TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Maskotki

16 sty 2013, 11:21

W sumie jakby się tak nad tym zastanowić, to faktycznie coraz mniej osób kupuje maskotki... Z drugiej jednak strony ceny maskotek też są powalające :-/ Weszłam kiedyś do Smyka i jak zobaczyłam, ile tam kosztują takie zwykłe, małe misie, to myślałam, że się przewrócę z wrażenia :ico_szoking: Za taką cenę to faktycznie lepiej kupić jakąś zabawkę edukacyjną... Mój Chrześniak jednak bardzo lubi pluszaki (ma niecałe 3 lata). Kiedyś trafiłam na Złotych Wyprzedażach na promocję maskotek jakiejś znanej firmy (nazwy teraz nie pamiętam, bo ja to się nie znam na markowych i niemarkowych zabawkach :P) i kupiłam Mu wtedy od razu 3 zabawki, bo faktycznie były tańsze. Pluszową żabę i krowę już dostał, a miś będzie dodatkiem do prezentu na 3 urodziny :-) Jak ja byłam mała, to bardzo lubiłam maskotki, miałam ich sporo, a moim największym marzeniem dziecięcym było mieć takiego wieeelkiego misia :D Szkoda, że czasy się zmieniają i dzieciaki nie są już takie jak kiedyś... :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Maskotki

17 sty 2013, 22:19

Szkoda, że czasy się zmieniają i dzieciaki nie są już takie jak kiedyś... :(
moja córcia jest właśnie teraz na etapie maskotek. Był moment że ją nie obchodziły a teraz jest zakochana w Misiach. Od najmniejszych do największego którego ostatnio dostała na urodziny. Taki wymarzony misio 110 cm :-D

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Maskotki

23 sty 2013, 15:09

Szkoda, że czasy się zmieniają i dzieciaki nie są już takie jak kiedyś... :(
moja córcia jest właśnie teraz na etapie maskotek. Był moment że ją nie obchodziły a teraz jest zakochana w Misiach. Od najmniejszych do największego którego ostatnio dostała na urodziny. Taki wymarzony misio 110 cm :-D
No to się cieszę, że jednak jeszcze są dzieci odpowiednio wychowywane, które mają takie typowo dziecięce marzenia :) Też zawsze chciałam takiego wielkiego miśka :D

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: Maskotki

27 kwie 2013, 21:28

Ostatnio widziałam u znajomej takiego misia chicco z melodyjkami Dla mnie to REWELACJA! szkoda że już nie planuję więcej dzieci ale powiem, że to idealny prezent jak się dziecko rodzi. ktoś z Was go zna? posiada?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Maskotki

29 kwie 2013, 21:48

Gofia, a widziałaś tego pieska interaktywnego chicco? U nas w rodzinie cieszy się dużym powodzeniem, dzieciaki go uwielbiają, reaguje na polecenia, no świetny jest :)

Lulu18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lut 2013, 13:02

Re: Maskotki

15 maja 2013, 13:37

Witajcie
A co sądzicie o http://bebito.pl/product-pol-10177-WOOF ... PROMO.html

jak dla mnie jest super i cena też nie wygórowana

ada28l
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2013, 09:11

Re: Maskotki

09 lip 2013, 10:53

Ciekawy temat. Wcale nie uważam, żeby maskotki wyszły z mody, w pokoju mojego dziecka jest ich więcej niż jakichkolwiek innych zabawek. W samym łóżeczku roi sie od Moshi Monsters i Hello Kitty - im większe i bardziej kolorowe tym lepiej ;) Takie "tradycyjne" zabawki prędko nie znikną, nic przecież nie zastąpi uczucia przytulania do miękkiej i przyjemnej maskotki ;)

Babystore24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:12

Re: Maskotki

28 sie 2013, 14:10

Ja mam takie samo zdanie na ten temat,czyli wcale nie uważam aby maskotki wyszły z mody,wręcz przeciwnie- myślę,że w dalszym ciągu są bardzo popularne i lubiane przez dzieci,warto uwzględniać je jako prezent na różne okazje.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość