elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

06 kwie 2013, 15:32

szkieletorek Ciesze sie strasznie że serduszko bije i juz widziałaś maleństwo. Super wieści.

A ja oczekuje info od dwuch kolezanek, jedna w Norwegii wczoraj wody juz zaczynały leciec i czop odchodzic ale kurka nie pojechała ani nie zadzwoniła do szpitala i jeszcze dzis pisałysmy, nagadałam jej że ma dzwonic bo skurczy wcale nie musi być a wody jak odchodza to tez nie dobrze, a przeciez nie jestesmy w stanie ocenic ile ich z nas wychodzi przez dobę, mam nadzieję że posluchała i w końcu pojechali, napisałam że lepiej wrócić do domu ale by to sprawdziła niz miała potem załować źle podjetej decyzji.

I druga w Szkocji biedula meczy sie juz trochę, co jakis czas skurcze ale przerywaja sie, ale licze że moze obydwie do poniedizałku juz sie rozpakuja:):):):)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 kwie 2013, 20:57

A ja oczekuje info od dwuch kolezanek, jedna w Norwegii wczoraj wody juz zaczynały leciec i czop odchodzic ale kurka nie pojechała ani nie zadzwoniła do szpitala
No to raczej powinna.U nas w PL jak zaczynają wody odchodzić mimo braku skurczy trzeba jechać.W UK wiem ze puszcza do domu ale zawsze trzeba to sprawdzić bo to nie jest takie byle co.

Wróciliśmy o 20 do domu z imprezy . Lili właśnie zasnęła a ja tez zaraz idę do łóżka bo zmęczona jestem jak bym z 48 godz nie spała.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

06 kwie 2013, 22:23

No to raczej powinna.U nas w PL jak zaczynają wody odchodzić mimo braku skurczy trzeba jechać.W UK wiem ze puszcza do domu ale zawsze trzeba to sprawdzić bo to nie jest takie byle co.
niop mnie puścili do domu bo skurczy nie było, nio ale powinno sie sprawdzić, chyba pojechali bo nie ma z niki kontaktu, wiec czekam na informacje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

07 kwie 2013, 10:16

mnie puścili do domu bo skurczy nie było, nio ale powinno sie sprawdzić
Dokładnie o to mi chodziło.

My zaraz ubieramy się do kościoła.

A właśnie czy wszystkie dzieciaczki jeszcze sypiają w dzień? Bo moja od prawie tyg nie sypia. Nie jest marudna przez to do końca dnia no ale myślałam że dłużej będzie mieć drzemki.Niestety na siłę nie da się jej uśpić. Próbowałam różnych sposobów ale ona pełna energii i nie ma mowy . Jedynie jak jedziemy samochodem to zasypia na chwilkę.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

07 kwie 2013, 10:26

u mnie maja drzemki, nawet elizka znów wróciła do drzemek, gdzie po urodzeniu Dorianka nie drzemała przzez rok, a teraz znów powróciła do popołudniowego spania, ale moze to też wina pogody.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

07 kwie 2013, 19:32

Mój Alanek jeszcze śpi w ciągu dnia i to nawet sporo, bo czasem 2-3godziny, a czasem nawet 4. Czasem też nie wydaje się być szczególnie zmęczony jak go kładę, śpiewa nieraz długo, kopie nóżkami kocyk, ale najpóźniej 30-40minut i wymięka. Ale to żadko, zazwyczaj 10min max i śpi. Trzymamy się schematu, że ok. 12-13 w południe, robię mu mleczko i jak widzi butlę to biegnie sam do łóżeczka. Jak wczoraj położyłam go o 15 bo wcześniej się nie dało, to też nie wydawał się zmęczony, ale przy zasypianiu troszkę mi popłakał, widocznie było już mu za późno.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

07 kwie 2013, 20:56

Cześć!

A u nas był pierwszy dzień bez drzemki!
Jeszcze niedawno Wam pisałam,że Maciek chodzi koło 11 spać i dość długo śpi.
Już ostatnie dwa dni buntował się i zasypiał koło 13.30, a dziś wogóle nie było mowy o spaniu.
A wieczorkiem położyliśmy go o stałej porze i przed 20 spał.
Podejrzewam,że to chwilowe, bo Zuzia od świąt nie chodzi do przedszkola, więc oboje śpią rano do 8,Zuzia dłużej.
Pamiętam,że Zuzia też miała taką ok. 3 miesięczną przerwę w spaniu.

Aaaa... no i mamy już wszystkie trójki :ico_brawa_01:
Jest 16 ząbków :-D

szkieletorek super,że dzidziuś rośnie :-)
Będzie dobrze!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

10 kwie 2013, 17:11

To ja stawiam dziś torcika :ico_tort: na 1,5 roczku mojej córci .
Lili pojechała z tatusiem właśnie do miasta a ja mam troszku luzu.
Mam straszne wyrzuty sumienia bo aktualnie ciągle śpię ,jak nie śpię to jestem bardzo słaba i ciągle leże.Prawie wcale się z nią nie bawię .Robie to co muszę czyli przebrać,ubrać nakarmić położyć spać. Tatuś jak wraca z pracy to szaleją razem ale i tak źle mi z tym .Mam nadzieje że minie to szybko bo nie chcę by Lili miała gorzej.

Zrobiłam sobie w końcu suwaczek i wiem na czym stoję .Bo tak to czas mi leci i gubiłam się który to już tydzień.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

10 kwie 2013, 21:36

szkieletorek nie miej wyrzutów, nadrobisz niebawem, jak te poczatkowe niedolegliwosci minął, miałam tak samo, nie od nas zalezne jak sie czujemy w ciaży, a malutka na pewno nie ma ci za złe;)czuje, ze mamusi źle. Pamietam jak elizak potrafiła sama sie łądnie bawić gdy widziała, ze ja leżę zmeczona. Po dziś tak ma potrafi sama mi powiedziec, mama połóż sie i kocykiem mnie przykrywa i ma wielka frajde że mamie pomaga

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

11 kwie 2013, 12:39

Rany jaka mamy piękna pogodę dziś. Słoneczko i temp w cieniu 17 stopni. Lili oczywiście z wielkim płaczem zaciagłam do domu na drzemkę.Od 9lub 10 była na polu. Zadowolona że łoooo.
Teraz śpi a ja kończę obiad.
Siły mi wróciły jak rano zobaczyłam słoneczko. Zrobiłam pieczarki do zapiekanek,naleśniki z dżemem , zupkę jarzynową dla Lili oraz gulasz po Meksykańsku dla dorosłych. Ahhhh cudownie .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość