NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 cze 2012, 12:52

A tego mleko bez laktozy w PL nie ma?
gdzies powinno byc...
Dobrusia, wlasnie zapomnialam, ze od kurzu tez to moze byc... ale ja jedynie w proszku Marceliny piore wszystkie nasze rzeczy, kolder i poduszek nie zmienialam, firanki i kwiatki mam nadal :-D i jakos nie widze, zeby jej to szkodzilo... Ale po wyeliminowaniu mleka krowiego pod kazda postacia i czekolady jest ogromna poprawa... A dermatolog powiedzial mi jedna madra rzecz... bo mam jej dawac malo slodyczy i powiedzial, zebym jej odrazu wszystkiego nie odstawiala, zeby nie bylo, ze lekarz kazal i tym samym zniszczyl malej dziecinstwo :ico_haha_01: :ico_haha_01: mam poprostu obserwowac po czym jej to wychodzi i eliminowac to co jej szkodzi, no i tak robimy... a nie odrazu odstawiac wszystko.. no i mowil, ze niewiadomo jak to sie dalej rozwinie, bo moze wyrosnac z tego w wieku szkolnym, a moze jej to pozostac na cale zycie... wiec nigdy nic niewiadomo...
No i basen z chlorem tez niewskazany

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 cze 2012, 16:12

No i basen z chlorem tez niewskazany
no nad tym ja ubolewam, bo bardzo lubię pływać i chciałam żeby Witek też lubił:P

No my też wszystkiego nie odstawimy, ze słodyczami będzie ciężko, bo Wituś wprost UWIELBIA ;) nie dostaje za dużo ale czasami coś mu dajemy (ja najmniej, ale inni członkowie rodziny to by go obsypali tymi słodyczami, muszę ich gonić...)
ale chyba chrupki kukurydziane czy wafle ryżowe są ok?

Boziu, Witek mi wszystko z szuflad i szaf wyciąga namiętnie i rozrzuca po całym pokoju, a w kuchni jest najgorzej... ajjj ja jak to uwielbiam

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 cze 2012, 16:16

Dobrusia, a na jakiej podstawie u małego stwierdzili AZS????robiłaś mu testy????

[ Dodano: 05-06-2012, 16:23 ]
jeśli chodzi o słodycze to ja w ogóle uważam, że takim maluchom są one do niczego nie potrzebne, Mat nie je. Nie zna smaku czekolady, czipsów i innych śmieci. A już broń Panie Boże lizaków.Ma tak cudne ząbki, że aż żal ich niszczyć.jadł tylko batonika z hippa, takiego jabłkowego z ziarnami i danonka.

A dermatolog powiedzial mi jedna madra rzecz... bo mam jej dawac malo slodyczy i powiedzial, zebym jej odrazu wszystkiego nie odstawiala, zeby nie bylo, ze lekarz kazal i tym samym zniszczyl malej dziecinstwo
hmmm a nie lepiej zrobić dziecku testy????

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 cze 2012, 21:09

a na jakiej podstawie u małego stwierdzili AZS????robiłaś mu testy????
ale o jakie testy Ci chodzi, te z krwi na alergie?
Ja byłam prywatnie u dermatologa, bardzo dobrego ponoć... Babka tylko na niego spojrzała i już mi powiedziała, że to azs, szczególnie że Kamil też jest alergikiem

My testy chcemy zrobić ale chcemy jeszcze pójść do innego lekarza na fundusz i zobaczymy co ona nam powie i czy nam zleci, te testy drogie... Jak się uda to na fundusz może się zrobi

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 cze 2012, 09:03

hej dziewczyny, u nas po wielkim marudzeniu dzisiaj pokazal sie 7 zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 cze 2012, 14:18

hej dziewczyny.

Ja nadal chora zaczelam brac antybiotyk chodz nie chcialam za bardzo ale katar kaszel i gardlo nadal boli takze musze cos z tm zrobic,Maja tez katar ma dokucza niesamowicie i wychodzi jej ząbek tez 7 :-D ma tez goraczke przez to.... urwanie glowy.moj D. teraz pracuje do poznych godzin ja nie mam sily przez to ze chora jestem... znow mam mdłości masakra :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki:


tabogucka u nas to ja kasą rzadze maz daje mi wyplate i wplacam na konto ile chce i zostawiam na rachunki i zycie takze moge sie rzadzic :-)
Poza tym stwierdzono u niego AZS, więc mamy kolejny kłopot
.
wspólczuje bardzo...eh...Maja ostatnio jadla ze mna truskawki i pokazaly jej sie plamki na brzuszku no i nie daje jej i jej znikly same mysle ze od tych truskawek wlasnie dobrze ze jej calej nie wysypało :ico_szoking:
A co do osiagniec to w sumie wpadlam sie pochwalic, Marcyska chodzenie trenuje caly czas i potrafi juz sama zrobic 5 kroczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
.
:ico_brawa_01: super ,gratulacje :ico_brawa_01:
za to Paulnka przeziębiona ,ale łaczy się jej to z nowymi ząbkami,ma już 1 i 2 a teraz idą czwórki,ma bardzo spuchnięte i sine dziąsełka ,auuućććc
.
u nas to samo przeziebienie i zęby takze tez za ciekawie nie jest.... :ico_sorki:
zdrówka ! :ico_sorki:
My byliśmy ostatnio na USG szyi z Martysią,bo jak stęka czy płacze to jej bardzo wychodzi żyła z boku szyjki
.
:ico_szoking: ojeju az sie przerazilam jak to czytalam :ico_sorki: bede na pewno trzymac kciuki,tez bym sie bala :ico_sorki:
a co do brzuszka to mały jeszcze jest,dzidzia sie juz kreci a plec poznamy 16 czerwca :-) czuje sie jak pisalam wczesniej znow kiepsko ale to moze wlasnie oznaka ze bedzie chlopczyk hihi :-D

Blanka26 ojej co za typ z tego teścia jak ogl cos takiego powiedziec,a Twoj maz nic na to nie mowi jak to jest? jak dla mnie to masz tam naprawde przechlapane tescie sa bez serca chyba mysla tylko o sobie :ico_sorki:

Musze spadac Maja wstala i marudzi bo ten katar ehhh....pozniej doczytam do konca

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 cze 2012, 16:37

ale o jakie testy Ci chodzi, te z krwi na alergie?
Ja byłam prywatnie u dermatologa, bardzo dobrego ponoć... Babka tylko na niego spojrzała i już mi powiedziała, że to azs, szczególnie że Kamil też jest alergikiem
tak. te z krwi. ALergię łatwo jest stwierdzić, ale na co, to już albo sama zaobserwujesz, albo zrobisz małemu testy, bo gdybanie zapędzi Cię w kozi róg.
A jakie Witek ma objawy????
Wg mnie to on ma alergię pokarmową i konieczne jest szybkie wycofanie alergenów z organizmu.
Blanka26 ojej co za typ z tego teścia jak ogl cos takiego powiedziec,a Twoj maz nic na to nie mowi jak to jest? jak dla mnie to masz tam naprawde przechlapane tescie sa bez serca chyba mysla tylko o sobie
mąż nic nie mówi :ico_noniewiem: a oni faktycznie troszczą się tylko o sobie, ale teraz doszła im jeszcze troska o rachunki :ico_oczko: :619:
Zdrowia dla Ciebie i malutkiej!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

06 cze 2012, 21:50

hello
dziewczyna martwi mnie to ze mój Filip robi tak z 5 kup dziennie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czyzby taka przemiana materii szybka ????????? :ico_sorki: :ico_sorki:
doczytam potem bo juz nie mam siły

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 cze 2012, 00:45

magda1614, chyba to nic złego,bo Martyśka zwykle tyle robi,a czasem nawet więcej. Po każdym posiłku ma kupkę w pampersie,a czasem i dwie :ico_noniewiem:
Przybiera na wadzę wolno ale najważniejsze,że przybiera i to jest najważniejsze. A Filipek jak tam z wagą ?

Ja też już padam na pyszczek... Jutro postaram się odpisać na resztę postów
papa

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 cze 2012, 08:15

witam
potem doczytam
ale u nas waga kiepska marnie Filip przybiera
:ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość