Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 09:24

:ico_kawa: hej,

przyszłam się wyżalić,
doradzacie co z tym moczem, no więc wczoraj sie zaopatrzyłąm i w woreczki i pojemniki sterylne nawet zalakowane, rano założyłam woreczek i co?czekamy czekamy, mała ani myśleć siku, na nocnik z tym woreczkiem przyklejonym i nic..od g. 7 rano siedziała z woreczkim, nosiłyśmy ją z nianią na zmianę w kocu owiniętą, zabawiały na rękach, do 8 czekałam bo przecież młody do pkola :ico_olaboga: odprowadziłam go szybko i wracam po ten mocz, i co?owszem nasiusiała, ale i kupke zrobiłą wcześniej, a niania włośyła woreczek z siusiu do pojemnika, nie zakleiłą go, wszystko sie wylało bez sensu..a dodatko bardzo mało tego było, no więc tak bez sensu dzisiaj sie to działo, no nic, w piątek jeszcze nad ranem założę woreczek i tyle
tak to jest jak człowiek się spieszy rano :ico_zly:
na szczeście mała już mam nadzieję lepiej, wieczorem jeszcze troszke była ciepła, ale w nocy już nie, nawet bez czopka, rano też chłodna była, ale mocz chce zanieść


piszecie o grach - dziewczyny ja jak słysze o grach to mam mieszane uczucia, nie to, żebym nie pozwalała mojemu, bo widze że chłopcy to mają chyba naturalną tendencję do tych ger :ico_oczko: ale ja np bardzo ograniczam do minimum z minimum :ico_oczko: i np jak chce mój synek w coś pograć (a ograniczenia tez mam, poza tym my mamy tylko na kompie i na komórce gierki :-D to przedtem musi tyle samo czasu ile chce na gre poświecić - posiedzieć nad literkami, szlaczkami :ico_haha_01: ale nie chce go przyzwyczajac że tylko przyjemności :ico_oczko:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 09:40

WItam!!

Aleksandrowicz nam babeczka mowiła w lab, że wystarczy niewielka ilośc moczu, także nie załamuj sie. W piatek załóż jej wcześniej. Może być nawet w pampku . Powodzenia!

U nas z tym graniem to dopiero początki. Zagrał raptem kilka razy :ico_wstydzioch:

U nas nocka standardowa, czyli pobudki. Ja juz nie licze ile ich jest :ico_olaboga:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 09:56

Meggi - dzięki, gdyby zaklejony był ten woreczek to bym zaniosła nawet taką ilość, ale z woreczka się wylało, podziałamy w piątek, a powiedx potem przelewałaś do pojemnika czy własnie zaklejałaś i woreczku wkładałaś do pojemnika?

no u nas też te nocki kiepskie, mój starszak jak miał 6 miesięcy to zaczał przesypiać nocki, ale był na sztucznym szybko mleczku, a teraz chyba poczekam jeszcze z kilka miesięcy na przespane nocki, no trudno, coś za coś, oby zdrowe były dzieciaczki a tak to wszystko my mamusie przetrwamy.. :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 09:59

Meggi - dzięki, gdyby zaklejony był ten woreczek to bym zaniosła nawet taką ilość, ale z woreczka się wylało, podziałamy w piątek, a powiedx potem przelewałaś do pojemnika czy własnie zaklejałaś i woreczku wkładałaś do pojemnika?
mY PRZELEWALISMY DO POJEMNICZKA,TAK NAM KAZALI W LABORATORIUM. i najlepiej,najwygodniej dla Was to zalozyc woreczek,a na to pampers i po jakims czasie sprawdzać

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 10:10

Zapoamniałam napisać,że wczoraj byłam na pierwszym zabiegu Falami radiowymi na brzuch.Wykupiłam 5...zobaczymy czy beda efekty.Musze teraz lekko jesc zeby watroby nie obciazac.
One niby odbudowyja wlokna kolagenowe,ujedrniaja skorę,rozbijaja tkanke tł i zmniejszają rozstepy.
Babka mi powiedziała,że troche mam tej naciągnietej skory,ale ze tragedii nie ma i ze mam teraz cwiczyc zeby efekty byly lepsze.Wiec odnawiam swoje treningi i diete.Skoro na jesien mamy jechac w cieple kraje to musze sie za siebie wziac w koncu...

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 10:31

mY PRZELEWALISMY DO POJEMNICZKA,TAK NAM KAZALI W LABORATORIUM. i najlepiej,najwygodniej dla Was to zalozyc woreczek,a na to pampers i po jakims czasie sprawdzać[/quote]
to i tak zrobię w piątek

widze, że ostro sie bierzesz za siebie Madleine!trzymam kciuki!oby efekt był taki jak chcesz

ja ostatnio sie czuje okropnie brzydką zaniedbaną kobietą i poza tym stwierdzeniem nie mam w sobie siły aby cokolwiek zmienić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 10:38


ja ostatnio sie czuje okropnie brzydką zaniedbaną kobietą i poza tym stwierdzeniem nie mam w sobie siły aby cokolwiek zmienić :ico_placzek:
ja sie tez tak czuje i mialam tylko takie "zrywy" miesiac cwiczylam byl efekt i przestalam ;/ bylam na diecie schudlam to znowu przytylam i tak w kolko...taki słomiany zapał mam,a czuje sie okropnie zzaniedbana wlasnie,ciało w strasznej kondycji i az sie boje lata kiedy trzeba bedzie wkladac cos odkrytego.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 10:43

Hejka u Nas nocka tradycyjna bez podudek a Kaja dzień zawitało już o 08:45 :-) no ale nie narzekam :-)

Meggi a gdzie do Turcji lecicie? Byłam w 2010 i 2011 w Turcji na wczasach :-) upał jakich mało polecam mocne kremy z filtrem :-) minus taki ze plaża nie jest piaszczysta jak nad Bałtykiem no ale pogoda wynagradza wszystko!!! Na ile lecicie? Na All inclusive? My zawsze na All bylismy :-) a teraz Chorwacja w 4 rodziny i jeden kawaler :-D no i 6 dzieci :-D

ok zabieram się po zabawki dla kai ale małż mnie załątwił bo mi dokumentów do auta zapomniał zostawić i jadę na farta :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 10:47

mY MYSLELISMY W TYM ROKU O TURCJI,ALE WLASNIE PRZEZ KAMIENISTE PLAZE NARAZIE ODPADA. Może jak Marcinek bedzie wiekszy.Wczesniej czesto do Egiptu latalismy bo mąż nurkuje i pamietam jak było tam 55 stopni,a o 3 w nocy było 37.Masakra - ale ja kocham takie temperatury :-)
Ale z dzieckiem to tylko poza sezonem w taki upał...
Teraz jeszcze nie mamy pomyslu gdzie pojechać bo z dzieckiem to jednak trzeba wnikliwie przeanalizować :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 maja 2013, 13:48

Hejka!

Aleksandrowicz ja zanosilam w tym woreczku do lab i nie kazali mi przelewać. Ale może co lab to inaczej robią. Ten woreczek też jest sterylny.

My lecimy do Kusadasi z Itaki na All. Tam jest olbrzmi kompleks Aqua parku
Tak to wygląda :)
Obrazek

Mam nadzieję że będzie super :ico_haha_01:

My już po spacerku i po zakupkach. Zaraz się biorę za obiadek, bo mężulec wraca o 15

Mykam Milego Dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości