donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 19:23

przed chwilą zawiozłam mamę i babcię do domu, międzyczasie zrobiłam sałatkę z warzywek i fety :),

Mróweczka witaj wśród :ico_ciezarowka: , na kiedy nasz dokładnie termin? i jak u Ciebie przebiega ciąża chodzi mi o samopoczucie? :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 19:25

Mróweczka, a mogłabyś zmniejszyć zdjęcie w podpisie?bo jest takie gigaaaantyczne. I coś ci się tam chyba tez w podpisie nie wyświetla... :p

ja mam leniwe popołudnie. jakoś tak.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 19:28

ja mam leniwe popołudnie. jakoś tak.
mi też się jakoś nic nie chce :ico_spanko: , ale muszę jeszcze dokumenty porobić, ale to chyba jak Szymek zasnie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 19:37

ja to jakaś nie do życia. nakrzyczałam na M., choć w sumie chyba nic nie zrobił. Na tobika też pokrzyczałam... za nic.
zdenerwował mnie znajomy na fb. napisał do mnie kilka niemiłych rzeczy i się wyżywam.
jak nastolatka............

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 20:22

zmniejszę tzn wgl zmienię bo syn już duuuuuzo większy:)

termin mam na 18/19 czerwiec, a samopoczucie mam ok:) wgl mi w ciążach specjalnie nic nie dokucza...

któraś pisała o spaniu na plecach-spanie na plecach nie jest dobre dla ciężarnych bo powiększająca się macica uciska na żyłę główną dolna! najlepiej używać lewego boku:) ja mam ból bo śpię na brzuchu...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 20:43

O nowa koleżanka mróweczko Witam!

Zaraz dzieci idą spac to poczytam co u Was.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 22:51

witam się i ja wieczorową porą :)

witaj Mróweczka :-)

ja to mam dopiero leniwe dni... przymusowo :/ i już mi bokiem wychodzi to leniuchowanie, no ale dla malucha wszystko :ico_oczko:
no i czytam... zabieram się za Graya teraz :) już na moim starym wątku prawie wszystkie się nazachwycały to i ja muszę zobaczyć co to :ico_haha_01:

dziś sobie oglądałam poduszki do karmienia i chyba sobie kupię bo wiele do kupienia nie mam a przy Idze poduszki nie miałam
dziewczyny chwalą, że wygodnie się karmi a na teraz do spania między nogi się przyda :-D
ciekawe w jakim stanie są ciuszki po Iguśce w piwnicy :ico_noniewiem: bo taka zadowolona że je mam a tam może myszy zjadły heheh
no ale jeszcze sporo czasu na zakupy uf

no i oby do 31-go na usg :ico_sorki: jeszcze 8 dni...
a jutro mam księdza... taki niefajny w tym roku do nas przychodzi ... mam nadzieję, że mnie pozytywnie zaskoczy :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

22 sty 2013, 22:54

oo widzę że wasz wątek oblegany :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dużo mamusiek się szykuje

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

23 sty 2013, 01:23

: Mróweczka Nowa mamusia jak miło :-) witaj wśród nas :ico_oczko:
ja to jakaś nie do życia. nakrzyczałam na M., choć w sumie chyba nic nie zrobił. Na tobika też pokrzyczałam... za nic.zdenerwował mnie znajomy na fb. napisał do mnie kilka niemiłych rzeczy i się wyżywam. jak nastolatka...........
hormonki buzują kochana :ico_oczko: ja akurat w ciąży jestem spokojna jak truśa sama jestem w szoku,ze nic mnie nie wyprowadza z równowagi :-) Ale łapie doły z powodu mojego wyglądu i bardzo mnie to martwi :ico_noniewiem:
i już mi bokiem wychodzi to leniuchowanie
Ja po szpitalu również musiałam więcej leżeć,ale to wszystko dla naszych maluszków a po za tym odpoczniesz sobie za wszystkie czasy :-)

Myśmy właśnie z mężem wrócili z tesco :ico_haha_01: zachciało nam się na zakupki jechać i kupiliśmy w sumie papier toaletowy,płyn do płukania tkanin,ja wziełam sobie gazetke Mamo to ja i wrócilismy nudziło nam się :ico_haha_01: Ale zimno jest masakrycznie brrr :ico_chory: Poszlismy na ciuszki dziecięce i już mieliśmy taka sliczną jedną rzecz kupic bluzeczke z takim białym korzuszkiem,ale ja sie wstrzymałam jeszcze chwilke jednak :ico_noniewiem: kupie w odpowiednim czasie :-)

lece do łóżeczka już moja maleńka tak slicznie dziś kopie mnie,że aż kocham te jej dzisiejsze kopniaczki ja pukałam w jej stópki ona odpowiadała moja kochana istotka,ach pragne mieć ją już przy sobie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

23 sty 2013, 09:56

dzień dobry.
Jak środowy poranek?
U nas w porządeczku. Siedzimy we trójkę sobie grzecznie. Śniadanko zrobione i zjedzone :)

:ico_tort: za skończony 16tc! jeszcze 21tyg i będę o dzidziulka spokojniejsza i gotowa do porodu :) wiecie, że ja się nie boję rodzić, tylko zwyczajnie mnie ciekawi jak to będzie. Czy przenoszę, czy nie. Czy zacznie się rano, czy wieczorem. Czy wody pójda w domu, czy w ogóle nie pójdą... Dziwne to, ale ciekawe.

Spokojnego dnia mamusie :)
Ja Grey'a tez planuję dorwać, ale musiałabym sobie go kupić, bo żadna ze znajomych nie ma... A tak w ciemno, to szkoda mi kaski.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość