Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

Re: Lato i Jesień 2011

27 gru 2012, 23:59

Ladybird nie płaci... długo historia z tym jest , poplątane to wszystko okropnie..
Mój tata też nie jest święty .. i też mam przez niego troche dziwną psychike... i nie raz mówiłam mamie żeby od niego odeszła..
Wiec ciesze sie,że moje dziecko nie będzie przechodziło w sumie tego co ja z moim ojcem...
Trafimy obie na kogoś normalnego z pewnością w przyszłości, może nawet nie dalekiej.
Eeeee już sie bałam ,że tylko ja mam fisiu fisiu na temat prasowania ubranek 1,5 dziecku :D
Mama to sie smieje ze mnie ,że prasuje jak noworodkowi ale ja lubie jak ma takie ładne uprasowane w kosteczce w szafie i do tego jak jej założę to elegancko wygląda.

AAAAAAAAAAaaa usypiam :D Dobranoc :*

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 10:35

Wow ale się ruszyło forum :-) Malinka wróciła i dobrej energii dostarczyła. Cześć kochana :-*

Miło mi, że tak pamiętasz nasze rozmowy. Co do facetów, to ja zawsze powtarzam, że nikt nie jest idealny. Ale trzymam się takiego patrzenia na męża, że trafiło się ślepej kurze ziarno, dzięki czemu bardzo go doceniam. Wiadomo ma wady, ale kto ich nie ma? Zawsze mam wrażenie, że on jest takim dobrym człowiekiem, że na niego nie zasługuje, i dzięki temu pracuję nad sobą i nad swoimi wadami i zachowaniami. Zawsze trzymałam się zasady - nałóż różowe okulary dopiero po ślubie a przed je zdejmij i dostrzeż wady, które ma partner czy będziesz umiała z nimi żyć przez całe życie, czy nie doprowadzą Cie kiedyś do takiego szału, że odejdziesz.
A co do związku z rozsądku ... hmmm ciężko powiedzieć. Nie wiem czy życie z rozsądku ma sens. Bo jak żyć jak nie ma tej iskry, namiętności. Jak się kochać z kimś kto Cie nie pociąga. Ja bym tak nie potrafiła. Ale wiem, że sporo kobiet potrafi pokochać z rozsądku i są szczęśliwe. To zależy tylko od Ciebie. Młoda jeszcze jesteś, młoda i piękna a do tego masz bardzo ciekawą osobowość. Całe życie przed Tobą jeszcze trafisz na kogoś odpowiedniego. Chociaż z drugiej strony może warto spróbować, no sama nie wiem naprawdę. Ty musisz podjąć decyzję.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 10:41

A my pełną parą się przygotowujemy do wyjazdu. Już mam stresa. Z jednej strony fajnie, jakaś nowa przygoda życiowa a z drugiej mętlik w głowie co mam spakować, żeby nic nie zapomnieć no i jak się nam tam ułoży. Ale będzie dobrze, przecież musi być :ico_haha_02: w końcu z mężem na koniec świata. Teraz się trochę zaskoczyłam, bo mój mąż dostał propozycję, żeby pojechać 2 tygodnie wcześniej, bo tam trzeba wyremontować mieszkanie w którym będziemy mieszkać, a mój mąż przemyślał sprawę i powiedział, że nie pojedzie bez nas, że albo razem albo wcale. Powiedział, że ciężko mi będzie tutaj samej przez dwa tyogdnie, poza tym ciężko będzie się dostać na lotnisko bo mamy lot o 6 rano więc w nocy musimy się do Wawy dostac i z Alanem i z bagażami, że on woli być przy nas i nam pomóc. Jejciu no jak tu go nie kochać, mało który facet tak by pomyślał o takich rzeczach. Nawet mój tata i teść nie rozumieją jego decyzji, bo to chyba tylko kobieta zrozumie :ico_haha_01: :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 10:45

nina piękne słowa ,piękne :) no ja widziałam wady i jednego i drugiego partnera a jednak z nimi byłam ,z mężem wytrzymałam 10 lat,o 10 lat za długo moim zdaniem ,a z OB oliwki niewiele,zaraz po urodzeniu małej pogoniłąm go i wiecej nie widziałam.

Malinka a na sprawie rozwodowej nie miałaś ustalonych alimentów? jak nie płaci to z funduszu dostaniesz a z niego sciągną


nina ciesz sie że masz takiego męża i dbaj o niego ,jak również on o Ciebie:) są dobrzy faceci na świecie ja nie mówie,że nie :) po urodzeniu małej miałąm parntnera przez pare miesięcy,on zawsze mówił,że kocha oliwie jak swoją córkę,niestety nasze drogi sie rozeszły,nie z tego powodu ,że jest złym facetem,ale nie chce o tym pisać. Mimo to do tej pory pyta sie o małą,na jej urodziny sam kupił tort ,wszystko uszykował,przed świętami też był z prezentem dla niej i paczką dla dzieci,wiadomo długo to trwac,nie będzie bo ja mam partnera,ale miło jest wiedzieć,że są dobrzy faceci :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 14:21

a pewno, że sa dobrzy faceci jak i sa podłe kobiety. Trzeba sie dobrac umieć życ ze soba, potrzeba cierpliwosci, kompromisów. Ja z moim meżem jesteśmy dobrym przykładem, że miłosć jest silniejsza od złości i kłótni, ja szybko myślę o rozstaniu a to on walczy i pokazuje że nie ma sensu, że bez siebie będzie nam źle.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 21:07

cześć dziewczyny, jak tam po świętach?

u nas ok, wigilia spokojna, bez babci było nam smutno, ale jak dzieci rozpakowały prezenty to jakoś nam sie humor poprawił wszystkim

pierwszy dzień świąt byłam w pracy od 6.00-18.00 jenyyyy ale byłą cisza, dopiero o 9.30 pierwszy klient zatankował hehe
czytałam ksiażke- przez 11 godzin pzreczytałąm ponad 300 stron "Pięćdziesiat twarzy Greya" dostałam od Przemka

Malinka witaj :D jak miło ze znów zagladasz do Nas, wstaw focię Liwki jak była noworodkiem i około roczku to wstawię na 1 stronę

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 21:47

Co tam pokupiłaś, faktycznie jest taniej aż do 75 %?
Kupiłam duże mikołaje czekoladowe (data do 2014 roku) po 16 groszy .Nie wiem ile wzięłam ale kolo 10 .
Kulki czekoladowe paczkowane na choinkę ,30 groszy za paczkę a w paczce kilka sztuk.
Skarpety mikołajowe takie do zawieszenia duże za 14 gr sztuka
Szablony do rysowania malowania śniegiem po szybach po 40 gr komplet no i wiele innych
Bombki po 30 gr za sztuki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 21:55

gdzie jest moj post?
kurka..mam prosbe o jakies przepisy na szybki, cieply poczestunek, taki na " po kawie"
przyjezdza chrzestna A. do Pl i wpadnie w jego urodziny, no to do kawy musze miec cos jeszcze..ale co?
:ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 21:57

szkieletorek a ciuchy tez sa poprzeceniane?mnie najbardziej interesuja dzieciece, bo sa bardzo dobre gatunkowo..warto juz na odziez jechac?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

28 gru 2012, 22:06

szkieletorek eee, no super okazje :ico_brawa_01:
Jesteś obkupiona na przyszły rok.
A byłaś w tym KiK Textil?

ladybird ciuszki pisze w ulotce,że do 50 procent taniej.
Niedługo powinny być do 75.
Jak coś zostanie.
Ja też tam sporo rzeczy Zu kupuję na wyprzedażach.

Dziś też nie pojechałam.
Ale na jutro się umówiłam z siorką.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość