Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

21 kwie 2013, 21:40

no takie fajne uczucie
normalnie jakby ruchy swojego dziecka czuła :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

Re: koteczek w domu

29 kwie 2013, 14:54

Rychu znowu zaczął sikać, ja już nie mam siły na tego kota :ico_placzek: poza tym wszystko niszczy, mamy nowe krzesła i już podrapane, rączki od Krzysia rowerka pogryzione i te wszędzie fruwające białe kudły :ico_sorki: jak ja bym chciała, żeby ktoś go ode mnie zabrał :ico_sorki:

lilo

Re: koteczek w domu

29 kwie 2013, 15:02

markotka on jest kastrowany??? Współczuję ale nie wiem co poradzić :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

29 kwie 2013, 15:19

markotka trudnego masz kota, podziwiam ze próbujesz cos z nim zrobic, ale mozliwe ze on tez sie z Wami meczy, moze dobrze jakby go wziela jakas osoba bez dzieci i innych zwierzat w domu

moj Denis bardzo zmienil sie na plus po przyjsciu kotki, stal sie spokojniejszy, nie atakuje moich nog, ale dalej brany na rece odpycha nas wiec nosze tylko kotke bo ona to uwielbia :ico_sorki: :ico_sorki: tak samo jak lezenia na mnie/obok, jedyne co Denis jest bardziej ciekawski i gdzie ja cos nie robie to on siedzi obok i sie patrzy

za to z kotka mam problem, za szybko polyka suche niekiedy i zaraz po zjedzeniu zwraca :ico_olaboga: :ico_olaboga: zastanawiam sie czy nie zmienic karmy, ale szkoda mi bo ta jest super skladowo, do tego babka co mi ja dala nie dala mi ksiazeczki zdrowia i nie wiem kiedy byla szczepiona i odrobaczana :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

Re: koteczek w domu

30 kwie 2013, 14:21

dzisiaj powtórka z rozrywki :ico_zly:

lilo jest kastrowany i nie wiem czy na niego jest rada, bo już nawet kociego psychologa się radziłam i jego rady poskutkowały, ale jak wszystko inne, na chwilę :ico_sorki:

anetka Rysiek lubi towarzystwo i lubi jak Krzysiu go maltretuje, bo sam mu się nadstawia, więc tutaj nie upatrywałabym się problemu. Co jakiś czas sobie sika po prostu :ico_noniewiem: bardzo chętnie bym go oddała, ale kto weźmie sikającego po kątach kota, drapiącego meble i gubiącego tony sierści, do tego z brzydkim zadem, bo taki mu został po wypadku? A Twoja kicia może ma problem z kłaczkami, moje zwracają jedzenie jak długo nie dostaną środka odkłaczającego.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

30 kwie 2013, 14:50

markotka moja kicia nie ma siersci wiec z kłakami nie ma problemu, no chyba ze by Denisa lizała ale wątpie hehe

a Twój kotek wychodzi na podwórko??

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

Re: koteczek w domu

30 kwie 2013, 21:31

mieszkamy w bloku, koty nie wychodzą

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Re: koteczek w domu

08 maja 2013, 09:18

Aniu jak kotka się czuje :-) czy juz urodziła ?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

08 maja 2013, 21:36

Aniu jak kotka się czuje :-) czy juz urodziła ?
jak urodzi to się pochwalę na pewno :-)
ale chyba to nastąpi być może dziś w nocy!! :ico_sorki: są pewne objawy na to wskazujące i pasujące do tego co poszukałam w necie:
kotka zrobiła się bardzo niespokojna i rozdrażniona
spadł jej apetyt,prawie nic dzisiaj nie zjadła tylko pije
no i opadł jej charakterystycznie brzuch,był napięty a teraz mięciutki jakby tam woda się zebrała (takie uczucie po lekkim dotknięciu)
i zauważyłam jakby "coś" pociekło z tyłu po futerku,więc być może wody troszkę poleciały
tak więc czekam z niecierpliwością! trzymajcie kciuki :-D

lilo

Re: koteczek w domu

08 maja 2013, 22:02

Trzymam kciuki :ico_sorki:


U nas wszystko ładnie się zagoiło i spodobało się kotce wychodzenie na podwórko, z rana stoi pod drzwiami i miauczy.
I poluje na króliki-miniaturki sąsiadów, na szczęście są w klatce :ico_haha_01:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość