w dzien to nawet nie wlaczam, podobnie jak telewizora, bo mi sie swiatlo odbija i nic nie widac, a w taka pogode mi szkoda rolete opuszczac :ico_oczko:

[ Dodano: 04-05-2012, 13:53 ]
w ogole w pierwsze noce po powrocie z PL, polka nie chciala spac w nocy, wiercila sie, stekala, plakala, a ze cieplo bylo to az sie pocila od tych wygibasow, w body samym spala

[ Dodano: 04-05-2012, 13:54 ]
no i tak na marginesie, to my tez jeszcze cycujemy, mialam zaczac brac leki i obiecywalam sobie, ze do roczku tylko pokarmie, ale mi szkoda odstawiac :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 maja 2012, 15:01

Fintifluszka, no to witaj

u nas dzis kipepska pogoda
ale mezus jutro wraca do domku super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale pranie powiesz na dworku bo chociaz przewieje i bedzie pachniec ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

milego dnia

[ Dodano: 04-05-2012, 15:03 ]
majac gg zawsze mozna umowic sie na konkretna godzine
mysle ze tak i tak ciezko bo ja niby mam kompa właczonego ale nie zagladam tu prawie wcale :ico_sorki:

[ Dodano: 04-05-2012, 20:51 ]
wiecie co ale najgorsze jest to ze nie dostałam @ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale byłam 21 u ginka i mówił ze napewno nie jestem w ciązy to mysle ze sie nie mylił, bo mialam dostac 26-28 kwiecien a tu nic i nawet mnie sie nie zbiera
no ale mialam regularnie co 30 dni od maja zeszłego roku o odkad poszłam do ginka to sie spóznia mi ,moze mi za bardzo tam poruszał hehe czy jak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

04 maja 2012, 23:11

Hej :-)

Stawiam :ico_tort: za kolejny ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: prawa dolna trójeczka się przebiła :ico_brawa_01:
To już 15 ząbek :ico_szoking: :-D
Ale widać jak jej dają w kość,bo czasami jak coś złapie zębami to aż strach :ico_olaboga: no i np. jak się przytula to potrafi ugryźć,a to już mi się nie podoba :ico_nienie:
Mamy takie kapsułki na ząbkowanie Camilia i jej podaję ale tylko 2 razy dziennie można,a widać jej by się przydało dwa razy tyle :ico_noniewiem:

Ankara25, w takim razie zawsze jak będziesz miała czas to wchodź na forum i pisz :-) zawsze ktoś zagląda :-D
Współczuję śmierci babci :ico_pocieszyciel:

Fintifluszka, a zostajecie już na stałe w Niemczech czy planujecie kiedyś wrócić do PL ?
Oby Gabcioch nie złapał żadnego choróbska :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614, jak tam wysypka Filipka ?
Super,że mężuś wraca :ico_brawa_01: mój dopiero w przyszły weekend :ico_placzek:

U nas dziś pochmurno, chłodno i co chwilkę padał deszcz, więc nawet na spacerku nie byłyśmy :ico_noniewiem:
majac gg zawsze mozna umowic sie na konkretna godzine
mysle ze tak i tak ciezko bo ja niby mam kompa właczonego ale nie zagladam tu prawie wcale :ico_sorki:
oj ja też mam kompa włączonego cały czas,a nie mam kiedy usiąść przez cały dzień, jedynie wieczorami,a to i tak nie zawsze się udaje, więc na gg w ciągu dnia to wyczyn,żeby posiedzieć i popisać ...
ale byłam 21 u ginka i mówił ze napewno nie jestem w ciązy
wiesz, na samym początku nawet gin nie jest w stanie nic tam dojrzeć :ico_oczko: ale trzymam kciuki,żeby @ jednak się pojawił :ico_sorki:

Ja znowu ostatnio się zastanawiam czy to normalne,że ja nie miałam @ jeszcze ani razu od porodu :ico_szoking: razem z ciążą to zaraz będzie 2 lata i jakoś się nie zapowiada... zastanawiam się czy nie iść do gina,żeby jakieś usg zrobił czy oby na pewno jest wszystko OK. Karmię w sumie piersią jeszcze ale przecież czasem 10 godzin przerwy jest między karmieniami. Muszę jeszcze się zastanowić,bo jakoś nie mam ochoty pokazywać się u ginka :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 maja 2012, 12:13

To już 15 ząbek :ico_szoking: :-D
wow super idziecie jak burza :-D :-D :-D
u nas tez zimno jest dzis brrr kurtki trzeba załozyc :ico_sorki: :ico_sorki:
na samym początku nawet gin nie jest w stanie nic tam dojrzeć :ico_oczko: ale trzymam kciuki,żeby @ jednak się pojawił :ico_sorki:
wiem ale wierze mojemu ginkowi bo dopiero byłoby hehe ale chcialam dzis testa kupic ale do mojej apteki nie pojde jakos głupio mi tak ,jak do poniedzialku nie dostane to kupie testa w miescie oj to sie dzis dostanie mojemu męzusiowi ostro :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 05-05-2012, 12:14 ]
przecież czasem 10 godzin przerwy jest między karmieniami.
no to juz powinnas dostać chyba jak takie dlugie przerwy masz ale wiesz dla pewnosci idz do ginka i bedziesz wiedziala :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 05-05-2012, 19:16 ]
jak tam wysypka Filipka ?
no zeszła na szczescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość