szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

20 sty 2013, 13:32

dziewczyny orientowalyscie sie moze ile poltoraroczne dziecko potrzebuje snu na dobe?
Nie wiem ile książkowo powinno spać.
Moja śpi w nocy około 12-13 godz .Bo zasypia o 7 i wstaje 7-8 zależy.
Za dnia ma jedna drzemkę czasem 1 godz a czasem 3 śpi. Choć ostatnio ma 2 drzemki ale pewno przez chorobę i wtedy łącznie około 3 godz śpi.
Dziewczyny Wasze dzieciaczki lubią chodzić do kościoła ?
Nie wiem czy mogę to nazwać że lubi ale jak chodzimy to zawsze grzeczna jest .My bierzemy ją do wózka sadzamy. Każde ma swoje siedzenie więc ona ma swoje . Czasem się nudzi i jęknie ale wtedy gdy jest już naprawdę marudna mam ratunek typu ciacho lub chrupek kukurydziany.

U mnie moja Lila znów od wczoraj ma stan podgorączkowy .Nie wiem ale ja już nie mam pomysłów o co chodzi . Katarku nie ma wcale.Kaszel no czasem może kilka razy na dobę zakaszle ,ale to takie resztki . A tu znów temp rośnie . Nie wiem sama czy jechać z nią jutro na te badania bo to trwa już tyle czasu . Nie płace za nie więc chyba spróbuję .

A z fajnych rzeczy to mała może jeśc ser biały tylko taki 0% tłuszczu bo inne ja uczulają.Dla nas to dużo bo makaron eko żytni z serkiem bardzo jej smakuje. Wiem że dla was to nic takiego ale moja tak mało może jeść ze takie rzeczy mnie baardzo cieszą.

W piątek przyszła do nas z mężem znajoma i była imprezka.No działo się.Niestety nie mogę wam napisać co bo to jest zbyt hardcorowe hehe .Odprowadziliśmy ich kilka min przed 3 w nocy . Troszku niewyspani byliśmy no ale życie hehe Coś za coś.
Lilcia poszła jak zawsze spać o 19 i nie przeszkadzała jej głośna muzyka,krzyki śpiewy.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

21 sty 2013, 13:50

hej laski

witam sie po maratonie w pracy hehe 3 dni pod rząd, dziś wolne i od jutra znów 3 dni ech, padnę na ryjek

Maja chora, oskrzela zawalone, gorączke ma od soboty powyzej 39 stopni, zatoki zapchane zielonymi gilami
dziś odpukać jest lepiej bo tylko 37,5
antybiotyk oczywiscie musi być bo zmiany w oskrzelach poważne a ryzyko ze na płuca zejdzie jest wysokie, mamy chodzić na kontrole do osłuchania bez kolejki zeby zapalenia płuc nie dostała


Malinka a ja Ci dopinguję bardzo mocno, trzeba chwytać wiatr w zagle i ryzykować, wiadomo zę moze Cie zranić... ale co jak chce z Tobą być tak na prawdę dać ci szczęscie a Ty nie dasz mu szansy? będziesz całe zycie myslała "co by było gdyby"

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

21 sty 2013, 18:11

Zdrówka dla was i dla waszych maluszków, jejuś co z tymi choróbskami, co czytam to każdy chorujący. Współczuję

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

21 sty 2013, 22:29

Hej!

Ale Maciek ma dziś dzień śpiocha!
W dzień spał 3 godziny, do 15, a o 20 już był w łóżeczku z powrotem.
No, ale niech śpi, na zdrowie :-)

Zuzię odwieźliśmy do babci wczoraj.
I z Maciem urzędujemy sami.

Malinka trzymam kciuki,żeby Ci się dobrze poukładało :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

22 sty 2013, 14:39

Ja wpadam tylko na moment.
Wyniki z krwi i moczu Lili sa bardzo złe,dostaliśmy natychmiast skierowanie do szpitala.Jestem z nia od wczoraj . To nie były ani zabki ani przeziebienie tylko nerki.Miała stan zapalny nerek i cewki moczowej a teraz ta bakteria jest w krwi tak ze nieciekawie mamy. Na razie czekamy na wyniki za 2 dni.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

22 sty 2013, 14:45

Biedna Lilcia :ico_placzek:
Trzymajcie się szkieletorek!
Jesteście w DT czy w T.?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

22 sty 2013, 17:04

Szkieletorek trzymam kciuki żeby Lilcia szybko wyzdrowiała :ico_noniewiem: biedactwo :(

Alee pogodaaa aaaaa mam dość śniegu :ico_zly: dobrze, że Antoś polubił sanki, bo wózkiem się nie da jeździć..nic nie odśnieżone..nawet z basenu rezygnujemy, bo korki straszne i tylko się umęczymy..ehh..

Wiecie co?dawno się tyle lego nie bawiłam:) Dzień w dzień domki budujemy i parkany dla zwierząt :):) a żyrafa już nie jest koniem tylko "rafa" :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

22 sty 2013, 18:04

szkieletorek trzymaj sie Kochana i zdrówka dla Lili, niech szybko zrobią badaniai lecza malutka

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

22 sty 2013, 20:54

o ja pierdziele szkieletorek, a z czego zapalenie nerek?kurde :ico_olaboga:
nigdy czlowiek nie wie kiedy dobrze zrobi, mozna bylo wczesniej te wyniki zrobic? co twoja pediatra powiedziala?
zeby to jednak nie przerodzilo sie w nic powazniejszego :ico_olaboga: zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia :ico_sorki:

malinka ja nie biore dzieci do kosciola, szczegolnie teraz w zime, jak nawet nie mozna ich wziac na dwor jakby co..Kala wogole nie wie o co kaman, a Mili sie cholernie nudzi, jak czasem idzie to usiedzi, ale w wielkich mekach :ico_noniewiem:

a co do spanka, to moja Kala tak wlasciwie to roznie spi, zazwyczaj idzie spac ok miedzy 22-23 (czesciej ok 23) potem czasem sie obudzi (to zasnie tylko po mleczku, wiec zawsze na wieczor zostawiam jej tam z 20-30 ml), a czasem nie i spi tak do 10-11, a drzemke ma tez min 2 godz :ico_noniewiem:

bylam dzisiaj z nia u psychologa i neurologa, u pni psycholog nie dala sobie zrobic zadnego testu (az drze co ta pani o niej napisala w kartotece :ico_wstydzioch: ) chodzila po salce, przestawiala meble, gadala po swojemu, nie pokazala, ani nie powiedziala nic na czym pani zalezalo :ico_olaboga: i pytam sie psycholozki, czemu?czemu akurat jak na zlosc nie chce sie dac przebadac, przeciez tyle rzeczy umie, tyle ladnych slow mowi, wykonuje w domu polecenia, potrafi wskazac o co sie ja pyta..no coz, nie bylo odpowiedzi, pani powiedziala, ze jest wesola, komunikatywna na swoj sposob dziewczynka, ze chcialabym slyszec jak mowi, ale to jak skonczy 2 latka, no a jak nam sie skierowanie z przychodni skonczylo, to niestety, ale nie bedzie miala jak..coz..a mi w sumie to pasuje :-D
a neurolozka tez powiedziala, ze jest ok..takze zakonczylam juz Kali leczenie :ico_sorki: :509:

a nina cos dlugo sie z tej Francji nie odzywa?

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

22 sty 2013, 23:14

ojej Lilcia biedna, oby jak najszybciej minęło :ico_placzek: . Zdrowia dla Niej i wszystkich chorych dzieciaczków.

My obecnie zdrowi. Wszędzie tyle śniegu, że ciężko gdzieś się ruszyć :ico_olaboga: .

Dziewczyny znacie jakiś fajny pensjonat nad morzem?
Chciałaby się wybrać z R i Erykiem latem na jakieś wczasy bo jeszcze z Erykiem nigdzie nie wyjeżdżaliśmy, a trzeba by było już zarezerwować. Chciałaby coś sprawdzonego, blisko morza, żeby w ciemno nie rezerwować.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość