gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 maja 2013, 14:17

Jutro podjadę do biedronki bo mają być dady dwupak. W ogóle z 3 tygodnie temu zaczęłam dady używać w dzień i powiem wam że się cieszę bo nic się nie dzieje Maksiowi po nich :ico_brawa_01: :ico_sorki: a jednak tańsze :-) Co do kaszek to właśnie Maksio je rano owsiane śniadanko a na noc manną z kaszką mleczno-ryżową mieszam.

Co do wagi to pochwalę się a co :-D bo jestem z siebie bardzo dumna i muszę się chwalić. Ćwiczę od 14 marca 6 razy w tygodniu. Na początku skalpel tylko potem skalpel i mel b brzuszki dzisiaj np większość mel b bo skapel za łatwy. No i ważę 64 kg :ico_brawa_01: mniej niż przed ciążą. Jak przed ciążą się odchudzałam to 65 ważyłam a teraz oprócz ćwiczeń wieczorami nie jem i tak waga mi spada :-) i w ogóle brzuch lepszy, tyłek mały że w najciaśniejsze spodnie się mieszczę :-)
Do fryzjera narazie sie nie wybieramy - zapuszczamy wloski :-)
on ma fajne włoski gęste więc fajnie będzie wyglądać :ico_brawa_01:
bo wiecie tak cały czas te kaszki to tłuczące...
a myślisz że te mleko smakowe nie będzie tuczące? Bo mi się wydaje że to jedno i to samo.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 maja 2013, 19:05

Gosia na pewno to mleko tuczące też ale chce tak zrobić zeby piła jakie kolwiek i dwa tyg same potem wyeliminuje jedną miarkę słodkiego a dodam zwykłego i znowu tak dwa tyg potem dwie miarki słodkiego a za to zwykłego tak ze moze w końcu dojdziemy do samego mleczka :-)

Gosia ogromny szacun :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wytrwałość!!! A powiedz mi co jadasz za dnia? Nie ciagnie cię do słodyczy? Od jutra zaczynam cwiczyć na całego Gosia bo mnie zmotywowałaś!!!

Ja najgorzej mam koło godziny 20-21 jejku w tedy mam takie gastro ze hej no koszmar!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 maja 2013, 20:48

A powiedz mi co jadasz za dnia? Nie ciagnie cię do słodyczy?
wiesz przez pierwszy miesiąc ćwiczeń jadłam dokładnie to samo, po miesiącu dopiero zaczęłam mniej jeść. Nie zrezygnowałam całkowicie ze słodyczy ale ja nie jadłam ich tak strasznie dużo jak Ty mówiłaś. W weekendy ciasto ciągle jadłam ale już przestałam. Jem tak rozsądnie znaczy staram się. Wczoraj np jadłam na obiadokolację banany w cieście z lodami :-D o 17 to jadłam i już nic. Dzisiaj ryż z kurczakiem ale taki pieczono smażony o 17:30 i już nic więcej. Ale tak to staram się lżejsze posiłki jeść no i najważniejsze wieczorami nie jeść. Wieczorami to jedynie jabłko jak mnie ssie. W skrócie bo się rozpisałam ostatni posiłek koło 18 no i ograniczyć słodycze (ale nie wyeliminować bo jak nie będę w ogóle jadła to będzie gorzej bo w końcu się rzucę na nie wygłodniała a tak to trzeba wszystko zdrowo rozsądkowo. Teraz dobry czas na odchudzanie bo coraz więcej owoców a ja uwielbiam owoce.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 maja 2013, 21:51

Witajcie - ja ostatnio żrem jak swinia ale to przez okres:( Marysia opanowała sztuke wstawania i stania w lozeczku - treaz probuje sie puszczac i sama utrzymac rownowage ale non stop spada na tylek i ma ubaw strasnzy przy tym., Bardzo szybko sie zbiera i wstaje i od nowa. Chcialaby juz chodzic ale jak probujemy ja trzymac pod raczki to stawia takie gigantyczne kroki ze szok. W lozeczku niestety jeszcze nie opanowala sztuki poruszania sie i trzymania sie poreczy. Proboje ale upada...
Gosia dady dwupak? ile kosztuja?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 maja 2013, 22:17

Dady w Biedronce kosztują w dwu paku 49.99 zł. Oszczędza się 6 zł przy zakupie tej paki. :ico_brawa_01: A od jutra w Biedronce akcja na rzeczy z BoboVity. Jedno bierzesz a drugie 1/2 ceny, także tez się opłaca.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 maja 2013, 22:31

ja ostatnio żrem jak swinia ale to przez okres
ja właśnie mniej jem odkąd w dzień mniej karmię. Bo jak karmiłam cały czas to non stop coś podjadałam.
Marysia opanowała sztuke wstawania i stania w lozeczku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
. Jedno bierzesz a drugie 1/2 ceny, także tez się opłaca.
coś jutro duże zakupy się szykują :-)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 maja 2013, 08:22

:ico_kawa: witajcie

o widze temat mój ulubony sie pojawił, jedzenie :ico_haha_01: ja waże zdecydowanie zbyt dużo, ale nie umiem sie zrezygnować, stresy zajadam przede wszystkim i wieczorem jem baardzo dużo i uwielbiam słodycze, poza tym w moim menu jest dużo chleba, makaronów, więc grzeszę cały czas na całego, choć boli mnie mój wygląd..

a miałam się Was pytać, czy mamy karmiące mają już@?bo ja nie mam i sie zastanawiam czy to normalne?można tak długo nie mieć @ przy karmieniu tylko nocnym właściwie?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 maja 2013, 09:38

Aleksandrowicz ja też karmię moja Antosia ma 7 miesięcy. Karmię w nocy i w dzień. Nie mam jeszcze @ ale biorę tabletki Azalie i jak na razie mam spokoj :)) Mnie to cieszy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 maja 2013, 10:19

ja @ dostałam po 8 miesiacach ale ja juz długoooo karmie tylko na dzień dobry i na dobranoc a w zasadzie to juz kończę karmienie!!! Co prawda mleko w cycach jest ale Kaja juyz duża a dla mie to uprząż a w dodatku tak mnie gryzie ze sutki mam poranione więc dziękuję!!! Mam nadzieję że się uda pozbyć szybko choć trochę mi żal :ico_noniewiem:

Kuźwa a ja wczoraj kupiłam 4 kaszki bobovity :ico_zly: a tu jutro dopiero promocja :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a na słoiczki też ejust ta promocja?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 maja 2013, 10:50

Kasiala promocja jest na kaszki, zupki i deserki. Mleko z BoboVity też jest jakaś promoja ale nie ta sama co z resztą. Także polecam teraz w Biedronce tydzień dla maluchów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość