Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 15:57

nasz robi wszystkie kreski samodzielnie ;-)
ale w następnym roku to pewnie będzie robił coś lepszego w przedszkolu ;-)

na początku zimy zrobiliśmy karmnik dla sikorek po starym koszyku na klamerki i teraz przylatują jak szalone. a na zdrówko! niech jedzą :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 16:07

hej mamunie

Noo wreszcie forumek chodzi :-)
Nie wchodziłam ostatnio bo przyjechała do nas moja "siostra" ja ja tak nazywam aczkolwiek nie jest moją rodzoną,blizej psiapsiółeczka i tak sobie siedzi u nas :-) U nas ślicznie sypie snieżek mąż robi obiadek i po obiadku wspólnie jedziemy po sklepach połazić bo co będziemy w domku siedzieć,ale powiem wam,że choroba nadal mnie lekko trzyma najgorzej jest z katarem jeszcze :ico_noniewiem:

A tymi dziewczynkami to ja was pozarażam nie bujta się :-D

Dzis dostałam od znajomej 1,5kg ciuszków,skarpeteczki,buciki,ciuszki i czapeczki i w ryk wpadłam cos pięknego :ico_haha_02: aaa majtki poporodowe mi jeszcze wysłała i staniki do karmienia a ja jej tylko za przesyłke zwróciłam,za to wszystko to bym poleciała z 300zł na pewno :ico_noniewiem:

Jesli chodzi o wizyty w lutym to ja pewnie tak ok 7 lutego też udam sie na wizyte bo to miesiąc będzie już,ale czy USG mi zrobi to jedna wielka niewiadoma :-)

tibby noo brawa dla synka :ico_brawa_01:

anza No to żeś się stracha najadła nie dziwie ci się,ale najwazniejsze,ze juz wszystko dobrze :ico_sorki: lez i odpoczywaj :ico_sorki: Ja z krwotokiem w 9tc jechałam w nocy do szpitala cos okropnego,ale lezenie i leki pomogły :ico_sorki:

jak się reszta mamus czuje?

Ide na odliczanie :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 16:22

misiu, niezmiernie mi miło cię było powitać na Odliczanku ;-) byle szybciutko do zera i żadnych minusów! ;-)

ja tak w ciąży z Tobikiem trafiłam 11kg (jak nie więcej) ciuszków z UK od dziewczyny tu z forum. stan idealny każdej rzeczy. Dużo unisexów, ale że po chłopcu to pasowały w zasadzie nam wszystkie! i daliśmy za to 300zł z przesyłką kurierską z uk. masa kompletów, pajacyków, skarpet, dresów itp. teraz dokupuję tzw. zachcianki.

misiu, trzymam za słowo z babskimi fluidkami ;-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 16:36

byle szybciutko do zera i żadnych minusów!
oo tak kochana,tego mi życz :ico_sorki: Ale przyznam szczerze,ze jedna kobieta lubi w ciązy chodzić,ja mogę powiedzieć,że nie jestem stworzona do chodzenia w ciąży nie podoba mi sie ten stan w,którym sie znajduje i raczej w ciązy juz nie będę chciała być,jestem baardzo szczęśliwa,ze w moim brzuszku mam takie cudo jak Milusia,ale mogłabym ją nosić w cycku lepiej niz w brzuchu hihi... Czuje sie nieatrakcyjna gruba spuchnieta itd itp :-) dlatego staaasznie sie ciesze,ze jeszcze 118dni a nie 200 :ico_sorki:
misiu, trzymam za słowo z babskimi fluidkami
No słuchaj kochana przyszłyscie jakby za mna gęsiego hihi jakbym każdą z was po kolei zarazała ciążą ja sobie normalnie to wyśniłam chyba,bo bardzo tak chciałam zeby było,to teraz dziewczynki w brzuszkach wam wyśnie nie ma innej opcji :ico_haha_02:
ja tak w ciąży z Tobikiem trafiłam 11kg
ale chyba az tyle małych ciuszków mi nie potrzeba? czy nadal zbierać? musze policzyc ile mam pajacyków a ile normalnych body,noi na niektórych ciuszkach nie ma rozmiaru i jak to sprawdzić czy bedzie dobre? jak to zmierzyc?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 16:47

ale chyba az tyle małych ciuszków mi nie potrzeba? czy nadal zbierać? musze policzyc ile mam pajacyków a ile normalnych body,noi na niektórych ciuszkach nie ma rozmiaru i jak to sprawdzić czy bedzie dobre? jak to zmierzyc?
wszystko zależy jakie maleństwo się urodzi. Jak bedzie duże. :ico_oczko: Moja miałam 58 cm jak się urodziła więc od razu wskoczyła w rozmiar 62.
tutaj masz tabelkę może ci troszkę pomoże

Obrazek

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 16:50

moni26 ślicznie dziękuję,juz sobie zapisałam na pulpicie i na pewno mi ta tabelka pomoże :-)

Dziewuszki uciekamy spacerek,jest pieknie,ze aż szkoda siedziec w domku trzeba troszku malutką dotlenić :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 16:58

ten karton 11kg to był z różnymi ciuszkami 0-12mcy także spokojnie ;-)
mój też jak się urodził miał 58cm, ale miałam komplety na 56 które nosił nawet jak w 62 wchodził, więc zależy dużo od razmiarówki danego sklepu.
h&m ma ciut większe w zasadzie.

po kilka sztuk z każdej rzeczy wystarczy. nie ma co szaleć. choć mój to był ulewajka więc cieszyłam się z większej ilości bodziaków i pajacyków. jednej nocy potrafiłam go ze trzy razy przebierać.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 20:31

Witam Was wszystkie dzisiaj... :-)

w koncu moge wlaczyc forum bo od rana nie dalo rady jakies prace techniczne mi wyskakiwalo ze sa...

tibby pytalas jakiego mam pieska otoz to jest terier zdjecia jego mam na fb takze sobie zobacz :-)

U nas dzisiaj paskudna pogoda. od poludnia deszcz pada i w dodatku wszystko zamarza i sliskooooooo jest jak cholera. wybralam sie gdzies kolo 13 do Rossmanna bo fajne podklady do przewijania dziecka sa w promocji i kupilam sobie :-) odrazu wzielam sobie ta karte Rossne zarejestruje sie i bede sobie te rabaty zbierac :-) Potem obiadek zrobilam i po obiadku poszlismy z mezem do mojej babci na piechote w ten deszcz i slizgawice ale powoli jakos doczlapalismy. najwazniejsze ze babcia sie ucieszyla z naszej wizyty :-)

anza no to mialas troche przezyc ostatnio z tym krwawieniem ale najwazniejsze ze juz jest wszystko opanowane i jest dobrze :-)

tibby :ico_brawa_01: dla synka za to ze tak dzielnie nauka mu poszla :-)
No słuchaj kochana przyszłyscie jakby za mna gęsiego hihi jakbym każdą z was po kolei zarazała ciążą ja sobie normalnie to wyśniłam chyba,bo bardzo tak chciałam zeby było,to teraz dziewczynki w brzuszkach wam wyśnie nie ma innej opcji :ico_haha_02:
mnie nie zarazilas ciaza :-P

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 20:40

mi to coraz gorzej sie spi w nocy :ico_placzek: nogi mnie bola czasem tak ze nie wiem co mam z nimi zrobic :ico_placzek: a jak sobie pomysle ze do konca ciazy jeszcze troche zostalo i brzuszek bedzie coraz to wiekszy to juz w ogole chyba nie bede spac w nocy albo bede ale na siedzaca :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

21 sty 2013, 23:02

witam wieczorkiem :)

my po 19 wróciliśmy od teściów, zjedliśmy tosty i Szymek dziś później zasnął, bo o 21,
mąż zaraz wróci z pracy,
ja zjadłam miskę popcornu, bo miałam apetyt :),

Monika a ten ból nóg to może od tych długich spacerów :ico_noniewiem: ? mnie z kolei łydki bolą, ale ja miałam tak przed ciążą i wtedy brałam aspargin, teraz w ciąży też mnie bolą i na razie biorę sam magnez z wit.B6, ale i tak czasami muszę sobie rozmasować, żeby ból minął,

zmykam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość