Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

20 maja 2013, 07:51

Witajcie z rańca!!!

U nas wczorj była piękna pogoda. Cały dzień spędziliśmy u rodziców na działeczce :ico_brawa_01: Trochę się poopalałam, Bartuś się wyszalał a Tosia dotleniła :ico_brawa_01:

Antosia ma drugą jedynkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zauważył ją mój brat, ale ze mnie mama heheh


Antosia od soboty raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Byliśmhy w szoku z T., bo Bartuś miał 10 miesięcy jak zaczął rac :ico_brawa_01: zkować, ale za to szybciej stał i chodzil jak miał 11 m-cy. Ciekawe jak to z nią będzie :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:
Mała zwiedza intensywnie duży pokój, jak na razie boi się iść gdzieś dalej. Ale coraz lepiej jej te raczkowanie idzie :))

Może dlatego mała była taka marudna, to te skoki rozwojowe :ico_olaboga:

Miłego dnia

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 maja 2013, 21:58

Halo dziewczyny gdzie jesteście :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

U nas cały tydzień zimno i leje. Jedyny plus że mam posprzątane w domku, bo tak to stale na dworze siedziałam z dzieciakami :ico_haha_01:

Bartuś i Antosia są zakatarzeni. Najgorzej w nocy jak mała stęka i co chwilę się budzi bo ma nosek zatkany.

Dziś mały sukces. Antosia zalicza sie raczej do niejadków wybrednych :ico_haha_01: I liczy się jej tylko maminy cycuś :ico_olaboga: Dziś zjadła ładnie kaszkę do południa, obiadek ( pół tego dużego słoika), popołudniu mleczko MM 70ml a przed snem 160ml i troche cycusia. Śpi już 30 min ciekawe jak nocka :ico_noniewiem: DO tej pory obiadków jadła kilka łyżeczek a mleka z butelki wcale. Może w końcu sie przekona :ico_sorki: :ico_sorki:

Antośka od wczoraj próbuje wstawać przy wszystkim. W łóżeczku juz jest na ostatnim poziomie bo wstaje i gryzie balustradę.
Powiem szczerze, że trochę mnie to przeraża że ona sie stała aż tak mobilna i to w sumie w ciągu 2 tygodni. Jak ja jestem w kuchni i przychodzi do mnie i jak chce na ręce kto podciąga się na kolanka i tak wisi na mojej nogawce. :ico_szoking: Wydaje mi się że u Bartusia nie bylo to tak szybko. Podobno ja miałam 10 miesięcy jak zaczęłam chodzić, więc kto wie może ona też tak szybko zacznie.
Miałam jej kupić jakieś fajne buciki do wózka, dla niechodzących maluchów, ale chyba się wstrzymam :-D

Miłego wieczorku i meldować mi się tu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

26 maja 2013, 13:37

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Mamuśki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

26 maja 2013, 15:09

Witam się i ja
Dziś mały sukces. Antosia zalicza sie raczej do niejadków wybrednych I liczy się jej tylko maminy cycuś Dziś zjadła ładnie kaszkę do południa, obiadek ( pół tego dużego słoika), popołudniu mleczko MM 70ml a przed snem 160ml i troche cycusia. Śpi już 30 min ciekawe jak nocka DO tej pory obiadków jadła kilka łyżeczek a mleka z butelki wcale.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosi
Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Mamuśk
Dzięki i vice versa. :ico_brawa_01:
Halo dziewczyny gdzie jesteście
Przeważnie na dworku
Antośka od wczoraj próbuje wstawać przy wszystkim. W łóżeczku juz jest na ostatnim poziomie bo wstaje i gryzie balustradę.
:ico_brawa_01: dla Antosi
Pawełek ciagle w tyle i jeszcze sie nie przekręca :ico_sorki:

W ten weekend są u nas Dni Łukowa i wczoraj bylismy z chlopakami na wystepie Milowicza i na biesiadzie.
Dzisiaj równiez sie wybieramy, bo ma byc Kombi.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

28 maja 2013, 10:22

hello...

U nas dalej katarowo. Lekarka powiedziała, ze Antosia ma tak nabrzmiałe górne jedynki i to z tego ten katar. Marudna stale, ale juz sie do tego przyzwyczaiłam :ico_olaboga:
Mówiłam lekarce, że ona bardzo malo je. Powiedziała że dawać jej mniej a częściej.
Przeważnie na dworku
To dobrze że pogoda Wam pozwala. U nas znowu kolejny tydzień deszczów. Wczoraj bylo 10st. Jak szłam do lekarza, dzieciaki ciepło poubierane jak na zimę :ico_noniewiem: Kiedy w koncu będzie ciepełko. :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja za tydzień w piatek idę do pracy , ale mam pietra :ico_wstydzioch: ale dam radę :-)

Sylwia co kupujesz dzieciakom na Dzień Dziecka? Antosia ma tyle zabawek po Bartusiu, że chyba coś do ubrania dostanie, a młody zażyczył sobie zabawkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Jesienne dzieciczki 2012

28 maja 2013, 11:24

Dziewcyzny tak sobię myślę że skoro tak mało Was się udziela to moze dołączcie do Naszego wątku letniego? Zawsze raźniej bedzie a dzieci w niedużych różnicach :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

28 maja 2013, 12:13

Kasiala jak inne dziewczyny nie będą miala nic przeciwko to z wielka ochotą :))) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Jesienne dzieciczki 2012

28 maja 2013, 12:22

Czekamy na Was w takim razie :-) myślę że będzie lepiej bo zawsze ktoś coś napisze :-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

14 lip 2013, 14:58

hej dziewczyny:))) dawno mnie nie było tutaj:(

Super ze Antosia juz raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

doczytam Was pozniej wieczorkiem:)
U nas do przodu Kasia siedzi,raczkuje i staje na nozkach już w łóżeczku:))) takze jest wszystko juz ok :)

do wieczorka:)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

30 wrz 2013, 11:45

hej dziewczyny ;)) Mam nadzieję że któraś zajrzy tu... Ja wole tu pisać także czakam na Was :-D :-D

Aaaaa no i najważniejsze stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za Roczek KASIEŃKI :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość