Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 sty 2012, 23:44

Muszę wybierać, albo albo, ciąża i poród dla moich oczu to wysiłek ale ja tam wole dziecko, zawsze wolałam i jest dla mnie najważniejsze.

Za nim do tego dojdzie :ico_ciezarowka: to jeszcze długa droga, zobaczymy jak wyniki. Moze coś wynajdą mądre głowy do tego czasu. Ogólnie jestem optymistką, jak zawsze..

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

25 sty 2012, 23:46

Muszę wybierać, albo albo, ciąża
a cc przeciez nie obciaza oczu
Ogólnie jestem optymistką, jak zawsze..
i dobrze :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 sty 2012, 23:50

Wolę, jeśli będzie mi to dane naturalnie, bez dwóch zdań.

To jeszcze długa droga, nie ma co gdybac, na razie na dzieciątko się nie zanosi, moze byc tak, że oczy już będą po przeszczepie, potem dziecko.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sty 2012, 12:22

na razie ma te co pisałam. On w sumie rzadko w nich chodzi. Albo się przyzwyczai albo bedzie próbował coś nowego
na pewno komfort musi być w noszeniu,zresztą sam musi wybrać co woli bardziej nosić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 sty 2012, 14:46

Małgorzatka, współczuję Ci problemów z oczkami :ico_placzek:
No, ja też przeszłam z moimi co nieco.
Na razie jest dobrze.
U mnie się siatkówka najpierw rozwarstwiała, potem odklejała.
"Przykleili" mi ją operacyjnie (najdłuższe półtorej godziny w moim życiu).

magda75, teraz nie noszę soczewek na stałe.
Ale się zastanawiam, bo znowu zima :-D
A jednodniówki miałąm niedawno jak byłam u fryzjerki, żeby widzieć co mi majstruje na głowie :-D

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

15 lut 2012, 21:16

Ja bardzo sobie chwalę noszenie soczewek, chociaż obawiam się, że w przyszłości z ich powodu mogę mieć problemy z oczami, jak wiadomo jest to ciało obce w tak delikatnej częsci ciała, że długotrwałe z nich korzystanie może budzić niepokój. Cenię jednak soczewki bo były dla mnie jak okno na świat, pozwoliły mi rozwijać moje pasje, a także czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lis 2009, 11:02

Re: Soczewki

02 paź 2012, 11:38

Mój brat nosi soczewki 3-miesięczne. Na początku kupował jednodniowe na Link usunięty przez osbługę forum , bo ceny są tam niższe niż w innych sklepach internetowych. Potem liczył i liczył i przeszedł na 3-miesięczne. Na początku zapominał o przemywaniu w tym płynie, ale jakoś wyrobił sobie nawyk. W każdym razie, piszę też po to, żeby trochę zareklamować ten sklep, bo mój brat za polecenie sklepu dostaje 10 zł na zakup nowych soczewek i szuka chętnych, którzy potrzebują szkieł. Dodatkowo ta osoba, która skorzysta z jego polecenia dostanie 5% rabatu. Jeśli ktoś potrzebuje to zapraszam do wysłania wiadomości e-mail lub PW. Brat będzie wysyłał polecenie. Potem Wy możecie już polecać i zarabiać na swoje soczewki.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Soczewki

03 paź 2012, 13:46

Potem Wy możecie już polecać i zarabiać na swoje soczewki.
:ico_haha_01: zależy na jakie haha

aleksandra01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2012, 19:27

Re: Soczewki

18 paź 2012, 20:39

Ja mam jednodniowe soczewski iWear i generalnie jestem z ich zadowolona choć i tak jakoś nie umiem się przekonać do noszenia soczewek

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

Re: Soczewki

20 paź 2012, 20:08

ja nosiłam już chyba wszystkie ;] w każdym razie z tych najpopularniejszych. teraz kupiłam miesięczne całkiem nowe (ostatnio na allview leciałam), to zobaczymy jak się sprwdzają. są tak samo nawilżone ale silikonowe i podobno dzięki temu jakoś lepiej ma się oko. zobaczymy :)
ja kocham soczewki!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość