kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Trudny temat - śmierć zwierzaka

01 sie 2015, 15:43

Hmm. To bywa trudne dla dorosłej osoby więc wydaje mi sie że normalne że rozpacza ja też rozpaczałam o swoich zwierzakach normalne ludzkie uczucia. Jednak 10 lat to dziewczynka powinna być na tyle duża że spokojnie można porozmawiać z nią o śmierci. Powinna wiedzieć co to jest i dlaczego tak się dzieje. To już najwyższy czas na to. Za pięć lat to wejdzie temat rantek a śmierć to temat z któym każdy z nas będzie się musiał zmierzyć im wcześniej tym lepiej. A nowy zwierzak to nie polecam alnbo będzie jej przypominać tamtego i będzie gorzej albo tego tak nie pokocha i to ty bęxziesz go miała na głowie.

maksyma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2015, 15:48

Re: Trudny temat - śmierć zwierzaka

03 sie 2015, 15:57

Mój syn lepiej przeszedł smierc naszego psa niz ja. Nie żeby był nieczuły... Płakał razem z nami. Ma 8 lat i dziecko moje mi tłumaczyło że Baks był chory, że zrobilismy wszytko co trzeba było i na pewno jest razem z nami cały czas i ze na pewno nas pilnuje jak kiedys w domku. Mówi że nie zapomni go nigdy. I tak się zastanawiam skąd to dziecko to wszystko wie...,Nigdy nie było takiej rozmowy u nas w domu.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Trudny temat - śmierć zwierzaka

01 gru 2015, 16:20

Hmm... ciekawy pomysł! Nasza córka może tez powinna się z tym tematem zmierzyć za pomocą takich namiarów na usługi pogrzebowe warszawa! Trzeba to jej po prostu "zapodać" w bardzo normalny sposób!

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość