szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

01 sty 2013, 21:23

Lepiej dać dziecku mleko krowie jeśli nic się nie dzieje niż sztuczne kaszki w których większość składu to cukier
O tak .Podpisuje się w 100 %. Ja moje chyba raz kupiłam kaszkę bo jak zobaczyłam co tam jest to wiecie co ja dziękuję.Owoców to prawie wcale nie ma za to jakieś aromaty i masa cukru w różnej postaci .
Mojej kupuje kozie . Robię jej deser czyli ryż na mleku a na wierch daje mus owocowy .Pożywne pyszne i uważam ze o wiele zdrowsze od gotowców.
No jak Wam Sylwester minął ?:)
No fajnie było.Byliśmy u koleżanki Agi .Nie spiłyśmy sie o dziwo bardzo ale i tak poszalałam. Lili została z dziadkami . Spała cała noc od 19 do 8 rano.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

02 sty 2013, 09:27

ja to juz niepamietam kiedy mleko modyfikowane mój syn pił ostatni raz, nie mam juz ani grama w domu, ostatnie odsprzedałam bo po co miałam trzymac jak i tak wylewałam, ale krowie z kakałkiem to 2 razy dziennie piją obydwoje

Miłego dzionka laski, ja do pracki zaraz mykam, dzieci z dziadkiem dziś, bo i mąz do pracy ucieka

U mnie już bez choinki i w ogóle nie widac już że świeta były. Miałam dosć każdego dnia bombki wieszać od nowa wiec pościągałam wsio, umyłam okna po dekoracjach i domek ogarnęłam od tazu czyściej:):):)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

02 sty 2013, 12:15

hej dziewczyny

spędziłam pierwszy sylwester bez dzieci hehe, przyznaję sie że zgodnie z planem sie upiłam hehe
no i generalnie fajnie było

dziś już rozebraliśmy choinkę bo wygladała jak po bombardowaniu, kolędę mamy za dwa tygodnie dopiero, nie bede jej tak długo trzymać

heh, co do mleka ja też daje krowie Konradowi, na krowim je płatki śniadaniowe takie wiecie kukurydziane zwykłe z łyżeczka miodu :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

02 sty 2013, 15:11

U mnie już bez choinki
U nas jeszcze z 2 tyg choinka będzie. Mała nie interesuje za bardzo.Czasem ściągnie jakąś ozdobę,ale to bardzo rzadko.
Przyzwyczaiła sie do niej i szału nie ma hehe

Lilcia dziś maruda wyjątkowa chyba coś się będzie kluło, jakiś ząb bo ona tak nie ma nigdy no chyba że cos wychodzi właśnie .

Co do sylwka do kurka super było ale czuję niedosyt ,i ,jak słyszę muzykę to az mnie bierze .
Idę ugotować ziemniaczki do obiadu

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

Re: Lato i Jesień 2011

02 sty 2013, 15:28

ladybird taaaaaa, ja mam całe zoo w domu, rodziców , dziadków i jeszcze mamy brata , całą trzoda chlewna :)))
u mnie choinka stoi bo na Liwke też nie działa, szału nie ma ;)
Dziewczyny 5 kg mi przybyło od połowy grudnia... ;( ale tyłek nadal okej, poszło w brzuch naszczescie wiec z brzucha to łatwo zróćić :)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

moja lala śpi.
Hehehe nauczyła sie słowa nic :D
Pytam się jej jak sie denerwuje co się stało?
-Nić !
Liwunia daj mama Ci pomoże !
- ić sobie !

i nie ma przeproś... dyskutantka. ahhh kiedy mi tak urosła :)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

02 sty 2013, 22:28

Witam w Nowym roku :-) U nas szał pakowania. Bilety kupione na 19stycznia. Ale za dużo do samolotu nie weźmiemy więc większość rzeczy oddajemu siostrze męża, bo oni wracają samochodem już w sobotę. I teraz latam i załatwiam i kupuje i pakuje ... szał i stres jest, ale jak na razie pozytywnie :ico_oczko:
Dziewczyny 5 kg mi przybyło od połowy grudnia... ;( ale tyłek nadal okej, poszło w brzuch naszczescie wiec z brzucha to łatwo zróćić :)
a jaki masz sposób na zrzucanie brzucha? ja odkąd zaczęłam znów hormonami się zabezpieczać to parę kilo przybyło. Ogólnie to w moim przypadku dobra wiadomość, ale niestety lekko mi brzuch odstaje. Niby nikt tego nie widzi, ale mi przeszkadza i nie mam pomysłu jak się tego pozbyć, bo to pewnie dlatego, że się woda w organiźmie zatrzymała a u mnie akurat w brzuch poszło :/

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

02 sty 2013, 22:36

a co do mleka krowiego to wam opowiem coś śmiesznego. Wczoraj poszliśmy w gości i była tam też rodzinka z chłopcem dwa miesiące starszym od mojego Alanka. Ogólnie mało rozwinięty jak na swój wiek, ale mniejsza z tym. Mama tego chłopca mnie pyta czy nasz Alan już wszystko je? Ja jej odpowiadam że raczej tak, chociaż za bardzo nabiału nie toleruje więc ograniczamy go. A ona na to, że nabiał do drugiego roku życia powinien być zakazany dzieciom bo każdy nawet najmniejszy kawałem może wywołać poważne skutki w rozwoju psychicznym i fizycznym dziecka i coś tam jeszcze gadała, ale nie bardzo pamiętam co. A po chwili jej dziecko chwyta za ptasie mleczko, a ta jemu pozwala, potem kolejne i kolejne i tak może z pół opakowania zjadł. To po co mi gada takie rzeczy a robi co innego? Durne na maxa! Na początku jak ją słuchałam to pomyślałam o ciekawe informacje sprawdzę to, ale po tym co widziałam to stwierdziłam, że chyba należy olać to i robić jak się uważa

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Lato i Jesień 2011

03 sty 2013, 10:55

Dzień dobry :-) witam w Nowym Roku ,u nas minął sylwester spokojnie,byliśmy sami z J. noi dziećmi,maluchy usnęły o 23 także przespały Nowy Rok,a nam sie na rozmowy zebrało i gadaliśmy chyba do 5 :-)

Mi jakoś smutno w tym Nowym roku jest,zaczynam go bieganiem z dziecmi po lekarzach echh,Jutro Jagoda ma wizyte u laryngologa,za pare dni Olek psychologa ma,potem kardiolog Oliwii,pózniej urolog Jagody i tak wkółko wkółko :(

W przyszłym tygodniu Oliwke do żłobka idę zapisać,jeju przeraża mnie ten fakt,że ona taka malusia a już żłobkowa będzie.

Jestem dziś marudząca chyba ten deszcz tak na mnie działa :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

03 sty 2013, 13:46

W przyszłym tygodniu Oliwke do żłobka idę zapisać,jeju przeraża mnie ten fakt,że ona taka malusia a już żłobkowa będzie.
a ty do pracy idziesz tak? A do prywatnego żłobka czy państwowego? Ja to bym się bała po tym co się ostatnio słyszy w mediach, ale kiedyś trzeba będzie oddać malucha, czy to do żłobka czy do przedszkola

Hej dziewczyny weszłam bo mam pytanie: może któraś z was już latała z maluchem? Jak to jest z wózkiem? Czy to traktują jak bagaż podręczny dziecka czy trzeba będzie dopłacić?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Lato i Jesień 2011

03 sty 2013, 16:03

nina no tak tak,już czas ,ciężko mi będzie kurde 3 dzieci echhh,no ale muszę nie mam wyjścia,wstępnie młoda od września ma iść,chyba że wcześniej uda mi sie znalezc pracę.
To jest państwowy żłobek,syn mojej koleżanki chodził tam prawie półtora roku,córka koleżanki drugiej też,nienarzekały,ale mimo wszystko jest jakiś lęk.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość