Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

23 lis 2013, 20:29

Antoś ma już drugą skarbonkę, bo pierwsza się zapełniła. Dajemy mu drobne z zakupów, czasami coś grubszego. Pierwszą dostał jakoś rok temu, stała u dziadków i wrzucił porozrzucane drobiazgi :) Na dobry początek dziadek mu wrzucił 50 zł :D jak się zapełniła to otworzyliśmy i kupiliśmy klocki :) Ale kieszonkowych jako takich nie dostaje. Czasami pieniążka do kieszonki i sam płaci w sklepie :)

Ellibeli kupujesz Ferbiego? My pomyślimy na urodziny, bo dziadkowie chcieli kupić, ale wydaje mi się, że Toni za mały jeszcze. Boję się, że zniszczy szybko, nawet nie celowo, ale niechcący :ico_noniewiem: chociaż raczej szanuje zabawki.. Ciekawa jestem jak Twój Daria będzie reagował:)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

23 lis 2013, 20:35

martaraz tyle, ze Furby będzie prezentem dla starszej córki, uważam ogółem że to droga zabawka, ale dziecko nic innego nie gada, tylko, ze mikołaj jej przywiezie papuge czarno różową w paski. Skojarzyłam że mogła widziec w jednym sklepie kolory itp i stad wiem, że o to jej chodzi. Dorian za mały moim zdaniem na to, Dorianowi kupiłam już pieska z firmy Leap Frog - http://www.amazon.co.uk/LeapFrog-Read-w ... B00CG0CKVE. Wstepnie to miało być dla Elizki, ale że chce urbiego to Dorian też dostanie coś gadajacego, czytajacego by nie było aż tak kłótni, bo moje okropnie sie kłoca, potrafią bawić się godzinami razem ale i godzinami kłócic o każdą zabawkę

Kod: Zaznacz cały

Ciekawa jestem jak Twój Daria będzie reagował:)
hihihi Daria:)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

23 lis 2013, 20:57

Hehehe miało być Dorian oczywiście , ale słownik zrobił psikusa :)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

24 lis 2013, 21:21

no właśnie myślałam o takiej skarbonce. Wiec pewnie Alan dostanie skarbonke, ciastoline, no i jakiś pojazd zdalnie sterowany. I chyba kupimy mu lego te normalne. Będę się z nim bawić zeby nic się nie stało a jak nie to schowamy na potem, bo i tak mam zamiar zbierac mu kolekcję. W końcu do niej dorosnie ;). A no i przyznam ze oglądałam te narzędzia i spodobały mi się wiec pewnie też dostanie ale je teraz mu kupimy bo obiecalam mu nagrodę ;)

Wczoraj z mężem zabalowalismy. Byliśmy na koncercie w Paryżu na starfloor. Wow jeszcze tyle sławnych gwiazd i dj naraz nie widziałam. Niezapomniane przeżycie. A mój syn jak dzielnie zniósł nasza nieobecność. Chyba dorasta. Rano powiedzial nam ze poszedł spać sam i nie płakał ;). Dziadek też na niego nie narzekał. Mówił, ze Alan sam mu powiedzial ze chce mleko i spać ;)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

25 lis 2013, 11:45

martasz a co się stało ze już nie pilnujesz?

we Francji furby też nie taki drogi ok. 69 euro. Także podobną cena. Ale mi też się wydaje ze Alan jeszcze za mały.

isalle
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2013, 12:43

Re: Lato i Jesień 2011

25 lis 2013, 12:52

Post usunięty przez moderatora -dublowanie postu :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2013, 09:34

nina jaki dziadek?ja myslalam, ze wy jechaliscie do brata czy siostry twojego meza, macie tam juz i rodzicow u siebie?
koncertu zazdroszcze, musiala byc super impreza :-)

inia dobrze, ze maz sie poprawil i mozesz liczyc na jego pomoc, bo przy trojce dzieci, jeszcze takich malych to juz bedzie sie co uwijac :ico_noniewiem:

szkieletorek ja sie obawiam, ze jezeli nikt wam domu nie zapisal wczesniej, a siostra sie nie zrzekla spadku to jednak bedziecie musieli podzielic dom, albo wlasnie dac cos w zamian, ziemia to fajny pomysl i chyba tez w cenie nie?zalezy jak sie dogadacie, a dogadac sie musicie...ja mam podobna sytuacje i przypuszczam, ze kiedys bede w dupiatej sytuacji, bo to ja mieszkam w domu, ktory bede musiala splacic rodzenstwu, siostra z reszta juz mi dawno zapowiedziala, ze ona na bank bedzie chciala spadek, a brat na to, ze jak A. chce to on tez bedzie chcial :ico_noniewiem:

elibell a jednak furby?dla mnie to kompletny niewypal, chyba ze teraz te furby maja jakies inne funkcje niz kiedys, a wygladaja tak samo...moja siostrzenica kiedys dostala, one byly modne jakies 15 lat temu i to nic tylko jakies glupawe dzwieki wydawalo, skakalo, przewracalo oczami, wygladalo i zachowywalo sie jak maly gremlin, z tego horroru..masakra..to juz bym wolala jednak jakas interaktywna fajnie spiewajaca i gadajaca zabawke...
ja teraz licytuje dla Mili taka interaktywna zabawke z LPS, cos a la Tama Toji - te jaja co kiedys sie hodowalo..nie wiem czy to bedzie trafiony gadzet, ale kiedys taka zabawke w Mc Donaldzie dostala i sie nia fajnie bawila,do czasu padniecia baterii, a ze uzywane, nie takie drogie to sprobujemy :ico_noniewiem:

co do klockow, to Kala nie bierze do buzi, lubi brac lego od Mili i cos skladac, ale widze, ze jeszcze to tych standardowych lego jest za mala, za male sa te czesci to trzymania i wkladania, takze Kala Duplo dostanie, tescie kupili jej jakis zestaw cyrk, a na Swieta moze cos wiekszego sie dokupi..i u nas jest szal na Pet Shopki :-) Mila tez chcialaby dostac te puzzle przestrzenne Wieze Eiffla, takze jakas podstawowa liste zakupow prezentow mam, teraz tylko kaske pozbierac od chetnych obdarowujacych i mozna szalec :-)

a co do nocnikowanie, ja Mile w nocy odsadzalam, ona zasypiala ok 19-20, to zanim ja szlam spac ja wysadzalam i jak sie w nocy przebudzilam to tez ja wysadzilam i nie bylo nigdy problemu, ale Mila bardzo mocno spi, ona nawet tego nie pamietala, ja mysle ze jeszcze 3 latki w nocy spokojnie moge sie posikac :ico_noniewiem: Kala co noc budzi sie z pelnym pampersem :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2013, 10:34


szkieletorek ja sie obawiam, ze jezeli nikt wam domu nie zapisal wczesniej, a siostra sie nie zrzekla spadku to jednak bedziecie musieli podzielic dom, albo wlasnie dac cos w zamian, ziemia to fajny pomysl i chyba tez w cenie nie?zalezy jak sie dogadacie, a dogadac sie musicie...ja mam podobna sytuacje i przypuszczam, ze kiedys bede w dupiatej sytuacji, bo to ja mieszkam w domu, ktory bede musiala splacic rodzenstwu, siostra z reszta juz mi dawno zapowiedziala, ze ona na bank bedzie chciala spadek, a brat na to, ze jak A. chce to on tez bedzie chcial :ico_noniewiem:

możesz poprosic włascicieli by zrobili umowę dożywocia z wydziedziczeniem innych osób z podaniem powodu jako to, że ty zamieszkujesz i łożysz na dom cąły czas.
elibell a jednak furby?dla mnie to kompletny niewypal, chyba ze teraz te furby maja jakies inne funkcje niz kiedys, a wygladaja tak samo...moja siostrzenica kiedys dostala, one byly modne jakies 15 lat temu i to nic tylko jakies glupawe dzwieki wydawalo, skakalo, przewracalo oczami, wygladalo i zachowywalo sie jak maly gremlin, z tego horroru..masakra..to juz bym wolala jednak jakas interaktywna fajnie spiewajaca i gadajaca zabawke...
mi sie tez nie podoba ta zabawka i jej cena nieadekwatna jak dla mnie do jej możliwości, ja kupiłam pieska interaktywnego za 22 funty co uczy gadać, czyta ksiażki, śpiewa itp. Ale co zrobić, jak dziecko od tygodni juz mówi o tym, że Mikołaj przyniesie, Elizka marzy o tym, a raz do roku można chyba spełnić marzenia dziecka, po co patrzec na rozczarowanie gdy kupiłabym coś innego czego ona nie chce. Oj nie, oszczedze sobie i dziecku przykrości niech ma. A wiele opinii słyszałam pozytywnych, ale nie wiem to nie ja sie tym bedę bawic:):):):)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2013, 10:39

ladybird spostrzegawcza jesteś ;-). Fakt pojechaliśmy do męża siostry. Ale zdążyliśmy tu ściągnąć już połowę mojej rodziny. Nie jestem teraz z tego powodu zadowolona ale cóż jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twardą d u p e. Ale to długo by opowiadać.

Dziewczyny wasze 2latki też tak dużo śpią? Alan zasypia mi o 21 wstaje 9-10. A potem jeszcze w ciągu dnia ma 3 godzinną drzemkę.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

26 lis 2013, 13:55

albo wlasnie dac cos w zamian
No niestety siostra zabrała się i w dup..e miała to wszystko.Mężowi szkoda by to znów stało kolejne lata i będzie ja spłacać . Może dla kogos to nie jest dużo bo 15 tyś ale dla nas bardzo bo nie mamy za wiele odłożone a dom wymaga generalnego remontu .

Moja Lila zasypia około 19-20 i śpi do max 8.A za dnia ma drzemke i spi czasem godzinke a czasem 3 więc na to już nie ma reguły.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość