Maria00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2016, 20:11

Re: Makijaż permanentny?

15 gru 2016, 10:58

Dlaczego uważasz, że nie dla Ciebie, zabieg sam w sobie nie boli, Pani smaruje jakimś środkiem znieczulającym więc tego nie należy się bać. Ja swoje brwi robiłam w Poznaniu u Pani Alicji Leszyńskiej i naprawdę pełen profesjonalizm i pewna ręka, Pani Cię wysłucha i doradzi, ja na początek proponuje Ci jakiś delikatny naturalny kiedyś zawsze możesz go wzmocnić,

Martowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2016, 15:59

Re: Makijaż permanentny?

19 gru 2016, 16:04

ja bym sie nie zdecydowała, bałabym się, że nie wyjdzie

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Makijaż permanentny?

21 gru 2016, 14:33

Ale co ma nie wyjść? Przeciez przed takim zabiegiem wybiera się sprawdzony salon, przegląda fotki innych klientek itd. Ja poszlam po tym, jak zobaczyłam brwi mojej koleżanki po makijazu permanentnym w warszawskim salonie Jest Pieknie i uznałam, ze tez sobie takie cos zafunduje. Dzieki temu oszczedzam sporo czasu rano, a w wakacje to doslownie w ogole sie nie maluje- wystarczy, ze mam zrobione brwi, czasem wytuszuje troche rzesy i jest ladnie, naturalnie. Teraz widziałam, że ten salon organizuje konkurs, w którym mozna wygrac makijaz permanentny- moze sprobujecie swoich sil? :-)

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Makijaż permanentny?

06 kwie 2017, 16:43

Ale co ma nie wyjść? Przeciez przed takim zabiegiem wybiera się sprawdzony salon, przegląda fotki innych klientek itd. Ja poszlam po tym, jak zobaczyłam brwi mojej koleżanki po makijazu permanentnym w warszawskim salonie Jest Pieknie i uznałam, ze tez sobie takie cos zafunduje. Dzieki temu oszczedzam sporo czasu rano, a w wakacje to doslownie w ogole sie nie maluje- wystarczy, ze mam zrobione brwi, czasem wytuszuje troche rzesy i jest ladnie, naturalnie. Teraz widziałam, że ten salon organizuje konkurs, w którym mozna wygrac makijaz permanentny- moze sprobujecie swoich sil? :-)
Również skorzystałam z salonu jest pieknie pani Kossakowskiej. Racja, ta pani jest profesjonalistką w swoim fachu i robi bajeczne, subtelne makijaże. U mnie na pierwszy rzut poszedł makijaż ust :-) No i powiem, rewelacja, kontur jest ładnie podkreślony, lepiej widoczny, usta mają zdrowy naturalny kolor, nawet pomadki żadnej nie potrzebują, żeby dobrze wyglądać.

Selmia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2017, 14:53

Re: Makijaż permanentny?

08 kwie 2017, 14:59

ja robiłam taki makijaż w Klinice Miracki i powiem wam że to jest ogromna wygoda! moim zdaniem super się spisuje, sam w sobie jest wykonany delikatnie i dokładnie. także bardzo fajne rozwiązanie!

hannaf
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2017, 14:47

Re: Makijaż permanentny?

10 kwie 2017, 14:53

no nie wiem.... mnie trochę przeraża wizja makijażu totalnie na stałe, a jak coś mi się znudzi, albo diametralnie zmieni się moda?
Z tym makijażem permanentnym to zależy. Moja siostra miała robioną kreskę taką rozmazywaną i po prawie roku jakby zeszła. To była jej decyzja, żeby zrobić taką lżejszą z mniejszą ilością pigmentu. Ale efekt rzeczywiście był. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to robiła ją w Studio Viola w Krakowie.

kamcia10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:25

Re: Makijaż permanentny?

12 cze 2017, 10:30

Taki makijaż to bardzo fajna sprawa, długo nad tym myślę żeby się zapisać. Tylko niestety na ustach lubi się u mnie pojawiać opryszczka. Niby nic takiego wielkiego, ale zawsze mnie ona denerwuje. Co prawda dużo słyszałam i sama stosuję krem endvir, dzięki czemu długo na moich ustach nie będzie :)

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: Makijaż permanentny?

21 cze 2017, 14:21

A mnie się marzą kreski na powiekach, żeby podkreślić dyskretnie oczy i nie być zmuszoną do zabawy z kredką - niestety od przydługiego jej używania potwornie mi łzawią szczypią oczy.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Makijaż permanentny?

22 cze 2017, 10:48

codziennie rysuje kreske eyelinerem i podkreslam brwi, a mimo to nigdy nie zdecydowalabym sie na makijaz permanentny. powodow jest wiele: na poczatku zbyt spektakularny efekt, jak cos nie wyjdzie to dlugie miesiace trzeba chodzic i straszyć ludzi zanim to zejdzie, poza tym wydaje mi sie, ze permanentny postarza i nadaje twarzy jakiejs takiej ostrości i groznego wyrazu :(

malaczarna89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:00

Re: Makijaż permanentny?

27 cze 2017, 16:08

Ja polecam zdecydowanie na lato :) fajna opcja, bo nic nie spływa mimo piekielnej temperatury. Robiłam tylko raz (w zeszłe wakacje), tu: Centrum urody Aleja Piękna, znalazłam przypadkowo na lavito.pl mogę z czystym sumieniem polecić :-)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość