pansiulek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lip 2016, 11:23

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

14 lip 2016, 11:39

Po ciąży długo walczyłam z kilogramami... i obwisłą skórą. Stosowałam różne dziwne diety.. głodówki. Odkąd postawiłam na zdrowe odżywianie, pięć posiłków dziennie i suplementacje chudnę w oczach. W przeciągu 3 miesięcy schudłam 18 kilogramów! Jem 5 posiłków dziennie, dwa razy w tygodniu chodzę na siłownię i biorę tabletki Silvets. Zakupiłam je tutaj: http://nplink.net/EtuBIYQV
Jak dla mnie bomba! Czuję się rewelacyjnie, a moje wyniki są lepsze niż kiedy byłam nastolatką. :)

AdaZ
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:13

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

02 sie 2016, 13:14

Ja tez uwazam, ze skorzystanie z uslug trenera osobistego to bardzo dobry pomysl. bedziesz miala pewnosc, ze poswieci Ci on wystarczajaca ilosc uwagi, dobierze program odchudzajacy specjalnie dla Ciebie. Ja korzystałam z http://egobody.pl/ i byłam bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
julitkakitka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2016, 21:30

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

02 sie 2016, 15:59

Ja niedawno zaczęłam korzystać z takiego odchudzania online http://www.nowalinia.pl/odchudzanie-online :) Póki co jestem bardzo zadowolona :)

qlopek999
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2016, 15:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

02 sie 2016, 19:35

Ja znalazlem w internecie opinie o preparacie African Mango. Wcześniej tego nie znałem, ale jak widzę to na wielu forach i stronach to polecają. Przykładowa strona: http://zrzuctenbalast.pl/african-mango- ... -internet/ - co sądzicie? Warto to kupić? :ico_brawa:

HolaLola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2016, 12:48

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 sie 2016, 13:25

Ja do preparatów jestem uprzedzona i chyba niczym bym się nie chciała faszerować. Wystarczy buty założyć i wybiec z domu i już się kalorie spalają :) Na swoim przykładzie mogę polecić basen - wodny aerobik czyni cuda i naprawdę oprócz utraty wagi można też zyskać gładszą i bardziej jędrną skórę. Ponadto przecież można przesiąść się z wygodnego samochodu na jeszcze wygodniejszy rower i kolejne kalorie spalą się same. Dieta to sprawa oczywista, ja się przerzuciłam na lekkostrawne rzeczy https://www.przepisy.pl/przepis/salatka ... -migdalami, chodź nie ukrywam, że w chwilach słabości sięgam czasem po tofelek czekolady ;)

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 sie 2016, 22:41

Do diety i ćwiczeń włączyłabym np. olej z wiesiołka i tu polecam polską firmę Gal. Olej z wiesiołka wspomaga odchudzanie, ale również wykazuje szereg innych działań prozdrowotnych (obniża cholesterol, hamuje wypadanie włosów, poprawia stan skóry, wzmacnia serce, sprawia, że miesiączki są mniej bolesne itd).

Matyldamat
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2016, 13:44

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

22 sie 2016, 13:31

Dieta, ćwiczenia i to wszystko! Moim zdaniem jeżeli dobrze się odżywiasz czyli jesz dużo owoców, warzyw, białego mięsa a rezygnujesz z fastfoodów to już połowa sukcesu. Drugą połową do sukcesu są ćwiczenia, nawet pół godziny 3x w tygodniu. Ja nie stosuję diet znanych specjalistów... jem to co wiem, że jest zdrowe i nie przetwarzane. Przykładowo na śniadanie piję sok z owoców(niedawno kupiłam sobie wyciskarkę vortex), później na drugie śniadanie jem kanapki na ciemnym pieczywie, z szynką z indyka, obiad to chude mięso i dużo warzyw a na kolację piję znowu sok ale już tylko warzywny... Czuje się świetnie, ważę odpowiednio. Polecam wszystkim!

blondie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2015, 17:55

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

07 wrz 2016, 13:16

Dieta, ćwiczenia i dużo wody :). Najlepiej od razu odstawcie kawę i zamieńcie ją na naturalny zamiennik – wodę z domieszką naturalnej kofeiny Veroni Energy. W porównaniu do kawy nie powoduje zatrzymania wody w organizmie, a dodaje tyle samo energii. A czasem nawet więcej ;).

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

10 wrz 2016, 20:36

Nigdy nie byłam zwolenniczką suplementów, ale ostatnio sama miałam załamanie podczas diety i musiałam się jakoś wspomóc. W tym miejscu, jak i na innych stronkach czytałam sporo o suplemencie African Mango. Kupiłam go efektu "łał" nie ma, ale zauważyłam, że mniej mi się po nim chce jeść, co jakby nie patrzeć też dobrym efektem jest.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

11 wrz 2016, 20:07

Pij też dużo wody i rób co jakiś czas domowe SPA :) Ja jakiś czas temu trafiłam na wczasy dla aktywnej mamy nad morzem i chyba wybiorę się na nie. Z tego co wiem są organizowane w tym miesiącu a cena jest bardzo atrakcyjne.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość