Awatar użytkownika
AgAgaBa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2021, 12:28

Re: Wspomagacze odchudzania

17 maja 2021, 13:07

staram się unikac

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Wspomagacze odchudzania

13 wrz 2021, 21:28

Oj nie! Fanką takich rzeczy absolutnie nie jestem. Wolę tradycyjnie- ruch i dieta. I tak ćwiczę sobie 2,3 razy w tygodniu a do tego zamawiam dietę z Wygodnejdiety. Zapewniają mi 5 pełnowartościowych posiłków dziennie, co w zupełności mi wystarcza:)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Wspomagacze odchudzania

19 wrz 2021, 00:02

Też mówię stanowcze nie takim wynalazkom. Przecież mamy XXI wiek, bądźmy świadomi tego co jemy i jak żyjemy. Zamiast faszerować się wszelkimi wspomagaczami, lepiej iść do specjalisty do szpitala medicover, porobic badania i usłyszec diagnoze. Na tej podstawie lekarz opracuje indywidualny plan odchudzania - zdrowy i dobry dla organizmu

izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Re: Wspomagacze odchudzania

31 paź 2021, 10:57

Wspomagacze odchudzania, spalacze tłuszczu i inne tego typu specyfiki to straszna chemia, która i tak nie przynosi efektów. Lepiej postawić na zbilansowaną, smaczną dietę i eksperta, który się na tym zna. Z mojego doświadczenia mogę polecić dietę 1:1.

lacrimosa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2018, 09:22

Re: Wspomagacze odchudzania

02 gru 2021, 15:40

Też nie stosuję wspomagaczy w stylu herbatek czy cud-tabletek. Ruch, dieta - owszem, ale trzeba wiedzieć co kłaść na talerz, żeby nie pozbawiać się wartości odżywczych (o co nietrudno, kiedy ktoś chce się po prostu odchudzić). Polecam zastępować biały ryż i kuskus czymś bardziej wartościowym, jak np. kasze (gryczna, jaglana) oraz amarantus - ten ostatni gości u mnie w kuchni od jakiegoś roku i bardzo lubię go przygotowywać. Dobry na śniadanie (jako zamiennnik owsianki) oraz jako dodatek do obiadu lub do zupy. kupuję najczęściej amarantus bezglutenowy denver food (dostępny w sklepie online, gdzie robie zakupy), ale z pewnością teraz można znaleźć więcej marek

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Wspomagacze odchudzania

03 sty 2022, 18:25

I ja także nie jestem przekonana do takich wspomagaczy. Sama postawiłam na metody tradycyjne- dieta i ruch. Za moją dietę odpowiada Wygodnadieta- dzięki nim jem zdrowo, świeże, do syta i co ważniejsze regularnie a już samo to daje fajne efekty. Taka dieta nie jest cieżka ale za to skuteczna a w połączeniu z ćwiczeniami daje na prawda super efekty;)

nizia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:38

Re: Wspomagacze odchudzania

01 kwie 2022, 14:47

e tam, lepiej w ogóle zrezygnować z takich wynalazków. Dobrze, bo widać, że stopniowo się od tego odchodzi.
jedyne "wspomagacze" odchudzania, jakie ja uznaję, to naturalne suplementy diety. kiedy brałam się za dietę potrzebowałam napędzić metabolizm do działania, ale z uwagi na wątrobę, wybierałam tylko takie rzeczy jak ostropest plamisty (ekstrakt, kapsułki, a potem do gotowania w formie mielonej też).

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość