matkapolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:12

Re: Gdzie na wakacje?

21 cze 2016, 09:52

Z mężem uwielbiamy podróżować. W ciągu roku robimy sobie często kilkudniowe lub weekendowe wypady po Polsce, ale w wakacje zawsze wybieramy wyjazd poza granicę Polski. Jednak w takim przypadku zawsze jest gwarancja słonecznej pogody. W tym roku wybraliśmy Carme na Krecie https://www.nelmare.pl/rezerwujwakacje.xml. Byliśmy już kiedyś w Grecji i byliśmy zachwyceni na tyle, że zdecydowaliśmy się wybrać tam raz jeszcze. Grecji nie da się zwiedzić podczas jednych wakacji, więc pewnie jeszcze nie raz ją odwiedzimy. Już się nie mogę doczekać, aż tam będziemy. Hotel, który wybraliśmy, a raczej hotelik, jest położony bardzo blisko plaży i jest bardzo kameralny, a my takie miejsca lubimy najbardziej. Plan wycieczki już mamy ułożony więc tylko czekamy z utęsknieniem na datę wyjazdu.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Gdzie na wakacje?

22 cze 2016, 16:25

Labusz -dokładnie. :) Wolę ciche miejsca niż jakieś zatłoczone plaże, ale w jakimś wygodniejszym miejscu. W tym roku jedziemy ze parą znajomych na Balaton. Wynajmujemy mieszkanie na tydzień, a koszty się tak rozłożyły, że wyjdzie ok. 500 zł. Sami dojedziemy samochodem. To moja pierwsza wycieczka w te strony, ale ponoć warto. :)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Gdzie na wakacje?

28 cze 2016, 20:23

a to moze tutaj się wybierzcie http://www.gleboczek.pl/#!/vine-spa/winnica-spa/ widzialam ostatnio reklamę i mnie zauroczyła - super miejsce i piękne widoczki :) sama bym chciała sie tam wybrać żeby odpocząć

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Gdzie na wakacje?

05 lip 2016, 12:27

Labusz -dokładnie. :) Wolę ciche miejsca niż jakieś zatłoczone plaże, ale w jakimś wygodniejszym miejscu. W tym roku jedziemy ze parą znajomych na Balaton. Wynajmujemy mieszkanie na tydzień, a koszty się tak rozłożyły, że wyjdzie ok. 500 zł. Sami dojedziemy samochodem. To moja pierwsza wycieczka w te strony, ale ponoć warto. :)
O super, mam na myśli i wyjazd i cenę, a gdzie rezerwowaliście, bo ja też się zastanawiam nad zagranicą w tym roku. A fura po generalnym liftingu, to może by i dała radę.

sproket
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:26

Re: Gdzie na wakacje?

06 lip 2016, 13:48

Labusz -dokładnie. :) Wolę ciche miejsca niż jakieś zatłoczone plaże, ale w jakimś wygodniejszym miejscu. W tym roku jedziemy ze parą znajomych na Balaton. Wynajmujemy mieszkanie na tydzień, a koszty się tak rozłożyły, że wyjdzie ok. 500 zł. Sami dojedziemy samochodem. To moja pierwsza wycieczka w te strony, ale ponoć warto. :)
O super, mam na myśli i wyjazd i cenę, a gdzie rezerwowaliście, bo ja też się zastanawiam nad zagranicą w tym roku. A fura po generalnym liftingu, to może by i dała radę.
Balaton ekstra. Na Węgrzech byłam na objazdówce kilkudniowej kiedyś. Budapeszt + Balaton właśnie. Było wspaniale. Śliczne widoki, jedzenie jedno z najlepszych jakie jadłam za granicą + wino też pyszne! Zazdroszczę wyjazdu (tak pozytywnie oczywiście) :-) Chętnie tam wrócę kiedyś. Jak macie sprawdzoną miejscówkę na wypoczynek to dawajcie. Byleby spokojnie było, dużo luzu i intymności. Hotel odpada. To nie dla mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Gdzie na wakacje?

07 lip 2016, 20:09

A w Polsce gdzie jeździcie na urlop? Bo moja siostra wybiera się do Złotego Gronia w Beskidach i namawia mnie, żebym pojechała z nią. Hotel jest na wysokim poziomie, nowy, z pięknymi widokami. Można w nim faktycznie odpocząć.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie na wakacje?

08 lip 2016, 21:39

A może jedź nad jezioro? Zobacz sobie ten hotel spa na Mazurach. Jak dla mnie oferta jest bardzo ciekawa i warto zwrócić na nią uwagę. Ja jeszcze nie wiem gdzie spędzę urlop ale mam jeszcze sporo czasu na zaplanowanie go.

klekov19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2016, 10:29

Re: Gdzie na wakacje?

13 lip 2016, 10:33

Ja wybieram się do Ełku :)

_______________________________________
tabletki na odchudzanie
odchudzanie

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Gdzie na wakacje?

13 lip 2016, 12:46

O super, mam na myśli i wyjazd i cenę, a gdzie rezerwowaliście, bo ja też się zastanawiam nad zagranicą w tym roku. A fura po generalnym liftingu, to może by i dała radę.
Przez Interhoeme - zawsze przez nich rezerwuje miejsce, a i tak wychodzi o wiele taniej niż w hotelu. A w cenie hotelowej można często znaleźć mieszkania z atrakcjami typu sauna itd. - ale za to masz go tylko dla siebie. :) Mniej więcej, bo często jeździmy na takie wycieczki ze znajomymi żeby było taniej i raźniej. :)

pansiulek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lip 2016, 11:23

Re: Gdzie na wakacje?

14 lip 2016, 12:05

ja wybieram się w góry - do Wisły :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość