leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 16:54

Kamilka fajne zakupy :ico_brawa_01:
A te buciki jakie slodkie :ico_brawa_01:

Chociaz ja tam do roczku zadnych bucikow maluchowi nie nakladam :ico_oczko:



My bylismy na placu, akurat deszcz zaczal kropic, ale nie mocno takze nie wracalismy do domu
Teraz czekamy na tate az wroci z pracy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 17:09

leona one sa takie miekkie jak skarpetki z lekko sztywniejsza stopka:) bo tez nie zakladam ale tlko do sukienusi jakiejs beda fajne :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 18:35

Hej dziewczyny. Ja w następny wtorek idę z Polą do szpitala na 3 dni, teraz odłożyłam, bo A. teraz nie będzie miał mnie nawet jak podmienić, a tak już na zwolnieniu będę i jakoś się uda to zorganizować. Stan ogólny Poli jest bardzo dobry, ale trzeba wykonać sporo badań, bo trzeba znaleźć przyczynę tego ropomoczu.
Przepraszam, że tak tylko o sobie, ale upał mnie dobija, no i wczoraj zasnęłam dobrze po północy, a dziś już po 6 na nogach byłam - więc dziś neptyk ze mnie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 19:32

Spinka kurcze szkoda ze szpitala nie da sie uniknac :ico_olaboga: no ale lepiej wszystko sprawdzic :ico_sorki:


My po zakupach, bylismy tez na dzialce podlac ogorki, co prawda kropil deszcz ale co to za deszcz :ico_noniewiem:
Na dworzu fajnie chlodno a w domu dalej goraco

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 21:28

ja też nieraz na siłe robię rzeczy tylkopo to by uszczęśliwić syna,ale radośc jaką ma jest nagrodą za wszystko i mogę się poświęcać tak już zawsze
Dokładnie to rozumiem.Tak samo było teraz, mimo że bolało bardzo i zmęczona wróciłam to warto było.
Co my dla tych dzieci nie zrobimy .
niestety od kilku dni wróciły bóle biodra i pleców na dole :ico_noniewiem:
Współczuję .
U mnie od jakiś 3-4 dni ból biodra też wrócił.Przy chodzeniu nie daje mi popalić wcale ,ale za to jak leże siedzę schylam się to ból jest momentami bardzo silny.
dziś znów wielkie upały dlatego jedziemy na basen
Ojjj bardzo upalnie dzis było.
Rano o 8 poszłam na pole rozwiesić pranie i myślałam że padnę tak już słonko dawało.
Basen od rana odkryty mieliśmy i co chwila wskakiwaliśmy by się ochłodzić bo wytrzymać się nie dało.
co sie stalo pod tymi namiotami ze taka zmeczona?
No wiadome namiot to nie łoże wygodne więc spanie na ziemi twardej dało efekt ogromnego bólu kręgosłupa i biodra.Rano jak się chciałam podnieść to płakałam bo tak bolało. Do tego wiadome namioty to imprezy do białego rana i obok nas była ogromna grupka co bawiła się do 2 w nocy potem cisza na 2 godz i od nowa.Nie mam pretensji bo to jest normalne w takim miejscu .
Lilusia spała koło mnie, ona nie jest przyzwyczajona że śpi koło niej mama bo może z 4-5 razy tak się zdarzyło odkąd się urodziła że spała z nami w łóżku dlatego gdy w nocy się przebudzała i wyczuła mnie to wchodziła na mnie , wtulała się we mnie ,kochała i całowała po czym szybko na mnie zasypiała . Słodkie to było ale bardzo męczące.
ja bym chcetnie wybyla tez na taka wyprawe no ale ja nie znosze komarow
Widziałam kilka komarów tam , dosłownie parę ale żaden mnie nie ugryzł więc komarów nad woda nie ma . Zresztą tam jeździmy od dawna i nigdy komarów tam nie było.
juz sobie wyobrazam to wczolgiwanie sie do namiotu :ico_haha_01:
My mamy duży namioty , niby 4 osobowy ale jest bardzo duży ,wysoki i spokojnie 8 osób wejdzie do niego.
Dlatego do naszego namiotu się wchodzi nie wpełza na czworaka.
To moje cuda z Dzisiaj :-D :-D
Buciki słodziutkie.
Ja w następny wtorek idę z Polą do szpitala na 3 dni
Ojj trzymaj się kochana.Będzie dobrze.Wiem że szpital to nic fajnego ale skoro nie mogą dojść co to się dzieje u Poli to niech ja tam porządnie wybadają i będzie dobrze już.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 21:52

Kamilka - śliczne ubranka :ico_brawa_01:
spinka - oj szkoda że musisz do szpitala ale miejmy nadzieję że dostaniecie czystą salę tzn. bez wirusowych i bakteryjnych współlokatorów i niech zdiagnozują dobrze Polcię, to już troszkę trwa więc trzeba znaleźć przyczynę
szkieletorku - współczuję upału u mnie zimno nie jest ale ciut zelżyło więc już lekko czuje że zyję
Padam na twarz dziś taka zmęczona i brzuś dziwnie mnie ciągnie może jak pośpie to się lepiej poczuje oile pośpie bo ostatnio coś niebardzo mi to wychodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 07:14

Betina dobrze, że ten guz to nic takiego :ico_sorki: I :ico_brawa_01: za serducho!

Szkieletorku :ico_pocieszyciel: musisz teraz jakoś się zregenerować - po tym wyjeździe dojść do siebie.

Edulita a dziewczynki jak znoszą upały? U CIebie już niewiele zostało i akurat musiały te upały nadejść-dają w kość wszystkim :ico_olaboga:

Kamilka a siostra ile ma lat? MOże zagnaj ją do pomocy?Ciuszki świetne :-) Jak synuś?

Lala upały potęgują doznanie ciężkości, ale Ty nie masz jakiegoś wielkiego brzusia, poszukaj, może pas Ci ulży.

Leona brawa za kontrolę nad wagą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jenny jak po wizycie, co gin powiedział?

Ja wstałam z bólem głowy i nóg, wentylator działał całą noc. W przedszkolu jeszcze tylko dziś i jutro, ale mamy wesoło, bo jesteśmy 2 na 3 grupy - koleżanka wylądowała w szpitalu z 8 miesięcznym synkiem - dostał b. wysokiej gorączki i nie mogli jej zbić, a ta "cudowna" druga jest na urlopie - ale to mnie akurat cieszy, przynajmniej spokojnie i miło jest te ostatnie dni :-) Odezwę się po pracy.
Chłodniejszego dnia życzę!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 08:16

Cześć.
Kamilko zdrówka dla synka. Ubranka przesłodkie.
Spinka to jednak Poli szpital nie ominął, ale zrobią szybko badania to może w końcu wyjaśni się jaka jest przyczyna.
Edulita i jak kołyska już jest w domu?
A mnie ta pogoda dobija ciągle mi duszno i przez to w nocy źle śpię. Do tego zgaga zaczęła mnie męczyć, No nic uroki ciąży. Po wizycie ok. Szew trzyma, mały waży 2200, następna wizyta za 3 tyg, bo lekarz na urlopie, ale po 2 tyg mam pokazać się u wyznaczonego lekarza, aby spr tylko szew. Jeśli będę rodziła przed terminem to wtedy Sn, jeśli w terminie to Cc, bo jestem za wąska.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 08:43

Witam
Dziś całą noc padało i w końcu się wyspałam :-) obudziłam się z bólem krocza, jak ide do toalety to biodra mam poluzowane i kiwam się jak pingwin oj już długo chyba się nie po kulam :ico_noniewiem:
spinka - oby te dwa dni szybko minęły w spokojnej atmosferze bo należy ci się już spokój, dziewczynki jakoś dają rade choć chwilami maja marudę ale nie ma się co dziwić przy takiej aurze
jenny - dzidzia ma już bardzo ładną wagę - dobrze że szew trzyma zobaczysz dasz radę i nim się obejrzysz będziesz już na takim etapie że będzie bezpiecznie
Kołyska wczoraj została nadana więc dziś lub jutro ma być.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 08:52

Edulita, ale ty jeszcze chwilę i będziesz miała donoszoną ciąże :-) , gdyby ja byłam w tym tyg co Ty to już spokojnie spałabym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość