CZY TWÓJ PARTNET JEST ROMANTYCZNY ?

a) Tak
23%
14
b) Nie
34%
21
c) Czasami tak
44%
27
 
Liczba głosów: 62
Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

11 lut 2012, 14:15

mój czasami nawala tym, że słabo umie dotzrymac tajemnicę i się wyda przed czasem... lecz któż jest idealny? ;)

Awatar użytkownika
WeselneZaplecze
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:04

06 mar 2012, 13:31

u mnie niespodziewane prezenty co rusz
Ale Ci się trafił facet :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

11 kwie 2012, 23:16

Zastanawiam się nad tym, czy faceci są z reguły mało romantyczni czy to tylko mój małżonek tak ma. Tomek bardzo często ma dobre chęci ale czasami mu nie wychodzi. Kiedy ja chcę np. po seksiku rozmawiać, planować, przytulać się no i gadać, gadać i gadać ... on odwraca się zadkiem i popada w sen z szybkością światła. To jeszcze by uszło i winę zwalam na hormony ale kiedy mam ochotę na romantyczną kolację czy choćby tylko wieczór z lampką winka, to leży na całej długości ... :ico_noniewiem: Po prostu stwierdza, że jest już zmęczony i marzy o tym żeby iść spać a ja mam już humor popsuty na 2 kolejne dni! Nie powiem, czasami umie być romantyczny ale w większości niestety nie :ico_noniewiem:
A u Was ja tam?
Sorry ale cisną mi się pod palce obraźliwe określenia. Czy ty dziewczyno nie sięgnęłaś po żadna książkę, ba nawet po artykulik w jakiejś głupiej babskiej gazecie, na temat męskiej fizjologii? Gadać, gadać, gadać to ty sobie możesz jak będziesz w związku z ... kobietą. Facet po prostu nie jest chamem, nie jest pozbawiony romantyzmu, tylko MUSI zasnąć. Nie robi ci na złość, nie wyraża w ten sposób niczego prócz tego ze miał wspaniały orgazm i teraz będzie wspaniale spał... I zapewne naprawdę jest zmęczony kiedy Ty masz ochotę go dręczyć kolacyjką...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 kwie 2012, 11:15

niki, jej też chyba skrajnościa poleciałaś, jakoś nie każdy facet marzy tylko o śnie zaraz po seksie, sa tacy którzy lubią rozmawiac ze swoimi partnerkami nawet o przed cwilą zakończonym seksiku. A romantyczna kolacja raz na jakiś czas nie jest niczym złym więc to zależne od faceta i od zwiazku, jeśli facetowi zalezy to i na kolację się zmusi z uśmiechem wiedząc że sprawi tym przyjemność swojej partnerce, to też może być dobrą grą wstepną. Mi tego nie brak a mąż chodzi zmęczony po pracy a jakoś potrafi być romantyczny i rozmowny i nie jest i nie był kobietą:) I z Twojej wypowiedzi wychodzi, że wyszkolił cię facet w byciu mało romantycznym dla kobiet bo on lubi sen hahahahha.

lilo

12 kwie 2012, 11:35

tylko MUSI zasnąć
To mój mąż też głąb co po książki nie sięga, bo jakby sięgał to by wiedział że po seksie ma zasypiać bo MUSI, a nie męczyć mnie rozmowami i przytulankami :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

27 kwie 2012, 22:05

Przekażę mężowi, że MUSI zasnąć.
:ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

fejara
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 11 maja 2011, 19:05

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

17 lis 2012, 03:16

Ja nie jestem romantyczna, więc nie tylko nie wymagam romantyczności, ale nawet mogę powiedzieć, że jej objawy mnie drażnią.

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

18 lis 2012, 19:50

Ja uwielbiam romantyczność, a mój misiu potrafi być romantyczny, wie jak namiętnie podejść do mnie :)

kapelusznik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:26

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

14 lut 2013, 13:01

mój raczej nie. chociaż stara się ;p ostatnio w ramach swojej romantyczności zrobił mi kanapkę z szynką :D

thomask1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 mar 2013, 21:18

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

20 mar 2013, 21:32

Ja staram się być romantyczny ale romantyzm ma wiele aspektów :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość