Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Ból kolana po bieganiu

18 cze 2018, 15:45

Osobom uprawiającym sport zaleca się stosowanie tego olejku https://cbdcentral.pl/pl/c/Olejki-Cbd/18 Ma korzystną cenę.Posiada również konieczne certyfkaty.

PikPik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2018, 15:01

Re: Ból kolana po bieganiu

16 lip 2018, 12:35

Niestety, ale ból kolana jest bardzo powszechnym problemem wśród biegaczy. Warto dobrze się rozgrzewać przed biegiem plus stosować specjalną opaskę uciskową oraz maść, to moze okazać się bardzo pomocne.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2018, 18:00 przez PikPik, łącznie zmieniany 1 raz.

iwonkarrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:38

Re: Ból kolana po bieganiu

16 lip 2018, 13:48

Hmm może takie bieganie za mocno obciąza Ci kolana, albo masz złe buty do biegania

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Ból kolana po bieganiu

20 lip 2018, 12:48

Ostatnio sporo biegam i muszę przyznać cierpię niekiedy na ten sam problem. Myślę, że rzeczywiście problem może być w nieprawidłowym sposobie biegania lub po prostu przeciążone jest kolano.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Ból kolana po bieganiu

25 sie 2018, 13:58

ja od dzicka mam straszne problemy z kolanami, zaczęło się jak w 6 klasie za szybko urosłam i niestety moje stawy kolanowe, chrząstka, rzepka nie były przygotowane na takie obciążenia, od tamtego czasu nie mogę biegać bo to za bardzo obciąża moje stawy kolanowe i kończy się jak u ciebie bólem beż żadnej kontuzji :(

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Ból kolana po bieganiu

26 wrz 2018, 17:29

Taki ból kolana to nic dobrego :/ Powinno się jak najprędzej wybrać do ortopedy aby zbadać podłoże bólowe. Miałam podobną sytuację i na początku trochę ją bagatelizowałam. Z czasem nawet chodzenie było problematyczne tak mnie bolało... Dopiero doktor Wojciech Żakiewicz z wilanowskiej poradni Citymed uświadomił mnie,że mam problem z kolanem skoczka. Oczywiście trzeba je było odciążyć i zacząć rehabilitację. Troszeczkę się z ta przypadłością pomęczyłam i teraz już powoli wracam do biegania. Następnym razem nie zbagatelizuję już żadnych objawów bo to może przysporzyć wielu problemów.

QueenP
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2018, 11:39

Re: Ból kolana po bieganiu

08 paź 2018, 09:04

To może być kwestia źle dobranego obuwia i stawy są przez to obciążone. Warto uprawiając jakikolwiek sport wspierać się suplementami. Ja na różnego kontuzje i bóle używam http: stopbol. pl, który działa szybko. Ból szybko przechodzi i nie jestem „ograniczona” ruchowo :))

Sarras
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2018, 15:16

Re: Ból kolana po bieganiu

09 paź 2018, 17:27

No, tak to już jest jak ludzie bez żadnego przygotowania zaczynają biegać. Moim zdaniem najpierw trzeba wykonać sporą pracę, choćby półroczną, nad mobilnością, a później myśleć o bieganiu.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Ból kolana po bieganiu

26 paź 2018, 09:41

Olejek cbd jest świetny na dolegliwości bólowe, jest bezpieczny i nie uzależnia cbddirect.pl

Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: Ból kolana po bieganiu

28 lis 2018, 12:26

Ja lekceważyłam ból kolana i doprowadziłam do tego, że musiałam mieć wstawioną endoprotezę stawu kolanowego. Zdecydowałam się zrobić operację w Klinice Kort w opolskim. Zapisałam się na konsultację do specjalisty doktora Marka Czernera i moje kolanko zostało naprawione i nie nie dokucza.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość