Awatar użytkownika
daruska2912
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:11

Re: co na lwią zmarszczke?!

21 maja 2018, 16:34

Na lwią to chyba trzeba zabieg, bo to jest problem z mięsniem...
Moja mama ma mimiczne więc wklepuje richevon i jest zadowolona jak na razie
podobno olejki też można wcierać

iwonkarrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:38

Re: co na lwią zmarszczke?!

16 lip 2018, 13:53

Słyszałam, że przy botoxie mogą być efekty uboczne dlatego się boje. Wybrałam Richevon bo jest naturalny i widzę poprawę, może nie do konca jeszcze pozbyłam się zmarszczek ale nie ma co się spodziewać cudów po miesiącu stosowania

malwina77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:07

Re: co na lwią zmarszczke?!

17 sie 2018, 13:19

Słyszałam, że przy botoxie mogą być efekty uboczne dlatego się boje. Wybrałam Richevon bo jest naturalny i widzę poprawę, może nie do konca jeszcze pozbyłam się zmarszczek ale nie ma co się spodziewać cudów po miesiącu stosowania

mogą być efekty uboczne, ale nie bedą jak zrobisz botox w odpowiedniej klinice pod okiem profesjonalistów. ja nie wierze w kremy, bo wiem, że na pewno nie pozbędziemy się zmarszczek po stosowaniu ich, a też wcale nie są takie tanie. sama robiłam botox kilka miesięcy temu w klinice melitus w Warszawie u doktora Tomasza Pniewskiego i jestem bardzo zadowolona. Fajna atmosfera, wszystko zrobione profesjonalne i podejście do klienta również dobre.

malami28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:35

Re: co na lwią zmarszczke?!

17 sie 2018, 13:43

Masowanie najlepsze na zmarszczki jest, a nie jakieś botoksy.. Lekkie naciskanie i rozmasowywanie skóry gdzie występuje zmarszczka. Tylko nie na sucho, najlepiej posmarować kremem najpierw ale te szybko się wchłaniają wiec polecałabym raczej olejek np. ja masuje sobie olejkiem z pestek malin który dodatkowo zawiera witaminę E ktora jest odpowiedzalana za młody wyglad. W zasadzie masuje tak całą twarz jakies 2 razy w tyg. i zostawiam ten olejek do wchłonięcia i ide spać. Polecam takie naturalne sposoby gorąco, systematyczność przynosi efekty :) Pozdrawiam Was

salomonka18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:44

Re: co na lwią zmarszczke?!

17 sie 2018, 13:47

Też jakoś nie jestem za kwasami.. za to dobry kremik to podsatwa. Mam z richevonu i działa bez zarzutów, może nie jest za tani, ale te kwasy to jeszcze droższe i skąd wiem czy coś się mi nie przytrafi, od kremów to jedynie uczulenia mogę dostać.

wiska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2016, 17:01

Re: co na lwią zmarszczke?!

24 sie 2018, 13:35

nie no kwas hialuronowy nie jest niebezpieczny, poczytaj, każdy żywy organizm ma go w sobie ale jak zaczyna go brakować powstają zmarszczki. Stąd można sobie wstrzyknąc go tu i ówdzie by wszystko wróciło do normy...
ja tam zmarszczki wypełniam, jak szukasz sprawdzonego miejsca polecam łódzki Dermed i dr Dorote Żukowską

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: co na lwią zmarszczke?!

25 sie 2018, 13:30

kwas hialuronowy to najlepsza, najszybsza i najbardziej skuteczna opcja

kruchezjablkami
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2018, 10:07

Re: co na lwią zmarszczke?!

01 paź 2018, 10:13

Kwas hialuronowy albo botox. Najlepiej umów się do lekarza medycyny estetycznej, taki specjalista dobierze na pewno odpowiednią metodę :) Ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera, zawsze mogę liczyć na fachową poradę :)

Awatar użytkownika
Lamcia86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 08:56

Re: co na lwią zmarszczke?!

01 paź 2018, 10:57

Też jakoś nie jestem za kwasami.. za to dobry kremik to podsatwa. Mam z richevonu i działa bez zarzutów, może nie jest za tani, ale te kwasy to jeszcze droższe i skąd wiem czy coś się mi nie przytrafi, od kremów to jedynie uczulenia mogę dostać.
Raczej kwasy nie zaszkodzą bo zawsze kosmetolog który robi zabieg musi zrobic dokładny wywiad itd i nie ma mowy o jakichs przykrych niespodziankach. Co do kremow - wiadomo ze najlepiej kupowac te naturalne

BIOUP
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2018, 07:26

Re: co na lwią zmarszczke?!

14 gru 2018, 07:37

Rozważałyscie skwalan z trzciny cukrowej. Badania pokazują, że jest najbardziej zbliżony do sebum ludzkiej skóry i dlatego skóra przyjmuje go jak własny. Uelastycznia i nawilża skórę. Dlatego stosujemy go w naszych serach olejowych i oddzielnie oferujemy jako czysty surowiec kosmetyczny.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość