laklak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2014, 15:56

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

10 wrz 2014, 11:08

Moja koleżanka jest od kilku lat z Izraelczykiem - to też inna kultura. Chyba wszystko zależy od człowieka i umiejętności pójścia na kompromis, ale wciąz lepiej uważać, jeśli w grę wchodzi aż tak inna kultura. Chociaż czy u nas trudno o brutala szowinistę, który lubi czasem żoną rzucić o ścianę, a następnego dnia iść grzecznie do kościoła?

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

10 wrz 2014, 21:46

Dokładnie! Stąd też moje wątpliwości :) a jak im sięukłada?

Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

15 wrz 2014, 09:15

Cześć dziewczyny! Niedawno poznałam Turka. Znamy się jakieś 3 miesiące, a ja sie chyba zakochałam. On strasznie mnie olewa, w sensie potrafi się dlugo nie odzywać itp. Ale kiedy się spotykamy jest cudownie, mówi mi, że jestem najważniejsza, ze jestem piękna i inteligentna startytaty. Boję się jedynie, że są zbyt duże różnice kulturalne między nami. Czy któraś z Was była lub jest w związku z obcokrajowcem? Doradźcie@ Dodam, że on nie jest konserwatywny i bardzo religijny. po jego zachowaniu widać, że jest liberalny. Czekam na Wasze porady czy brnąć w to dalej.



Obcokrajowiec ? dlaczego nie, ale na litość nie Turek, Arab ani inny muzułmanin. Nie oglądasz TV?? nie widzisz co oni potem wyrabiają z zakochanymi wcześniej w nich żonami? Mało, że zabierają je do swojego kraju,to jeszcze tam poniżają,biją itd. One tam potem nie mają absolutnie żadnych praw. Daj sobie z nim spokój, dopóki sprawy nie zaszły za daleko. Sama piszesz, że Ciebie olewa,tylko podczas spotkania jest super. Nie widzisz, że to gra z jego strony? Oni właśnie tacy są, cieszą się, z naiwności polskich kobiet, w najgorszym wypadku wykorzystają, skrzywdzą, a potem zostawią. Ty go zostaw ,zapomnij o nim, to Ci wyjdzie na dobre,bo możesz na prawdę bardzo potem żałować, ale niestety będzie już za późno.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

18 wrz 2014, 13:09

A ja tam się nie dziwię, że Polki wolą obcokrajowców. Po prostu Polacy często nas nie doceniają dziewczyny. A naprawdę robią błąd. Polki są wysoko cenione w świecie, także ze względu na urodę. I takie są fakty, gdy pojedzie się za granicę widać różnicę w atrakcyjności np. takich Hiszpanek czy Niemek. Z resztą widziałam taki ranking i jesteśmy naprawdę w nim wysoko: http://naobcasach.pl/gdzie-mieszkaja-na ... z-ranking/

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

18 wrz 2014, 23:20

Ojjj tak! Wszystkie słowianki są piękne:)

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

19 wrz 2014, 09:41

Kwestia jest taka, że nieśmiałe, niezbyt pewne siebie dziewczyny często są zachwycone Arabami/Turkami, bo oni są strasznie nachalni i w ogóle nie odbierają ich nieśmiałości jako odmowy (co robią często Europejczycy). Te zabiegi one traktują jako komplementy, ale facet, który nie łapie aluzji to facet niebezpieczny.

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

22 wrz 2014, 15:41

Dokładnie. Ja na szczęscie postanowiłam zakończyć tę relację i nie żałuję! Przyznam, że wymagało to trochę odwagi, ale pozbyłam się takiego wewnętrznego strachu :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

24 wrz 2014, 15:13

Czasem różnice kulturowe są nie do pogodzenia.

Awatar użytkownika
wiktoria007
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, 11:08

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

24 wrz 2014, 15:18

Jeśli się kochacie to co to za problem. Różnice kulturowe owszem, ale ludzie kulturalni potrafią się dogadać:)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

26 wrz 2014, 10:22

Ja też nie widzę przeszkód. Ważne, że wam ze sobą dobrze i że chcecie być razem. Reszta jest mało istotna.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość