Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

08 gru 2012, 16:04

witam popołudniowo z kawusią

macie rację każde dziecko inaczej sie rozwija, ja mam sąsiadkę co ma dwie córki ta młodsza ma juz 4,5 roku a nie mówi NIC, naprawdę NIC, zero... ani cześc ani dzień dobry ani pić (czasem jej pilnuję u nas) tylko kiwa głową i to nie jest wstydliwa, ona zawsze tak jakoś cicho jest, pod oknami to coś majaczy nie mówi słów dorosłych tylko raczej gaworzy, na serio...
ale za to smiga na hulajnodze na rowerze na drzewa włazi :D sprytna pod innym wzgledem

moja Majka jest przemądrzała, wywody wali jak stara maleńka, i ona właśnie jak skończyła półtora roku to już skłądała krótkie zdania
jak miała 9-10 miesiecy już nie pamietam dokładnie to mówiła "dać pić"- sikaliśmy z tego za każdym razem

i Konrad też gada jak najęty, jak nakręcony, dziś dysputę prowadził z moim szwagrem przy stole to gestykulował rękami i krzyczał a ja ze śmiechu trzymałam brzuch bo mnie bolał ze śmiechu, tak mnie szwy ciągły hehehe
załuje ze baterie rozładowały nam sie w aparacie dziś na spacerze bo bym go nagrała

i jeszcze zauwazyłam ze Maja jest sprytna, cwana ale nie tak sprawna fizycznie jak Konrad, on ją przeskakuje pod wzgledem szybkosci i sprawnosci :)

nie ma co sie w sumie licytowac które dziecko w czym "lepsze", bo dla każdej Matki jej maleństwo jest najcudniejsze i choćby koleżanki córka umiała "Inwokację" wyrecytować w wieku 3 lat to mnie cieszy jak Maja mówi czterowersowy wierszyk na dzień Górnika i Mikołajki :) i to jest dla mnie cudem :D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

08 gru 2012, 17:51

dla każdej Matki jej maleństwo jest najcudniejsze i choćby koleżanki córka umiała "Inwokację" wyrecytować w wieku 3 lat to mnie cieszy jak Maja mówi czterowersowy wierszyk na dzień Górnika i Mikołajki :) i to jest dla mnie cudem :D
Dokładnie .Nic dodac nic ująć.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

Re: Lato i Jesień 2011

09 gru 2012, 12:41

dzień dobry niedzielnie,

ja z kawusią i odpoczywam bo na 14 do pracy :ico_noniewiem:

u nas zima na całego, po obiadku A z dziewczynami idzie na sanki :ico_brawa_01: szkoda że beze mnie :ico_placzek:

co do dzieci to u nas Iza jest przeciwieństwem Julki, to mały diabełek wcielony ale widzę że też szybciej się rozwija a to dlatego że jest Julka i Iza od Niej podpatruje i się uczy, np: jak Jula robi lekcje to iza siada u siebie w krzesełku i też piszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

09 gru 2012, 13:33

witam sie również z kawką, obiadek sie szykuje

wstawie pare foteczek bo chyba dawno nic nie wrzuciłam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

09 gru 2012, 14:11

Izuś śliczne masz dzieciaczki :) Fajna z Was rodzinka :)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

09 gru 2012, 14:34

fajne zdjęcia dzieciaczków izuś. I ładnie masz zrobione w mieszkanku, tak po mojemu :-) nowocześnie

A do mnie moja mama przyjechała, także Alanek znów rozpieszczany na potęgę. Potem nie mogę do ładu z nim dojść, no ale cóż od tego są babcie, zeby rozpieszczać, ja nie miałam tego, to się cieszę, że chociaż moje dziecko ma :-).

My już po zimowym spacerku, a zaraz jakiś obiadek idę szykować. Miłego dnia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

09 gru 2012, 15:56

U nas tez mroxno.A my zaraz sie zbieramy na basen z mala

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

10 gru 2012, 00:00

Hej!
Mało piszę ale Was czytam.
Izus śliczne zdjęcia, dzieciaczki na każdym uśmiechnięte. A Ty jak się już czujesz?
U mnie jeszcze typowej zimy nie ma tylko trochę śniegu. Jednak sanki szukamy już, ale wszędzie taki szajs :ico_olaboga: .
U nas po staremu. Eryk ładnie się rozwija, biega i łobuzuje. Uwielbia bawić się pralką i robić ze mną pranie. W garach też by najlepiej siedział. Taki podniecony jest jak coś gotuję, że już mu zabawkową patelnie kupiłam i miesza ciągle w niej :-D .
Teraz sporo w nocy płaczu jest bo 4 mu idą i męczy się bidulek :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

10 gru 2012, 11:17

witam z kawką :ico_kawusia:

dziekuję za miłe słowa :ico_oczko:

a czuję sie juz dobrze, jem juz normalnie tzn chudzitkie wszytsko, miesko gotowane itp ale normalne a nie papki hihi
śmigam juz jakbym w szpitalu nie była ;-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

11 gru 2012, 13:43

hej a co tu taka cisza nastała?


kawki moze sie ktoś napije?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość