Awatar użytkownika
alejakpl
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2021, 01:01

Re: Wasze sposoby na stres.

18 mar 2022, 11:34

Spacer, rower, książka, kabaret, film oraz prace na działce.

Gosiaczek90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:02

Re: Wasze sposoby na stres.

20 kwie 2022, 22:37

Ja uwielbiam medytować. 10-20 minut i czuję się rozluźniona.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Wasze sposoby na stres.

17 cze 2022, 10:09

Każdy sposób jest dobry jeśli pomaga :) Myślę że tutaj nie ma reguły, wszyscy działamy w tej chwili pod napięciem i jednak każdy powinien wypracować własny system. U mnie dobrze sprawdza się sport. Do tego biorę regularnie sanprobi stress bo stres oddziałuje strasznie na moj układ trawienny i od razu odczuwam bóle żołądka. To połączenie łagodzi uciążliwe, moce objawy

Awatar użytkownika
alejakpl
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2021, 01:01

Re: Wasze sposoby na stres.

04 lip 2022, 21:39

Na mnie dobrze wpływa jazda na rowerze po bezdrożach (polne drogi wśród zbóż, traw, polnych kwiatów lub alejkami w parku oraz spacery. Warunkiem jest przestać myśleć o swoich sprawach, tylko skupić się na otoczeniu przyrody. Jednak nie jest łatwo pozbyć się natrętnych myśli. Oczywiście kąpiel, dobra herbata, kawa lub schłodzony cydr lubelski.
Jak masz ogródek, to praca w nim też pomaga uspokoić nerwy. Ja mam taki leśny zakątek (tu ładuję akumulatory w hamaku i nie tylko), a to jedna fotka z niego.

[img]https://blogger.googleusercontent.com/i ... _sosna.jpg[/img]

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Wasze sposoby na stres.

14 lut 2023, 11:29

Stresu nie da się uniknąć, niestety. Jeśli tylko mogę to wychodzę na długi spacer z psem, bo to mnie uspokaja. I kawa, obowiązkowo mocna kawa na wynos albo wypita w domu.
Zwykle piję kawę rozpuszczalną, pół na pół z mlekiem, bo taka mi smakuje. Duży wybór kaw znajdziecie w sieci sklepów Mazurek https://sklepmazurek.pl/

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wasze sposoby na stres.

02 mar 2023, 15:33

Moim sposobem na stres jest chodzenie po górach i aktywne sporty letnie bądź zimowe. Najczęściej oddaje się im wyjeżdżając w góry do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

krysiawu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2023, 13:58

Re: Wasze sposoby na stres.

15 mar 2023, 14:05

nie ma nic lepszego od siłowni, polecam dobrze się zmęczyć, od razu człowiek inaczej się czuje

UlaMag
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2023, 10:09

Re: Wasze sposoby na stres.

20 mar 2023, 10:12

z oczywistych sposobów polecam odciągnięcie uwagi na wszelkie sposoby - u mnie fajnie działa książka i spacery ze słuchawkami na uszach ale wiem że często to może nie wystarczyć i co mi jeszcze przychodzi do głowy to suplementacja Meliseptem. Zależało mi na czymś co ma dobry skład dlatego nie obciąży ci organizmu a wiem jak dobrze może rozładować napięcie. Oby pomogło powodzenia! :-)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość