sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

28 gru 2017, 18:00

Ja często ostatnio farbuję włosy tonerami z Venity Trendy Color Cream, odwazyłam się raz, spodobało mi się i takie rozwiązanie jest ok. Wybór kolorów jest spory, można zaszaleć nie powiem :P

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

13 lip 2018, 09:53

Patrzcie - https://www.fryzomania.pl/blog/farbowanie-wlosow-w-domu.html/
Najważniejsze są kosmetyki i umiejętność odpowiedniego nakładania wszystkiego.
Trzeba się pilnować podstawowych zasad - w przeciwnym wypadku nic z tego nie będzie.

kingus35
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2019, 16:18

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

21 lut 2019, 16:26

Często wydawałam ogromne pieniądze na fryzjera. Uważam że bez sensu. Aż sama zdecydowałam się na pomalowanie włosów. Odważyłam się. I dobrze że fryzjerka poradziła mi jakiej farby na początku użyć. Moje pierwsze farbowanie skończyło się nie gorzej niz po wyjściu z salonu. Wyszło idealnie. Od tej pory do fryzjera chodzę tylko na jakieś dodatkowe zabiegi które odbudowują strukturę włosów, ale już nie na farbowanie. Zaczęłam używac farbę na naturalnych składnikach Color&Soin. Juz mam wybrane swoje ulubione blondy :) :ico_haha_02: :-) W zimie bardziej jaśniejszy latem ciemniejszy :) idealne . Polecam

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

06 mar 2019, 08:18

Patrzcie tutaj - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/profesjonalne-farby-fryzjerskie
Przede wszystkim stawiajcie na jakość kosmetyków - to ma naprawdę duże znaczenie. Zwrócicie uwagę na istotne kwestie, to wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku. Oczywiście - farbować też trzeba umieć.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

06 mar 2019, 13:32

Ja nie farbuję sobie włosów ale mama i teściowa mnie często do tego wykorzystują... jak na razie farby zwykłe dostępne w drogeriach używają.

WoxCollection
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:42

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

21 mar 2019, 11:38

Ja jestem przeciwniczką samodzielnego farbowania włosów, ponieważ efekt jest mocno średni i można zniszczyć sobie włosy, zdecydowanie lepszą opcja jest dołożyć i wybrać się do dobrego fryzjera.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

30 kwie 2020, 14:30

Ja również, jak się znajdzie dobrego fryzjera (u mnie to akurat Magia Blondu) to zawsze wychodzi idealnie, a w domu, no cóż.... ;)

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

11 maja 2020, 11:47

[quote="Dorota84"]Ja również, jak się znajdzie dobrego fryzjera (u mnie to akurat Magia Blondu) to zawsze wychodzi idealnie, a w domu, no cóż.... ;)[/quote]

Chodzenie teraz do fryzjera to glupota, zreszta sa i tak zamknieci.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

13 maja 2020, 07:12

Porządna farb do włosów, górna półka jakościowa, patrzcie - pro-sprzet.pl/farba-loreal-majirel-high-lift.html Będziecie na pewno zadowoleni. U nas to się zdecydowanie sprawdziło, a wcale jakoś dużo nie kosztowało. Ale też sami od dawna farbujemy i mamy z tym trochę doświadczeń. Powinno być dobrze.

Awatar użytkownika
modraa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:48

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

15 maja 2020, 13:05

ja garniera używam, ale to nie jest jakieś cudo

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość