Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

10 kwie 2016, 12:38

Samemu, zdecydowanie zająć się tym samemu. Może konsultant byłby bardzo pomocny, ale dla mnie to tylko niepotrzebne generowanie dodatkowych kosztów. Jeżeli jednak ktoś ma pieniądze i uważa, że tak byłoby lepiej, to jego wybór, ja nigdy bym się na coś podobnego nie zdecydowała.

GreenFlowerz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2016, 23:15

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

11 kwie 2016, 23:41

Według mnie najlepiej organizować wszystko samemu. Na konsultancie można się przejechać, a tak mamy pewność, że wszytko będzie po naszej myśli.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

16 maja 2016, 11:19

Organizując ślub samemu z jednej strony można wszystko kontrolować i być na bieżąco,ale minusem jest dużo czasu jaki musimy na to poświęcić i załatwienie wielu formalności jakie na nas czekają. W przypadku konsultanta nie ma tego problemu :)

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

23 cze 2016, 11:58

Samemu, zdecydowanie zająć się tym samemu. Może konsultant byłby bardzo pomocny, ale dla mnie to tylko niepotrzebne generowanie dodatkowych kosztów. Jeżeli jednak ktoś ma pieniądze i uważa, że tak byłoby lepiej, to jego wybór, ja nigdy bym się na coś podobnego nie zdecydowała.
Identycznie podchodzę do sprawy. Szczerze, to pieniądze, jakie wziąłby konsultant, wolałabym wydać na jakiś szczytny cel. Dla mnie to zbyt pokazowe, nowobogackie. Ktoś powie, że to ze względu na brak czasu? Ludzie, jeśli nie macie czasu zająć się swoim ślubem, to po nim będziecie mieć czas dla siebie?! Przypuszczam, że wątpię...

Osobiście nie znam nikogo, kto konsultanta by wynajmował, choć niektóre osoby bez problemu byłoby stać na taki wydatek. No ale chyba myślimy tak samo. Tym bardziej, że według mnie przygotowania do ślubu obrosły jakimś mitem, że to jest nie wiadomo jak trudne i czasochłonne zajęcie. Po sobie wiem, że niekoniecznie tak to wygląda. Teraz, mając wiedzę na wyciągnięcie ręki (internet!), naprawdę nie jest to żadna filozofia. Chcecie płacić konsultantowi np. za wybranie Wam zabaw weselnych? Super, ale równie dobrze można sobie o nich przeczytać w tym blogu http://hotelnabloniach.pl/blog/weselne- ... ic-wesele/ a następnie dokonać stosownego wyboru. I tak jest w zasadzie z każdym aspektem związanym z organizacją ślubu i wesela - nie orientujemy się w w temacie, to pytamy znajomych oraz wertujemy blogi w sieci. Gwarantuję, że w ten sposób bez problemów można zrobić samemu super wesele!

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

07 lip 2016, 08:32

Ja bym wszystkim się sama zajęła. wesele najlepiej zorganizować w jakimś spokojnym miejscu np tutaj http://www.hotelfajkier.pl/wesela Hotel jest przepiękny i dostosowany do potrzeb gości.
Sama z chęcią zorganizowałabym tam swoje wesele. Niestety póki co nie planujemy z narzeczonym slubu i będę musiala jeszcze trochę poczekać.

CRAZZY
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2015, 11:46

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

07 lip 2016, 11:49

spokojnie sama ogarniesz :) każdy tak się denerwuje , że to tyle załatwiania, a wcale nie ma tak źle.

ingrid
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2016, 16:25

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

07 lip 2016, 16:41

Jak ktoś szuka oszczędności, to warto zająć się wszystkim samemu. Dzisiaj można dużo rzeczy kupić w necie, wynająć czy kupić używane - w ogóle niezniszczone suknie ślubne dziewczyny sprzedają za połowę ceny, żeby tylko w szafie się nie kurzyły. Organizacja wesela wcale nie jest trudna :) Jak ktoś jest zarobiony i nie ma czasu nawet na oglądanie sali czy wybór zaproszeń, to lepiej zlecić to chyba konsultantowi.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

25 lip 2016, 00:06

Nie wiem, co się porobiło, że teraz nawet żeby zorganizować swój własny ślub, potrzebny jest jakiś konsultant. Wiele osób pisze o problemie z wyborem zaproszeń. Sprawdźcie sobie zaproszenia z probitus.pl bo według mnie mają wszystko, co powinny mieć zaproszenia ślubne. Łączą w sobie elegancję i lekkość. Skoro już macie zaproszenia, to tak samo zróbcie z innymi elementami, a nie będziecie musieli korzystać z niczyjej pomocy.

Anka76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:29

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

13 wrz 2016, 05:49

Ślub to jeden z najważniejszych kroków wżyciu większości dorosłych ludzi. Jeśli ceremonia ma odbyć się jesienią lub zimą,sugeruję zajrzeć tutaj http://podolodzy.pl/jak-dbac-o-stopy-jesienia-i-zima/ Sądzę, że warto już teraz, letnią porą przygotować stopy na tak duży wysiłek w tym specyficznym dniu. Nie ma co stresować się na chwilę przed....

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

14 wrz 2016, 13:23

Moim zdaniem warto wynająć konsultanta. Zobacz sobie chociażby ofertę tej firmy http://www.greatday.pl/ Zajmują się od dawna organizacją wesel, na pewno ci pomogą. Sama zastanawiam sie nad zgłoszeniem się do nich. Ślub mam w przyszłym roku i chciałabym aby wszystko było na tip top.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość