BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

24 lut 2017, 11:09

Jeżeli faktycznie będziemy korzystać z takiej domowej siłowni i mamy do jej urządzenia odpowiednią ilość miejsca- to czemu nie i moim zdaniem warto, bo przynajmniej podczas okresu zimowego czy jesiennego nieustannie będziemy mogli dbać o swoją formę.

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

16 mar 2017, 13:18

Ja bym bardzo chciała mieć w domu taką siłownię, niestety nie mam miejsca. Ja ćwiczę fitness w domu i uważam, że jak ma się wewnętrzną motywację, to ćwicząc systematycznie w domu można osiągać takie same wyniki jak na zajęciach, czy w siłowni. Jakbym miała możliwość na pewno sprawiłabym sobie domową siłownię :-) .

Obcasiki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, 20:38

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

22 mar 2017, 19:38

Radzę najpierw pochodzić na "normalną" siłownie conajmniej rok. Znam przypadek takiej siłowi założonej pod wpływem chwili. Jak się skończyło - wiadomo

chuck76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2016, 11:36

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

25 mar 2017, 16:28

Siłownia w domu jest ciekawym pomysłem, ale to nie to samo co chodzenie na siłownię. W domu często jest mniej chęci i motywacji do treningu i przeważnie się zwyczajnie nie chce. Dlatego mimo wszystko wolę chodzić na siłownię niż robić taką w domu.

matejka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:56

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

29 mar 2017, 00:04

Z doświadczenia powiem, że siłownia w domu jest tylko dla ludzi, którzy wiedzą że chcą ćwiczyć, wiedzą jak ćwiczyć i wiedzą, że mają na to motywację. W innym wypadku sprzęt będzie leżał zakurzony pod ścianą.
Na siłce zawsze masz trenera, kontakt z ludźmi i lepszy sprzęt dlatego raczej polecam tą opcję.

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

08 kwie 2017, 18:02

Z doświadczenia powiem, że siłownia w domu jest tylko dla ludzi, którzy wiedzą że chcą ćwiczyć, wiedzą jak ćwiczyć i wiedzą, że mają na to motywację. W innym wypadku sprzęt będzie leżał zakurzony pod ścianą.
Na siłce zawsze masz trenera, kontakt z ludźmi i lepszy sprzęt dlatego raczej polecam tą opcję.
+ masa różnorodnego sprzętu, można wykonać więcej różnych ćwiczeń.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

14 kwie 2017, 10:30

Jeżeli tylko mamy miejsce do tego aby urządzić taką domową siłownię, to czemu nie i moim zdaniem jak najbardziej warto. Druga kwestia jest taka,że faktycznie do samodzielnych ćwiczeń potrzeba dużo motywacji i wytrwałości.

WalutowyInwestor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2017, 21:42

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

24 kwie 2017, 21:49

Pewnie, dlaczego nie. Sam miałem siłownię w domu i całkiem dobrze mi się ćwiczyło :D

DobraDama31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2017, 22:31

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

18 gru 2017, 00:39

Jeżeli masz miejsce to dobrze.

Awatar użytkownika
Amik90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:20

Re: Czy siłownia w domu to dobry pomysł?

18 gru 2017, 11:31

Siłownia w domu, powinna być oparta nie o profesjonalny sprzęt a raczej to co może nam pomóc w wykonywaniu określonych ćwiczeń. Większość osób nie ma pojęcia czym są prawidłowe wykonywane ćwiczenia. Nie mamy także pojęcia o metodzie czy technice której zastosowanie może mieć w tej sytuacji uzasadnione do tego podstawy. Dlatego najlepiej korzystać z pomocy kogoś, kto z siłownią ma wiele wspólnego.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość