Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

25 paź 2012, 22:19

Inia przykro mi,że masz taki niesmak po wizycie.
Szkoda,że żadnych konkretów nie usłyszałaś.

izuś super te sanki :ico_brawa_01: My mamy takie zwykłe, moja zuzia to dopiero w tamtym roku polubiła jazdę na sankach :ico_szoking:

A co do prezentów to u nas nie jest tak ciężko, bo mamy dzieci róznej płci, więc auta możemy kupować :-D
A Zuzia to już ma swoje pomysły, rozsądne nawet :-)
Mogę Wam polecić kierownicę do auta, kupiliśmy Maciowi na urodzinki. Nie nudzi się, bo tylko w aucie używa :-)
I możecie kupić latarkę :ico_haha_01: Moje dzieci wczoraj z godzinę z latarkami chodziły, a Maciek to wogóle szał ciał- spróbujcie!

Moja siorka kupiła auto synkowi, z tym,że stoi u moich rodziców na wsi i podczas ażdej wizyty jest eksploatowane na maksa.
Widać,że zabawki do których się nie ma dostępu na codzień są atrakcyjne.
No, a plus też taki,że auto długo posłuży, bo potem dziecko samo może jeździć.
Chociaż jak dla mnie za dużo kasy.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

25 paź 2012, 22:59

Kurcze ja przedtem napisałam takiego wielkiego posta i niby mi wysłało a teraz patrze i nie ma go wrrr co za cholerne zmiany

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

26 paź 2012, 07:28

witam,
co do krzesełka uczydełka, to dla chłopca moze być nudne, ale dla mojej Kali jest swietną zabawą, wchodzi, siada, muzyka gra to tańczy, lampka miga róznymi kolorami, przekłada "kartki" to naśladuje zwierzątka..także u nas się sprawdza, ale nie wiem czy bym kupiła jeszcze raz jakbyśmy nie mieli po Mili :ico_noniewiem:

elibell a gdzie kupiłaś taki pociag..super sprawa, musiałabym się rozejrzeć, bo to byłby dobry pomysł..

u nas na pewno Mili sie złoża na przenosne dvd, bo normalnie to dla nas spory koszt, a jak chcemy sie wybrac w dalsza podroz to bedzie jak znalazl..poza tym chce Lego frinds woz campingowy i gre Scooby Doo Nawiedzone Bagno..na pewno tez dostanie posciel, bo co roku jej kupujemy jakas orygnalna..a Kalusia co dostanie nie mam pojecia :ico_olaboga: moze duplo?ale czy nie jest jeszcze za mala?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

26 paź 2012, 08:46


elibell a gdzie kupiłaś taki pociag..super sprawa, musiałabym się rozejrzeć, bo to byłby dobry pomysł..

ja na ebay kupuję prawie że wszystko.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

26 paź 2012, 09:21

ladybird Antoś bawi się już od jakiegoś czasu lego, najpierw najlepsze były autka, ludziki i zwierzątka, a potem i budować zaczął tzn wciskać klocek w klocek, bo wiadomo domu sam nie zrobi :) ale jak budujemy razem to pomaga :) Dvd to też fajny pomysł, ale Antek jeszcze nie przepada za dłuższym oglądaniem bajek. Za jakiś czas też coś kupimy, bo jak już nie będzie tyle spal w drodze to się zajmie oglądaniem..zazwyczaj raz w miesiącu jedziemy do moich rodziców, a to 600km w obie strony plus wycieczki..Lady myśleliście o tym montowanym w zagłówku czy takim zwykłym?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

Re: Lato i Jesień 2011

26 paź 2012, 12:33

dzień dobry,

ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego forum i nie bardzo tego zaglądam :ico_placzek:

u nas dobrze, jesteśmy na etapie oduczania Izy jedzenia w nocy :ico_sorki: bo potrafiła co 3 godziny jeść mleko :ico_puknij: od poniedziałku walczymy i jest lepiej bo zjada tylko raz koło 3 w nocy i śpi ostatnio do 8 :ico_sorki: jak się przebudzi to trochę popłakuje, ale wstajemy na zmianę dajemy smoka, misia i idzie spać :ico_haha_02:

co do karania to Iza jest brój straszny ale jestem konsekwentna, uważam że dziecko od maleńkości musi wiedzieć co wolno czego nie, np. jak jest teściowa to iza przy Niej stoi i płaczę bo wie że babcia Ją weźmie na ręce a jak ja jestem sama z Bellą to nie przyjdzie robić taki histerii bo wie że to niczym nie pomoże, a potrafi się położyć na podłodze i wyć :ico_olaboga:

przepraszam że tak tylko o sobie ale wpadłam na chwilkę bo lecę do pracy na 14 :ico_papa:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

26 paź 2012, 17:33

elibell a gdzie kupiłaś taki pociag..super sprawa, musiałabym się rozejrzeć, bo to byłby dobry pomysł..
ja na ebay kupuję prawie że wszystko.
Widziałam takie na allegro jak szukałam prezentu dla Lili .

Ja już gotowa ,wyszykowana .Dzis jadę do znajomej Agi na spotkanie %%%% .W tyg miałam urodzinki więc pasuje się napić razem z tej okazji. P zaraz powinien być i zajmie się mała a późnym wieczorem po mnie przyjedzie.

Dobra zmykam małą przebrać.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

26 paź 2012, 19:40

szkieletorek nawet nie masz pojęcia jak ci zazdroszcze, ja w ogle zazdroszcze każdemu kto może wyjśc na cokolwiek, czy to samotny spacer, czy piwko ze znajomymi, czy kino, czy cokolwiek;( Napij sie za mnie bo czuje sie, ze niebawem oszaleję z tego wszystkiego:(

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

27 paź 2012, 10:10

szkieletorek nawet nie masz pojęcia jak ci zazdroszcze
No mimo że rzadko wychodzę bez Lili bo ostatnio u znajomej z buteleczką byłam 2 miesiące temu to jednak jest to potrzebne. Było bardzo fajnie, dostałam prezent gadżet dla mnie i P do łóżka hehe
Wróciłam jakos koło północy,znaczy P po mnie przyjechał.Dzis na szczęście głowa mnie nie boli więc jest super.

Kurka pogoda jest okropna. Cała noc padało i teraz nadal.Szaro buro ciemno .Lili właśnie zasnęła i ja tez się chyba położę bo ledwo chodzę taki słaby dzień.
Kurcze te dzieci tak szybko się zmieniają już tyle rozumieją. Mała ma katarek więc jej psikam solą fizjologiczną i jak daje ładnie nosek to mówię ,,dzielna dziewczynka ,, i bije brawo , tak samo jak odciągnę aspiratorem to bije brawo a ona teraz przy każdej dziurce jak skończę zaczyna bić brawo. Jak zje obiadek deserek czy coś innego to patrzy w miseczkę bo ja mówię zobacz jak ładnie zjadłaś a ona szybko raczki do góry że taka duża urośnie hehe

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

27 paź 2012, 14:46

hej dziewczyny! :)

Izus brawa za pierwsza stronke nowego watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wyglada! a swoja droga to nam sie dzieciaczki pozmienialy :-) jakby te zdjecia byly pomieszane to i tak kazdy by polaczyl w pary, bo po rysach buziakow od razu widac kto jest kto! :ico_haha_01:

Jesli chodzi o wychowanie Olliego to u nas jest roznie, czasem dziala jak mowie 'nie wolno' albo 'be' a czasem lepiej jest zignorowac niektore zachowania. Oczywiscie jak zignoruje to ze wali w tv to dalej bedzie robil ale sa rzeczy, ktorymi on traci zainteresowanie w chwile jesli nie zareagujemy. Klapsa tez pare razy udalo mu sie wylapac, tylko ze dla mnie klaps nie jest uderzeniem a przywolaniem do porzadku jak sie Mlody zachowuje strasznie. Wiem, ze wiele osob jest przeciwnych ale to chyba zalezy co kto rozumie przez pojecie klapsa, dla mnie to nie ma bolec ale dac Malemu do zrozumienia ze nie bedzie mi na glowe wlazil :ico_sorki:

Elibell dzieki za cale info na temat wit D, ja zauwazylam dopiero po Twoim poscie ze w juvit multi ktory mu podaje co 2 dzien jest wit d.. nawet nie wiedzialam bo to jest taki multiwitaminowy a i wiem ze ta firma ma tez sama wit d i nie pomyslalam ze w tym jest. no i zaczelam mu podawac wiecej ryb i sera zoltego, na dworze tez jestesmy prawie codziennie wiec moze nie ma co sie zamartwiac :-)

my jeszcze nawet nie myslelismy o prezentach swiatecznych :ico_sorki: ale Olis taki maly ze przeciez kazda rzecz go ucieszy, poza tym na swieta najprawdopodobniej bedziemy w Polsce wiec tam mu sie cos kupi :-) chyba jakies ksiazeczki bo on uwielbia ogladac i jak mu czytamy :-)

a tak poza tym Maly zrobil ogromne postepy od kiedy ladybird pisalas o tym, co dziecko powinno umiec, wiec juz sie nie martwie :ico_oczko: pokazuje gdzie nosek, buzia, uszka, nasladuje pieska 'łoo łoo', kurke, krowke i w ogole jakos 'zmadrzal' mi sie wydaje :ico_oczko: widac kazde dziecko jest inne i nie ma co sie martwic ze jedno cos umie a drugie jeszcze nie :-)

szkieletorek a pewnie ze czasami trzeba sobie odpoczac :ico_oczko: heh u nas niestety ciezko bo nawet jakbym gdzies wyszla a Maly bedzie spal to M po mnie nie bedzie mial jak przyjechac bo przeciez nie zostawi go samego.. jakby ktos byl kto moglby z nim zostac.. moze kiedys :ico_sorki: dzisiaj wpadaja do nas znajomi na monopoly albo karty i costam sie wypije, Oli juz o 20 chodzi spac wiec mozemy posiedziec :-)

a jak tam pogodac u was? u nas ziiiimno strasznie.. slonce swieci ale jak sie wydzie to mroz ze brrr.. a M chce dzisiaj na tenisa pojechac :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość