wierzysz w przyjazn damsko-meska?

tak
46%
51
nie
54%
60
 
Liczba głosów: 111
Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

10 paź 2012, 14:10

Z doświadczenia, taka przyjaźń jest możliwa, ale mocno wyboista. Raczej zawsze się ktoś w kimś zakocha, pytanie co z tym dalej. Mam taką sytuację, że mój naj przyjaciel w swoim czasie się we mnie zakochał, ja nie odwzajemniłam, nie rozmawialiśmy ze sobą chyba z pół roku. Od tego czasu minęło już parę lat, a my dalej się przyjaźnimy i ciężko sobie wyobrazić by miało być inaczej :) Oboje jesteśmy teraz w związkach.

chlanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2012, 09:11

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

16 lis 2012, 09:36

bo mi sie wydaje że taka przyjaźń jest tylko możliwa kiedy oby dwie strony sa zajęte :) osobiście miałam przyjaciół bo juz tak mam z facetami że wolę sie z nimi przyjażnic, lecz niestety po jakims czasie tak sie do mnie przyzwyczajaja że zakochuja nie wiem jak to okreslić hmmmm na samym poczatku nie sa zauroczeni i przystaja na przyaźń :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

16 lis 2012, 10:12

chlanka, ja cie rozumiem, miałam to z moim przyjacielem, ale jak rozmawialismy o tym, że to głupie zauroczenie, że w zwiazku bysmy byli zupełnie inni to jakoś się udało, nasza przyjaźń przetrwała i po dzis umiemy ze soba o wszystkim rozmawiać i w końcu jego kobieta sie prezekonała, że nie jestem zagrożeniem, ale chyba spowodowane to ciażą jest, znaczy beda mieli dzidzie:)A że ja szczera to przy jakiejś okazji zapytam jej czy tak jest własnie:):):)

Choc to prawda, że jakies zauroczenie sie wkrada, ale jak ludzie potrafią to oddzielić wiedząc, ze tak byc powinno to przyjaźń jest świetna.

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

19 lis 2012, 20:54

A jak facet jest gejem, albo dziewczyna lesbijką? to przyjaźń jest, przynajmniej ja tak uważam, sama mam kupli, przyjaciół i im ufam, wiedzą, że nie interesuje mnie z nimi nic więcej, niż tylko przyjaźń i to szanują, a jakby co, to kochany da im klapsa :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

06 gru 2012, 10:45

Ja wierzę w przyjaźń damsko-męską i nie jest to tylko czcze gadanie, bo mój pogląd poparty jest długimi przyjaźniami z reprezentantami płci brzydkiej. Czasem po prostu się zdarza, że między mężczyzną a kobietą nie ma chemii, lub jest jedynie w początkowej fazie znajomości. Wtedy taka przyjaźń jest możliwa i może być dla obu stron bardzo wartościowa.

PachnijPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:39

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

19 maja 2013, 20:38

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to piękna sprawa. Gdy w tle pojawia się miłość, to już związek idealny.

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

10 wrz 2013, 13:55

Raczej może zaistnieć, bo do czegoś więcej oprócz zrozumienia potrzebny jest pociąg fizyczny. Czy też chemia.

kasiaw90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2013, 14:13

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

18 wrz 2013, 14:21

Temat faktycznie tak stary jak stary jest nasz świat. Mi się osobiście wydaje, że jednak ciężko o taką prawdziwą pełną przyjaźń między facetem a kobietą. Mam nadzieje, że się mylę, choć nie sądzę.

Awatar użytkownika
Kiniak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2014, 10:13

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

10 kwie 2014, 10:45

Szczerze mówiąc to jakoś średnio w to wierzę, prawda jest taka jak facet podoba mi się fizycznie i intelektualnie to nie umiem się na niego patrzeć jak na brata. Oczywiście co innego gdy oboje są zajęci to wtedy znajdujemy się w innym punkcie. Kolega kiedyś mi powiedział, że jak kobieta mu się podoba to może być jego przyjaciółką ale gdyby mu się pozwoliła zbliżyć to on by to zrobił, więc z tego wynika, że to my ustalamy granice :-D

BeataSz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2014, 11:03

Re: PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

27 cze 2014, 14:42

Myślę, że jest możliwa, ale też nie zawsze. Ja mam przyjaciela, którego poznałam przez znajomych. Na początku spotkaliśmy się kilka razy, być może obie strony myślały, że coś z tego będzie jednak nie. Stwierdziliśmy, że między nami może być tylko piękna przyjaźń i bez sensu, aby próby związku, zaangażowania to popsuły. On jest w związku, a przyjaźń nadal trwa:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość