Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

23 lut 2016, 12:05

nie to, żebym sama miała brać w najbliższym czasie ślub ani nic, ale muszę powiedzieć, że mam wrażenie, iż obecnie projekty sukienek ślubnych są o wiele ładniejsze niż kilka lat temu, jak chodziłam na wesela. nie mówię o tych bardziej ekstrawaganckich modelach ala Lady Gaga, ale o tych zwyczajnych.
co do koloru, rzadko podobają mi się śnieżnobiałe suknie, bo najczęściej to są te super rozłożyste, z tiulami, koronkami itd., których osobiście nie lubię. wolę te skromniej skrojone, a one zazwyczaj są w odcieniach ecru, beżu, brzoskwini, których co prawda na co dzień nie noszę, ale na taką okazję na pewno bym wybrała.
oczywiście, jak ktoś chce, to czemu by nie zaszaleć z kolorami? chociaż po namyśle stwierdzam, że czarna suknia to taki nie za bardzo trafny wybór.
poza tym wydaje mi się, że coraz popularniejsze stają się też sukienki we wzory, np. delikatne kwiaty czy figury geometryczne - to też jest fajne, o ile dobrane ze smakiem.

oliwka83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2016, 15:24

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

23 lut 2016, 12:55

a co sądzicie o takim kolorze? Niby różowy niby taki pudrowy? Coś innego:
http://lamariee.pl/wiosna-2016/1221-116231.html
Moim zdaniem świetna jest! Wyjątkowa i oszałamiająca. :-) Pod warunkiem, że masz więcej niż 160cm heh, na niskich osobach nie będzie się aż tak dobrze prezentowała. Jakbym miała wybierać sukienkę dla siebie też wolałabym coś w tym stylu, nie ubrałabym princesski, bo źle bym się w niej czuła, choć wygląda pięknie.

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

30 sty 2018, 11:59

Ja mimo wszystko stawiałabym na klasykę. Ewentualnie w zależności od tego jaki masz odcień skóry i co Ci pasuję zastanawiałabym się nad odcieniami ecru lub lekkiego złota. Chociaż każda kobieta inaczej wyobraża sobie swój wyjątkowy dzień i jeśli akurat ktoś ma ochotę zakładać czerwoną suknię to niech to robi:D Ważne, żeby się dobrze czuć.

merenre
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2020, 18:18

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

05 kwie 2021, 23:37

mi się bardzo podobało jak przyjaciólka miała zestaw bluzka i spódnica - w kolorze zlamanego różu, pięknie wyglądała i elegancko

Loretta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 21:14

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

16 kwie 2021, 13:49

Ja też lubię niesztampowe podejście do stylizacji ślubnych, sama wybrałam sukienkę niebieską. Od warszawskiego salonu IDEO DESIGN, bo jestem kobietką troszkę większą a tam specjalizują się w modzie ślubnej dla puszystych pań. Tu sobie popatrzcie na konkrety https://suknie-duzerozmiary.pl/suknie-slubne-realizacje Mają tam wspaniałe suknie, w tym właśnie też takie mniej typowe, obsługa świetnie doradza, są też usługi brafittingu, także ja śmiało mogę wam to miejsce doradzić, ja byłam zachwycona faktem, że tam trafiłam. Sprawdźcie sobie też ich facebooka, warto go sobie przejrzeć bo tam jest więcej nowości.

OlaNaObcasach
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2021, 07:49

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

18 maja 2021, 07:56

Zależy w czym czujesz się dobrze. Ja jestem tradycjonalistką dlatego tylko biel. Ale wiesz, wszystko zależy. Słyszałam historie, że ksiądz się przyczepił do panny młodej bo miała suknię z niebieskimi akcentami :D

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

01 lip 2021, 20:04

A jaką bieliznę kupujecie pod sukienkę? ja zamówiłam sobie koronkową, klasyczną białą w sklepie Lovita :) pięknie to wygląda!

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości