alina80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2016, 21:45

Re: oczyszczanie organizmu

05 wrz 2016, 17:21

Osobiscie zastanawiam sie jak duza role odgrywa herbata w oczyszczania organiuzmu. Moze ktoras z Was stosowala jakas specjalna herbate stworzona w tym celu? Ja dzieki swojej kolezance z pracy poznalam bardzo smaczne herbaty earl gray http://www.bifix.pl/nasze-produkty/horeca . Oczywiscie ta pije na codzien do posilkow. Jak dla mnie wygrywa naprawde mocny aromate, ktorego nie odczuwalam w najzwyklejszej herbacie.

kairi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2015, 23:44

Re: oczyszczanie organizmu

07 wrz 2016, 12:38

Wiesz nic tak dobrze nie oczyszcza organizmu jak woda :). Jeśli jeszcze nie znalazłaś swojej ulubionej, to możesz spróbować Veroni Hydration, która reguluje poziom pH w organizmie (pożyteczne zwłaszcza po treningu ;)).

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: oczyszczanie organizmu

11 paź 2016, 17:07

Oczyszczanie organizmu każdemu się przyda co jakiś czas. Ja jestem świeżo po. Trzy dni oczyszczałam się warzywami i owocami :) Zamówiłam sobie wcześniej takie soki Curattio - dedykowane właśnie na detoks. Jest to taka mieszkanka warzyw, owoców i ziół. Przez trzy dni piłam tylko to i wodę. Dało się spokojnie wytrzymać. Po tej całej kuracji czułam się świetnie, lekka i taka zadowolona. Głodówki odradzam, bo po nich czujemy się strasznie, ale racjonalne oczyszczanie jak najbardziej polecam :)

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: oczyszczanie organizmu

16 paź 2016, 22:22

W oczyszczaniu organizmu mogą ci pomóc świeże soki z warzyw i owoców. Ja jakiś czas temu trafiłam na i zastanawiam się nad zamówieniem wyciskarki jednoślimakowej.
Chciałabym zacząć pić soki do posiłków. Czytałam o ich pozytywnych właściwościach.
Sa bardzo pozytywne! Warzywa i Owoce sezonowe wyciskane w sprzęcie , który nie redukuje witamin

z tego co czytalałam to sokownik i wyciskarka to wlasnie to samo,
czym innym jest sokowirówka
sokowirówka to co innego, wyciskarka wolnoobrotowa to co innego, ale sokownik??? pierwsze słysze?

Oczyszczanie organizmu każdemu się przyda co jakiś czas. Ja jestem świeżo po. Trzy dni oczyszczałam się warzywami i owocami :) Zamówiłam sobie wcześniej takie soki Curattio - dedykowane właśnie na detoks. Jest to taka mieszkanka warzyw, owoców i ziół. Przez trzy dni piłam tylko to i wodę. Dało się spokojnie wytrzymać. Po tej całej kuracji czułam się świetnie, lekka i taka zadowolona. Głodówki odradzam, bo po nich czujemy się strasznie, ale racjonalne oczyszczanie jak najbardziej polecam :)
to nie lepiej samemu robic takie soki? niż zamawiać?

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: oczyszczanie organizmu

17 paź 2016, 16:14

Sa bardzo pozytywne! Warzywa i Owoce sezonowe wyciskane w sprzęcie , który nie redukuje witamin
Taki sok to może nawet zastąpić podwieczorek albo śniadanie.
sokowirówka to co innego, wyciskarka wolnoobrotowa to co innego, ale sokownik??? pierwsze słysze?
Może to jakaś robocza nazwa wyciskarki? Ja się jeszcze spotkałam z angielską nazwą slow juicer
to nie lepiej samemu robic takie soki? niż zamawiać?
Gotowe soki zawsze mają jakieś dodatki typu cukier, konserwanty. Są też rozcieńczane.

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: oczyszczanie organizmu

17 paź 2016, 22:52

sokowirówka to co innego, wyciskarka wolnoobrotowa to co innego, ale sokownik??? pierwsze słysze?
Może to jakaś robocza nazwa wyciskarki? Ja się jeszcze spotkałam z angielską nazwą slow juicer
slow joucer = sokownik = wyciskarka wolnoobrotowa, np muke

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: oczyszczanie organizmu

05 lis 2016, 21:01

Z owocami różnie bywa, wszędzie stosuje się tyle pestycydów, że nie wiadomo czy nas taka dieta oczyści, czy wręcz pogorszy sytuację. Oczywiście nie namawiam do rezygnacji z owoców i warzyw, są zdrowe, nie przeczę, ale do oczyszczania bym ich nie stosowała. Woda wystarczy, ale dobra woda, ultraoczyszczona w procesie odwróconej osmozy, jak wspomniana wcześniej veroni hydration.

anulalula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lis 2016, 12:44

Re: oczyszczanie organizmu

08 lis 2016, 12:59

Również stawiam na wodę i owoce ale sprawdzone, eco. Są też różne suplementy które mają oczyścić organizm z kwasów. Warto? Używałyście?

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: oczyszczanie organizmu

09 lis 2016, 00:45

Taki sok to może nawet zastąpić podwieczorek albo śniadanie.
ja tak robie, duża szklanka na śniadanie i kolacje.
Może to jakaś robocza nazwa wyciskarki? Ja się jeszcze spotkałam z angielską nazwą slow juicer
może. musiałabym zobaczyć jak wygląąda taki sokownik to bym wiedziała co to ;]
Gotowe soki zawsze mają jakieś dodatki typu cukier, konserwanty. Są też rozcieńczane.
tone cukru! tylko po co ? i konserwanty...

kasia12345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 04 lis 2016, 16:51

Re: oczyszczanie organizmu

10 lis 2016, 12:26

Witam. Ja polecam oczyszczanie się wodą i warzywami. Polecam , ja robię to co jakiś czas.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość