Salse
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2015, 14:26

Sposoby na objętość włosów

14 gru 2015, 13:04

Macie jakieś sposoby na to aby włosy przy nasadzie miały większą objętość? Po piance do włosów chyba mam uczulenie bo za każdym razem jak zastosuje to swędzi mnie skóra głowy. Przestałam jej używać. Na samą szczotkę okrągłą układam włosy ale nie lubię tego robić bo mdleją mi ręce. Widziałam ostatnio od Rowenty volumizer, który ponoć podnosi włosy u nasady. Używała któraś z Was tego? Czytałam, że efekt utrzymuje się przez cały dzień, a i nie niszczy włosów bo nagrzewa się do temperatury która im nie szkodzi.

Obrazek

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Sposoby na objętość włosów

15 gru 2015, 15:57

O volumizerze od Rowenty rozmawialiśmy już na forum rok temu jak sie pojawiła. Genialne urządzenie dla każdej osoby, której marzy sie więcej objętości i uniesione włosy, które wyglądają naturalnie. Można je juz kupić za około 160zł, więc cena stosunkowo niska. Sama używam i śmiało moge polecić.

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Sposoby na objętość włosów

19 gru 2015, 21:11

Wiem o czym mówisz bo też nie mogę używać niektórych szamponów do włosów i kosmetyków bo mam na nie uczulenie. Kupuję sobie szampon bez alergenów i bez detergentów a zamiast odżywek drogeryjnych stosuję olejowanie włosów oraz samemu zrobionej odżywki - przepisów szukam w Internecie. Mam ten volumizer i nim nadaję objętości włosom. Jak nim stylizujesz włosy to spokojnie możesz zrezygnować z pianki bo efekt trzyma się cały dzień. Na tym kanale https://www.youtube.com/watch?v=StwqEiCHk6c&index=13&list=PL_q2ScJvZJxabu9GAp0g5IitQqvwNIT1Q są fajne fryzurki z użyciem tego volumizera, można podpatrzeć i zrobić sobie fryzurką taką samą :)

Awatar użytkownika
daffy19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2015, 19:50

Re: Sposoby na objętość włosów

20 gru 2015, 23:23

Hmmm, ja czasami stosuje różne odzywki na włosy, na zwiększenie objętości, ale za to szybciej mi się przetłuszczają. Słyszałam dużo o tym volumizerze, bo moja znajoma ma. Na mikołajki się nie udało, ale coś czuję, że moge go znaleźć pod choinką ;) mam pytanie tylko jeszcze czy na pewno przy codziennym stosowaniu nie niszczy włosów?

ania404
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2015, 14:55

Re: Sposoby na objętość włosów

22 gru 2015, 13:40

Wygląda ciekawie ten volumizer :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Sposoby na objętość włosów

28 gru 2015, 02:45

Rewelacyjne urządzenie. U mnie efekt utrzymuje się nawet dłuzej niż te 24 godziny, włosy są uniesione do następnego mycia :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Sposoby na objętość włosów

30 gru 2015, 01:12

Hmmm, ja czasami stosuje różne odzywki na włosy, na zwiększenie objętości, ale za to szybciej mi się przetłuszczają. Słyszałam dużo o tym volumizerze, bo moja znajoma ma. Na mikołajki się nie udało, ale coś czuję, że moge go znaleźć pod choinką ;) mam pytanie tylko jeszcze czy na pewno przy codziennym stosowaniu nie niszczy włosów?
I co? Znalazłaś? :) Odpowiadając na Twoje pytanie - stylizujesz włosy w temperaturze ok. 170 stopni. Wystarczająco wysokiej, aby zapewnić efekt i trwałość stylizacji, ale też i odpowiednio niskiej, by modelować włosy bezpiecznie. Tak więc nie niszczy. Masz to wszystko dokładnie opisane na stronie producenta, jeśli masz wątpliwości, koniecznie zajrzyj. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Sposoby na objętość włosów

30 gru 2015, 13:10

Hmmm, ja czasami stosuje różne odzywki na włosy, na zwiększenie objętości, ale za to szybciej mi się przetłuszczają. Słyszałam dużo o tym volumizerze, bo moja znajoma ma. Na mikołajki się nie udało, ale coś czuję, że moge go znaleźć pod choinką ;) mam pytanie tylko jeszcze czy na pewno przy codziennym stosowaniu nie niszczy włosów?

Podpytaj koleżankę, bo jesli używa to sama najlepiej wie. Ta temperatura nie ma nawet możliwości zniszczenia włosów. Próbowałaś uzywać? Jak spróbujesz to się zakochasz w tym urządzeniu i jego działaniu.

Obrazek

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Sposoby na objętość włosów

31 gru 2015, 00:30

@daffy zajrzyj sobie na stronę o Volume'24 http://respectissim.rowenta.pl/volum24_cf6430.html - masz dokładnie opisane w jaki sposób chroni włosy przed zniszczeniem, a dodatkowo na dole pytania i odpowiedzi, które najczęściej są zadawane przez dziewczyny. To powinno rozwiać większość wątpliwości. :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Sposoby na objętość włosów

31 gru 2015, 09:13

Super ta strona! Mi świetnie włosy unosi u nasady suchy szampon.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość