Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

25 maja 2012, 09:57

Jestem raczej kiepską gospodynią ale gdybym poświęcała temu więcej czasu byłoby nieźle nawet, gorzej że nie znoszę wszelkich prac domowych i unikam jak tylko mogę :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lip 2012, 22:09

Ja ostatnio jestem bardzo kiepską gospodynia, leniwą nie mogę złapać rytmu :ico_noniewiem:
A już wycieranie kurzu mnie przyprawia o dreszcze wrrrr, bo mam szklany stół , czatny i szafkę pod telewizor tez w tym kolorze i wszystko znać, nawet najmniejszy pyłek :ico_zly:

Awatar użytkownika
mala_zabka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 14:22

12 lip 2012, 13:39

Ja ostatni tydzień miałam absolutnie gosposiowy, sprzątałam, prałam, gotowałam, piekłam ciasta, właśnie jakoś mnie energia wzięła, wszystkie okna pomyłam, podłogi, dywaniki wytrzepałam, wpadłam w szał ;).

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 sie 2012, 11:38

Ja ostatnio zaczelam lubic siedzenie w domu i kombinowanie. Uwielbiam gotowac, piec, nienawidze zamiatania i mycia podlog, uwielbiam prac a z prasowaniem bywa roznie. Ostatnio zaczelam interesowac sie kwiatami i zaczyna sie robic w domu coraz mniej miejsca wiec poki co wiekszosc stoi na tarasie. Jesli chodzi o przetwory to tez to kocham , natomiast za bardzo nie mam z czego ich robic ale mysle o wynajeciu dzialeczki ;-) i pomimo moich codziennych staran o pozadek w domu wiecznie jest balagan. Czesto rece mi opadaja bo wiecznie przez to jestem zmeczona i malo kiedy otrzymuje pomoc... Coz taki los. Nie jest najgorzej :-)

Awatar użytkownika
Ewelina0701
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 504
Rejestracja: 27 sty 2011, 16:36

25 sie 2012, 12:11

Ja na rozkładowanie energi sprzatam. Nienawidze jedynie prasowac a juz Miłka rzeczy to wogóle.
ALe wczoraj zrobilam sobie np maratonik, okna,podlogi,balkon :) ale jak mi sie nie chce to nie robie nic...

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Jakimi jesteście gospodyniami ?

30 wrz 2012, 10:26

A ja mam sposób na prasowanie - zbiera się góra rzeczy, nastawiam film i jazda.

scarlett26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:22

Re: Jakimi jesteście gospodyniami ?

05 paź 2012, 10:00

Ja się dopiero uczę ;P
Chciała bym dobrze gotować jednak mam małe doświadczenie. Ale nie poddaje się i biorę link usunięty przez obsługę forum do ręki i efekty są smaczne :)

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Jakimi jesteście gospodyniami ?

19 lis 2012, 21:19

ja nie uważam,że jestem kurą domową,owszem sprzątam,gotuję,wychowuję dzieci,ale po za tym spotykam się ze znajomymi,umawiam się na ploteczki z koleżanką,mam czas dla siebie.Ale mam nadzieję,że jestem dobrą gospodynią,skoro domownicy się nie skarżą.

NewTrendCentre
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2012, 17:05

Re: Jakimi jesteście gospodyniami ?

08 gru 2012, 22:39

Jak to jest, że to my lubimy porządek w kuchni i nie znosimy sterty garów w zlewie, a nasi mężowie potrafią zostawic kuchnię w stanie "sajgonalnym" i jakoś im to nie przeszkadza?... Zmywarka faktycznie jest błogosławieństwem, szczególnie kiedy podejmujemy gości albo mamy większą rodzinę. Chociaż są i takie gospodynie, które wolą zmywarki nawet kiedy w domu jadają tylko dwie osoby. I dobrze, skoro jest udogodnienie, dlaczego nie korzystać?

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Jakimi jesteście gospodyniami ?

11 gru 2012, 20:55

Nie wiem ja mam teraz prywatną zmywarkę, jest dość ekonomiczna no i nie ciągnie prądu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość