fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Witaminy przy odchudzaniu

17 mar 2015, 22:16

Ja nieprzerwalnie od pewnego czasu biorę witaminy i bardzo dobrze się po nich czuję :)

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Witaminy przy odchudzaniu

11 kwie 2015, 19:50

Ja odchudzam sie od prawie zawsze:D Badam sie regularnie i okazalo sie, ze mam niedobor magnezu;/ Ale sprawe rozwiazala pomoc mojej psiapsioly, ktora jest farmaceutka - polecila mi Chela-Mag B6, zazywam regularnie i problemu nie ma.

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Witaminy przy odchudzaniu

21 lip 2015, 13:31

Najważniejsze witaminy w okresie odchudzania to witamina A i witaminy z grupy B (biorą udział w spalaniu węglowodanów), choć inne również są potrzebne. Zdrowa dieta powinna dostarczyć odpowiednie ilości tych składników, choć oczywiście można je także dostarczyć do organizmu za pomocą odpowiednich suplementów.

aldon99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:08

Re: Witaminy przy odchudzaniu

22 lip 2015, 09:13

Temat odchudzania jest coraz popularnijeszy, niestety wiele osób zapomina o tym, jak ważne jest zdrowe odżywianie przechodząc na tzw głodówki. Nie ma nic gorszego. Musimy zadbac o to, by w naszym organizmie nie zabrakło witamin oraz mienrałów które znajdziemy w warzywach i owocach. Tak jak wspomniała poprzedniczka, Witaminy A i B są niezwykle ważne.

malwinka428
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2015, 12:33

Re: Witaminy przy odchudzaniu

14 gru 2015, 17:36

Szczególnie ważne jest łykanie lub uzupełnianie witamin i minerałów poprzez odpowiednie żywienie, w przypadku gdy pijemy kawę. Ta jak wiadomo zwiększa wydalanie wapnia z moczem i może obniżać jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. Najlepiej będzie dowiedzieć się wszystkiego o kawie i na tej podstawie zdecydować co będzie konieczne do uzupełnienia w codziennej diecie.

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Witaminy przy odchudzaniu

15 gru 2015, 11:57

Witaminy również są w owocach i warzywach, nie lepiej od tego zacząć?
A żeby lepiej się przyswajały, najlepiej pić je w sokach :)

Masa przepisów odchudzających tu: http://terapiasokami.pl/pl/blog/tag/Soki-na-odchudzanie

kona
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2016, 15:39

Re: Witaminy przy odchudzaniu

20 wrz 2016, 17:11

minerały jak i różnego rodzaju witaminy są bardzo ważne w procesie odchudzania, bo jednak wspomagają organizm, poprawiają jego funkcjonowanie, wzmacniają, warto przed odchudzaniem zrobić sobie badania i niech dietetyk dobierze odpowiednią suplementację :)

Sieq
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2016, 22:37

Re: Witaminy przy odchudzaniu

27 wrz 2016, 20:06

Zawsze dobrze jest zasięgnąć porady eksperta w sprawie diety i jej suplementacji. Osobiście nie jestem fanką suplementów (które tak na dobrą sprawę nie przynoszą żadnych efektów, większość z nich to tak na prawdę placebo). Jeśli szukasz (a może i wy forumowiczki też) szybkiej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, polecam skontaktować się z panią Patrycją Tłustochowicz. Jest możliwość kontaktu on-line jak i przez telefon. Osobiście bardzo polecam :)

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Witaminy przy odchudzaniu

14 gru 2016, 20:33

Ale po co łykać syntetyczne witaminy przy odchudzaniu, kiedy najlepiej przyswajalne są te pochodzące z pożywienia. Surowe warzywa, owoce, orzechy plus olej z wiesiołka (można kupić w kapsułkach, Gal), który wspomaga odchudzanie.

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Witaminy przy odchudzaniu

29 gru 2016, 08:51

przyjmuje witaminy w naturalnej postaci - owoce i warzywa, zdrowe tłuszcze, nasiona.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość