joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Wasze sposoby na stres.

27 paź 2017, 16:33

dobry film, dobr winko i dobre jedzenie! To mój idealny wieczór! Jutro taki bedzie, bo będziemy sami, włączymy tv puls i obejrzymy Plan ucieczki

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Wasze sposoby na stres.

15 lis 2017, 15:11

Ja negatywne efekty stresu mam raczej pod kontrolą, myślę że duży wpływ na to ma Biovital. Dostarczam w ten sposób niezbędne witaminy, które życie w stresie pożera w ogromnych ilościach. Poza tym fajnie łagodzi napięcie :)

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Wasze sposoby na stres.

15 lis 2017, 17:13

Tak na szybko to coś słodkiego, ale czasami trzeba podjąć konkretniejsze działania i przeciwdziałać efektom długotrwałego stresu. Ruch i zdrowe odżywianie, to podstawy, ale polecam też spróbować fototerapii, zwłaszcza jesienią. Sama mam lampę Camry CR 2166. Jest spora, a przy tym leciutka, więc łatwą ją nawet przestawiać między pokojami, zależnie komu z domowników jest potrzebna.

stokrotkaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:55

Re: Wasze sposoby na stres.

21 gru 2017, 09:37

Właśnie przeczesuję internet na temat skutecznych ,etod na odstresowanie się. Pracuję jako menadżer od ok 3 lat i szczezrze mówiąc nie najlepiej znoszę presję związaną z tą pracą. Najgorzsze, że to się trochę odbija na rodzinie. Moja siostra nawet wykupiła mi na mikołajki pakiet badań w certusie(pzń) przeznaoczony dla kobiet na kierowniczych stanowiskach. Myslę, że to znak, żeby naprawdę zmienić podejście. Ostatnio nawet zapisałam się na kurs tańca. Liczę, że mnie to trochę rozluźni.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Wasze sposoby na stres.

12 sty 2018, 14:17

Co sądzicie o ziołowych tabletkach na stres? Ja doceniłam je w trudnych chwilach, brałam nervomix i to mi jakoś pozwolilo się trzymać, jak jestem zestresowana to odłącza mi się myślenie, jestem nakręcona tylko na tą stresującą sytuację i koniec, żadne argumenty do mnie nie docierają

ninka99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2018, 11:05

Re: Wasze sposoby na stres.

17 sty 2018, 11:27

Moje sposoby na stres to sluchanie muzyki ruch i kapiel w wannie. Oprocz tego mozna pomagac sobie herbatkami ziolowymi

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Wasze sposoby na stres.

08 kwie 2019, 12:54

moim sposobem na stres jest suplementacja, a dokładnie regularne zażywanie Lamininy, suplementu diety laminina-opinie.pl, który fajnie też stres redukuje

Awatar użytkownika
kajo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2019, 13:32

Re: Wasze sposoby na stres.

08 kwie 2019, 15:27

joga, kapusła floatingowa, medytacja, spacery (w lesie, parku) :)

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Wasze sposoby na stres.

23 kwie 2019, 18:37

Różne są metody pozbycia się stresu. Gorzej jak to już nie jest stres tylko depresja to wtedy koniecznie trzeba to zacząć leczyć u specjalisty. Moja znajoma leczyła depresję w ośrodku Medox w Nowym Modlinie. Otrzymała tam oczekiwaną pomoc. Specjaliści tam pracujący bardzo dobrze się nią zajęli. Mają tam indywidualny tok leczenia dla osób z depresją lub uzależnionych. Warto skorzystać właśnie z tamtejszego ośrodka jeżeli ktoś potrzebuje właśnie takiej pomocy.

Awatar użytkownika
Krokietka1988
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:43

Re: Wasze sposoby na stres.

25 kwie 2019, 14:37

Jakieś totalne odmóżdżacze w postaci filmów, seriali. Do tego pizza i słodycze...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość