ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Tabletki na odchudzanie

26 maja 2015, 11:00

ja kiedyś brałam therm line przy ćwiczeniach i super działało, miałam powera i szybciej spalała się tkanka tłuszczowa :) niestety za dużo kofeiny szkodzi i nie mogłam już tego brac, teraz zastanawiam się nad takim wspomaganiem http://www.cefarm24.pl/16016,asystor-sl ... -tabl.html oczywiscie bez diety i ćwiczeń efektów nie będzie, ale może pomoże na ochotę na słodycze :)

mirrak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:25

Re: Tabletki na odchudzanie

29 maja 2015, 13:29

Ja jestem ogólnie przeciwna braniu jakichkolwiek tabletek na odchudzanie. Najczęściej nadwaga czy otyłość to nasze zaniedbanie. W ramach kary nie pomagajmy sobie żadnymi "dopalaczami". Zrzućmy wagę ćwiczą i wylewając siódme poty, żeby nam się nie chciało znowu tyć.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Tabletki na odchudzanie

01 cze 2015, 09:47

a czy ktoś z was korzystał moze z http://www.suple4you.pl/suplementy-na-s ... zowej.html ? szukam jakiegoś sprawdzonego fat burnera lkarnityne łykam bo ćwiczę dość dużo i intensywnie, ale chciałabym jeszcze podkręcić metabolizm :) wiadomo dieta do tego też jest odpowiednia z wyliczeniem makroskładnikow :)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Tabletki na odchudzanie

11 cze 2015, 16:43

Jeśli już stosować to radzę te całkowicie naturalne jak acetomale, bez chemii bo to także ona odpowiada za otyłość, lepiej postawić na racjonalną dietę i sport, suplementem można się za to skutecznie wspomagać. :-)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Tabletki na odchudzanie

16 cze 2015, 12:42

Ja też myślę, że takie tabletki nie mają większego sensu.

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Tabletki na odchudzanie

16 cze 2015, 12:57

Zależy jakie tabletki, jaki mają skład. Nigdy nie próbowałam takich na receptę, ale to są raczej środki dla osób otyłych, a nie dla dziewczyn, które chcą się pozbyć oponki wokół brzucha ;) Dlatego mogę wypowiedzieć się o suplementach. Jaki czas temu zrobiłam sobie research, bo chciałam kupić tabletki, które przyspieszą moje odchudzanie przed weselem kuzynki :D Przede wszystkim trzeba patrzeć na to, ile substancji aktywnych jest w składzie preparatu, czy są to substancje, które przyspieszają spalanie tłuszczu i redukują tkankę tłuszczową, czy np. tylko zapobiegają zatrzymywaniu wody w organizmie. Po przeczytaniu kilku opinii, składów wielu tabletek, kupiłam w końcu Therm Line fast, głównie też dlatego, że są na rynku od dawna, co sugeruje, że się sprzedają = są skuteczne. Wybór okazał się bardzo dobry, zrzuciłam 4 kg w 4 tygodnie bez jakichś wielkich wyrzeczeń. Dla niektórych może to mało, ale ja jestem niewielką osóbką, 163 cm wzrostu i mój BMI zawsze był w normie, tylko chciałam zredukować kilka cm w pasie i biodrach, co się udało :D

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Tabletki na odchudzanie

25 sie 2015, 10:16

Jak dotąd nie wynaleziono skutecznych i jednocześnie nie szkodzących zdrowiu tabletek na odchudzanie - obecnie sprzedawane specyfiki są w większości przypadków zupełnie nieskuteczne, niezależnie czy są to produkty sztuczne, czy naturalne. Niektóre z nich mogą wspomóc odchudzanie (zawierają składniki przyśpieszające metabolizm lub spalanie tłuszczu), ale tylko w połączeniu z dietą i ćwiczeniami - samo połykanie tabletek niewiele da.

magiotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:35

Re: Tabletki na odchudzanie

25 sie 2015, 13:15

Nie warto się faszerować tabletkami, bowiem nie są one wstanie odchudzić - a wręcz przeciwnie nawet mogą zaszkodzić. Jedynie zdrowa dieta, ruch i odstawienie używek pozwoli nam osiągnąć wymarzona kondycję oraz figurę. Nie warto wierzyć w zapewnienia w reklamach.

zolza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2015, 13:40

Re: Tabletki na odchudzanie

30 sie 2015, 17:23

Zamiast faszerować się tabletkami lepiej wypić kubek zielonej herbaty przed treningiem:) Działa dużo lepiej, oszczędza się na tabletkach i na pewno jest zdrowsza.

Awatar użytkownika
apoDiscounter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:09

Re: Tabletki na odchudzanie

08 wrz 2015, 22:33

Szybka utrata wagi w przypadku tabletek odchudzających oznacza najczęściej utratę wody. Jest to efekt krótkotrwały, gdyż nasz organizm bardzo szybko sobie z tym poradzi. Trwałe schudnięcie oznacza zmniejszenie zawartości tłuszczu w naszym ciele, a przy ich pomocy nie jest to możliwe. Poza tym tabletki mogą zawierać sibutraminę, której skutki uboczne mogą być dla układu krążenia bardzo poważne.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość