Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

25 lis 2012, 10:13

hej dziewczyny

ale sie tu dzieciaczkowo zrobiło hehe wy już po 3 planujecie :)
fajnie ale ja stopuje przy dwójeczce hehehe
jak to sie mówi pierwsze z miłości, drugie z rozsądku :) trzecie z wpadki hehe
jak sie nam nie przytrafi taki zonk tfu tfu! to trzeciego nie bedzie hehe bo w planach nie mamy
chory jest nasz system.Niedawno było głośno jak matkę późnym wieczorem albo i nocą zabrali na komisariat czy do więzienia a dzieci do domu dziecka czy coś tego typu a,a za co ?Za to że nie zapłaciła jakiegoś podatku.
A tutaj ta ........ zabiła dziecko i łazi sobie po świecie, w gazetach jest itp .No gdzie tutaj jakaś sprawiedliwość
i tu ci przyznam racje, dla mnie to tez chore :ico_puknij:
taka suka chodziła na wolności!!!!!!!!
a kobiete za pare groszy wsadzili w środku nocy do paki :ico_puknij: i jeszcze mówią ze wszystko odbyło sie zgodnie z prawem !!!!!!!
dla mnie to skandal

a ten zamach to moim zdaniem mógł sie odbyć moze by im sie oczy otworzyły :ico_zly:
mają ostrzeżenie ze naród zaczyna sie buntować, i jak tak dalej pójdzie i ludzie sie w Polsce zbuntują i wyjdą na ulicę

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

25 lis 2012, 16:12

szkieletorek a to już rodzina wie o ciaży???
Nie . Wie tylko mąż ,moja naj koleżanka i wy z forum. Na razie nie planuje mówić nikomu .
sylwester w domu i tak pewno jeszcze kilkanaście lat albo do konca życia:)
No my jak Lili nie mieli to też sylwek i wiele innych imprez w domu robili, teraz tez tak planuję.Myślę ze będzie fajnie.Zresztą ja zawsze domówki lubiłam najbardziej .
Niestety w dzisiejszych czasach tak naprawdę my nie mamy do niczego praw, będą chcieli to zabiorą i nam dzieci i powodów znajda masę niestety.
I to jest nie wkurzające dla mnie ale przykre i smutne.
ten zamach to moim zdaniem mógł sie odbyć moze by im sie oczy otworzyły :ico_zly:
Mnie to tez przez myśl przeszło ale nie wiem czy by to pomogło.Bo ci by może zginęli a przyszli by kolejni ,,mądrzy,, i robili to samo.

Mała pojechała z tatusiem na przejażdżkę rowerową a jak wrócą to pojedziemy w gości .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2012, 08:31

a kto sie pcha do rzadu?na pewno nie ci wyksztalceni, po fachu z doswiadczeniem, tylko ci rzadni kasy, celebryci itp
byloby wiecej ekonomistow od prawdziwego zdarzenia to by gospodarka nie kulala :ico_noniewiem:
a jak nawet gdzies tam w sejmie sa jakies mega mozgi to i tak nie dochodza do glosu :ico_noniewiem:
ja liczylam na PO, ale teraz po ty, co sie dzieje to widze ze to takie same konowaly jak PIS, duzo gadac, a w praktyce zgarnac do siebie i umyc rece :ico_zly:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2012, 09:21

oj ja dlatego nienawidze naszej polityki, nic o narodzie nie myślą, oby tylko sobie kabze napchać kosztem ogółu, nie ważny jest kraj a rzad to ściema. Draństwo i tyle!!!!

szkieletorek a jak w ogóle sie czujesz? I Lili mówisz już o dzidzi????

Mojemu Doriankowi 3 wychodza wszystkie naraz, już górne lekko widoczne, muszę zapisac ww jego ksiazce i wmkońcu zrobic dzieciom te ksiażeczki 5 lat życia:)Zwaszcza u Elizki jest co robić już:):):)

Moja Córuś wczoraj dostała strasznego uczulenia, w sumie to przedwczoraj już ale wtedy tylko na reku miała bąble, a wczoraj z rana cala pupka i bok plecków, a po południu ręce, nogi, buźka. Pewno proszek i prałam wczoraj ze 3 pralki jej ubran, ciuchów które mogła nosic ostatni tydzień, dwa. mam nadzieję, ze już nie będzie tego, bo wyglądało okropnie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2012, 12:16

No i popisałam tyle i usunęło się wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Nie chce mi się teraz znów tego pisać, może potem to zrobię

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

27 lis 2012, 10:01

hejka
Mnie to tez przez myśl przeszło ale nie wiem czy by to pomogło.Bo ci by może zginęli a przyszli by kolejni ,,mądrzy,, i robili to samo.
no mnie w sumie na myśl nie przyszło zeby komuś śmierci zyczyć, bardziej chodzi mi o to zeby ich postraszyć, jakby wysadzili w powietrze kawałek pałacu prezydenckiego to by moze było dla nich jakies ostrzeżenie bo to co robia ludziom w głowie sie nie mieści,
a my zna to wszytsko ze swoich kieszeni wyciągamy :ico_zly:
nie dość ze człowiek pracuje żeby grosze zarobić to jeszcze nam upierdzielą pół pensji na podatki zusy srusy
a jak dozyjemy tych 67lat to dostaniemy po 200zł emerytury :ico_zly:
i wszędzie są takie ekscesy w kazdej dziedzinie zycia- czy to choroba czy kolejne dziecko, na nic nie można liczyć
zero pomocy

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

27 lis 2012, 10:52

jakby wysadzili w powietrze kawałek pałacu prezydenckiego to by moze było dla nich jakies ostrzeżenie bo to co robia ludziom w głowie sie nie mieści,
jakby wysadzili kawałek pałacu to jeszcze więcej by nam pensji zabrali, bo przecież z czyich pieniędzy by to remontowali? na pewno nie ze swojej kieszeni tylko z podatników :ico_nienie:

Mi to się w głowie nie mieści, że dziura budżetowa wciąż się pogłębia, że robi się coraz większa przepaść między bogatymi a biednymi jak w Rosji. Niektórzy mają tyle kasy, ze mogą się w niej kapać, a innym ledwo starcza od pierwszego do pierwszego. Dla mnie to chore, bo normalne państwo powinno zapewnić równość pod każdym względem. I wkurza mnie też to, że normalny, zdrowy człowiek nie może znaleźć pracy. Kiedyś tak nie było, za czasów komuny jak ktoś nie miał pracy to płacił kary, bo każdy musiał pracować

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

27 lis 2012, 15:05

no moja mama opowiada nie raz, ze malo co bylo, ale przynajmniej kazdy kase mial i jak juz sie udalo zdobyc, to czlowiek sie cieszyl jak dziecko, a teraz wszystko jest tylko kasy brak :/
duzo prawdy w tym jest, obecnie wszystko latwo przychodzi, ale tez latwo odchodzi, szybko idzie dorobic sie duzej kasy, a jeszcze szybciej stracic, nabrac kredytow nie martwiac sie o splate, a potem sie powiesic :ico_puknij: wyjsc za maz, a jak cos nie bedzie po naszej mysli sie rozwiesc..takie to teraz wszytsko jest proste i zmierza do nikad, kiedys ludzie prosto zyli, ale sie kochali, a teraz nie ma czasu na milosc, wazne sa pieniadze; dziecko placze,a co... trzeba udusic, a potem w gazetach sie lansowac :ico_puknij:
i takimi oto wielkimi krokami zbliza sie koniec swiata :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

27 lis 2012, 17:11

no moja mama opowiada nie raz, ze malo co bylo, ale przynajmniej kazdy kase mial i jak juz sie udalo zdobyc, to czlowiek sie cieszyl jak dziecko, a teraz wszystko jest tylko kasy brak :/
duzo prawdy w tym jest, obecnie wszystko latwo przychodzi, ale tez latwo odchodzi, szybko idzie dorobic sie duzej kasy, a jeszcze szybciej stracic, nabrac kredytow nie martwiac sie o splate, a potem sie powiesic :ico_puknij: wyjsc za maz, a jak cos nie bedzie po naszej mysli sie rozwiesc..takie to teraz wszytsko jest proste i zmierza do nikad, kiedys ludzie prosto zyli, ale sie kochali, a teraz nie ma czasu na milosc, wazne sa pieniadze; dziecko placze,a co... trzeba udusic, a potem w gazetach sie lansowac :ico_puknij:
i takimi oto wielkimi krokami zbliza sie koniec swiata :ico_noniewiem:

oj i znów Mama Madzi na tapecie? Kochane zapominacie, kiedyś nie było radia, telewizji nie mówiło sie głosno o tym czego nie powinni inni wiedzieć, działo sie tak samo, tak samo mordowano dzieci i zabiojano, miłosć???A czy miłością nazywasz bicie zony jak psa, dzieci traktowanie gorzej nawet jak psa, do roli i tyle, robic nie gadać. Tak było kiedyś, oczywiscie nie wszedzie, jak i dzis nie każada matka morduje swoje dzieci, ale dziś sie wyszukuje takich tematów by było o czym gadać, a czemu takich???Bo my Polacy kochamy jak komuś dzieje sie krzywda, jestes,y pesymistami, zazdrosnikami, jak komuś ciut lepiej to trzeba mu zad obrobic, nie lubimy go itp itd.

Owszem komunizm miał to do siebie, ze pracabyła, łatwiej było o to, były prace dla każdego, praktryki przyzakładowe od razu ze szkołą, co liczyło sie do lat pracy. Było inaczej i tyle. A my zyjemy w takich nie innych czasach i nie mamy na nie niestety wpływau wiec dbajmy o siebie i naszych bliskich jak najlepiej potrafimy i najlepiej nie patrzec na innych bo ma lepiej bądź gorzej, jakby kazdy umiał cieszyć sie tym co ma, a nie złoscić, ze ma mniej od sasiada z 3 piętra, byłoby nm lzej i inaczej, a tak trzeba mieć na co narzekać, jak nie na religie, to na rząd, jak nie na rząd, to na brak pracy, jak nie na brak pracy to na zbyt niski dochód i tak w kółko. Niestety tacy jestesmy!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

27 lis 2012, 17:16

NAWET ZA CZASÓW RADIA I TELEWIZJI NIE MÓWIONO O WSZYSTKIM DLA DOBRA SPOŁECZEŃSTWA, a dzis dobro jest mało istotne. Ja to tak wszystko widze:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości