Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 10:55

tak jenny chciałabym donosić i mam cicha nadzieje że może się uda :ico_noniewiem: chociaż teraz jak jestem sama z dziewczynkami całe dnie to częściej musze wstawać a mały już nie taki mały i napiera na szyjkę
leona :ico_brawa_01: za dobre wyniki a mała nakręcona po mamusi :ico_haha_01: borówka hm moja jeszcze nie dojrzała może za tydzień będzie dobra ale i tak mamy mało bo młode krzewy dopiero drugi rok owocują

Zrobiłam liste zakupów tych najpotrzebniejszych rzeczy do szpitala może jak M dziś wróci o rozsądnej porze to zrobi zakupy bo chciałabym już spakować torbę do szpitala i być w razie co gotowa bo nie wiem jak zaczne rodzić to jeszcze dziewczynki musze gdzies przekazać przecież nie będą siedziały pod porodówką a chcemy z M być razem. Przeraża mnie że to już tuż tuż choć z drugiej strony sama nie mogę uwierzyć że już jestem tak daleko...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 11:46

Edulita no ja mialam dwa krzaki borowki posadzone dwa lata temu, jeden marnie rosl i wlasnie usechl...
A druga jeszcze nie dojrzewa
Te co sie zajadalam przywiozlam od mamy, ona ma kilka wieloletnich krzakow i juz jej ladnie dojrzewaja, no inarwala nam wiaderko :ico_brawa_01:


Kolejna porcja salatki juz sie robi
Ale nie wiem czy tamte sloiki mi sie zapasteryzowaly :ico_zly: :ico_noniewiem:

Teraz chyba na dzialke sie przejedziemy, zobacze jak tam moje kwiatki, mezu po 5 rano byl i wszystko podlewal po tygodniu :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 13:07

stronka zrobiona, sprawdźcie czy jest ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 13:17

Dzięki Moni26, to następna zmiana planowana jak już przyjdą na świat nasze dzieciaki.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 13:27

Cześć!

Leona jeszcze nie zdążyłaś dobrze wrócić a już szalejesz :ico_oczko: :ico_haha_01: Wiecie co a ja borówki nie lubię, jagód też nie,za to śliwkami takimi pól kwaśnymi sie objadam :-)

Edulita już torbę pakujesz, zobacz już tuż tuż i będzie Arielek. Mnie tyłek boli, w pracy te małe krzesełka są nie do wytrzymania...

Szkieletorku fajnie Wam z wyjazdem :ico_brawa_01:

Jenny Ty też lada chwila torbę musisz spakować. Humor chyba ok, prawda?

Kamilka gdzie jesteś????

Moni26 dzięki u mnie ok :ico_sorki:

Dziś do SR, ale jakoś mi się nie chce o dziwo.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 14:00

Spinka mama mnie dziś odwiedzi to zatrudnię ją, aby pomogła mi torbę spakować. Humorek oki. Ciśnienie trochę poszło do góry uff.
Leona a Ty znów szalejesz, to ja powinnam mieć Twoją wagę, nic nie robię tylko leżę i jem.
Co do mojego brzucha to chyba znów mi napina się, ale narazie obserwuję go, bo wiadomo już większy jest to to dziecko bardziej rozpycha się.
Nad imieniem już myślałyście, macie już wybrane?
Edulita u Ciebie Ariel, a u reszty?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 14:15

Jenny to przyjemne ale i troszkę stresujące zajęcie pakowanie torby. Dobrze, że lepiej się czujesz :ico_sorki: Ja nadal nie mam pewności co do imienia, wstępnie Milena, ale Mia mi się podoba, jak się urodzi to zdecydujemy (zdecyduję) :ico_oczko: Jutro koleżanka z pracy przynosi mi ciuszki od swojej siostry i mam zamiar odkupić od niej coś cieplejszego, bo Pola to wakacyjny bąbel a ta będzie jesienna - no chyba, że wcześniej wyskoczy, ale i tak potrzeba będzie coś cieplejszego - a nie bardzo mam.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 14:20

nie ma problemu :ico_oczko:

Mia bardzo ładne imię :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 14:53

Jenny mozliwe ze to maluch sie tak wypina, ja czasami mam wrazenie ze brzuch sie napina a pozniej sie okazuje ze to pupa wystaje :ico_haha_01:


U nas chyba ostatecznie zostanie Maja :-) no chyba ze cos mi sie odwidzi, ale watpie


Jenny fajnie by bylo jakbym mogla ci oddac choc kilka moich kilogramow :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Oj tak po ciazy zrzuce :ico_oczko:


Ja w trakcie rozpakowywania, na bierzaca odkladam wszystko na swoje miejsce, takze nowe firanki tez juz wisza :ico_oczko:

Ciuszki tez juz w szafie, powoli chyba powinnam brac sie za pranie bo troche tego jest :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 lip 2013, 15:44

jenny - tak u mnie zostaje Ariel choć wielu jest przeciwników ale nam się podoba i już :-)
miejmy nadzieje że brzuszek będzie spokojny i że to tylko maleństwo się wypina jeszcze troszkę niech posiedzi w przytulnym brzusiu mamy :-)
spinka - ładnie Mia ja lubie orginalne imiona jestem ZA
Leona - firanki - zazdroszczę :ico_noniewiem: ja w całym domu nie mam karniszy - firanki złożone w kartonie jak tylko mały się urodzi zaczynamy urządzać dom bo teraz się ruszyć nie mogę aby cokolwiek wybierać i nadzorować a ja już taka jestem że nic o mnie bezemnie :ico_haha_01:
Co do prania to ja wszystko mam wyprane ale w normalnym proszku musze kupić specyfik dla noworodka i pomalutku przepierać w nim rzeczy przynajmniej te na sam początek i do szpitala :ico_noniewiem:

M wrócił dziś wcześniej z pracy i właśnie szykuje nam tortille na obiad :ico_haha_02: a po obiadku ma jechać na zakupy troszkę mnie kusi aby jechać z nim ale zobaczę jak będę czuła się po posiłku bo zazwyczaj jest mi okropnie ciężko i wszystko stoi mi pod samo gardło

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość