eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

05 kwie 2007, 12:14

Brawo! I jak slicznie nam macha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

05 kwie 2007, 12:43

Mama Zuzi ma rację ten kalendarz to dla zabawy. Zresztą piszą to po angielsku, ostanie zdanie aby potraktować to tylko jako rozrywkę, zabawę. Czasami się sprawdza czasami nie ale myślę że to zbieg okoliczności, mojej mamie się sprawdziło, moim koleżankom też ale wiecie jest wiele ludzi którym się nie sprawdziło, mi wyszła dziewczynka i zobaczymy (bo jeszcze nie wiem) tak naprawdę to moje pierwsze dziecko i będę się bardzo cieszyła niezależnie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Znalazłam tą stronkę na necie i postanowiłam że wam ją pokażę tak dla zabawy:))) mam nadzieję że mi się udało.
Dzisiaj piekę babkę, znalazłam przepis na necie, składniki kupione wieczorkiem napiszę czy mi się udała:)
Paulina współczuje że siedzisz w pracy, ja mam wolne od dzisiaj, do pracy już nie idę i to jest plus bycia nauczycielem aczkolwiek jest też dużo minusów.
Plastelinka ładna dzidzia:) niesamowite że takie maleństwo jest już człowieczkiem, wszystko ma już wykształcone, teraz tylko rośnie:)
Ja też już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo. Miłego dnia życzę :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 kwie 2007, 12:55

Plastelinka,ale śliczna dzidzia! Ja już nie mogę się doczekać, kiedy zobacze mojego bobasa! Szkoda,że tak sobie co wieczór nie można popodglądać zamiast telewizora :-D
Ja dzisiaj w domku, ale jutro do pracy, potem na wizytę do gin. A w sobotę wyruszam do rodziców!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 kwie 2007, 15:43

Plastelinko, cudowna dziewuszka z Twojej malej!!! Az mi sie geba usmiechnela jak zobaczylam takiego malusiego czlowieczka g:D
A mi sie caly czas chce kwasnego, stosy batonikow i czekoladek lezy w szafce a mi ani do glowy przyjdzie jedzenie ich: ogorki, kapusta, ketchup... mniam... :ico_haha_01:
Ja mam wolne juz od poniedzialku w szkole i ide dopiero we wtorek. Tak apropos, chodze na kurs jezykowy wiec zeby nie bylo ze jakas mlodziutka uczennica jestem. MAm cale 27 lat i w Polsce skonczylam pedagogike z zakresu poradnictwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

05 kwie 2007, 16:59

mamo_zuzi no nawet byśmy nie pomyślały o tobie, że jesteś mlodziutka uczennicą, ale nie wiem dlaczego ja cały czas myślałam, że ty też jesteś nauczycielką he he :-D
już mi się kompletnie chyba coś pomieszało :ico_puknij:

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

05 kwie 2007, 17:12

Plastelinka piękna ta Twoja córunia, tak naprawde jak się patrzy na zdjęcia naszych bąbelków to już sie chce przytulać i całować, a to dopiero połowa ciąży. Ale w sumie to dobrze bo mamy czas się dobrze przygotować na ich przyjście na świat.
A teraz się wam pochwalę, że u mnie przepiękna letnia pogoda ponad 27 st. w słoneczku i własnie wróciłam z ogrodu gdzie wylegiwałam się na leżaczku i troszkę poopalałam, w sumie to nie takie troszkę bo jestem cała buraczana, ale o tym cicho sza!!!
No nic, narazie zmykam bo jeszcze mam bojowe zadanie, rozpalić grilla bo mój mąż już dzwonił z pracy, że mu się chce kiełbasek!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

05 kwie 2007, 17:38

ewa 27 gdzie ty mieszkasz, ze takie upaly u ciebie? Mniam mniam kielbaski z grilla, ale mi smaka narobilas :-D a ja wlasnie budyń wcinam :-D Dzisiaj jakis dziwny dzień non stop spac mi sie chce, wlasnie skonczylam wycierac podlogi (przy remoncie musze dziennie-no akurat wczoraj zrobil to za mnie mąz) Ale juz niedlugo jutro panowie przychodzą drugi raz pomalowac a po swiętach tylko panele polozyc i finito !!! :ico_brawa_01:
Dziewczynki kochane czy wam mdlosci przeszly na dobre, czy jeszcze sie pojawiają?? Bo mnie nachodzą, rzadziej bo rzadziej ale są :-/ Czasem marzę zeby czuc sie choc przez tydzien tak jak przed ciążą. Nie wiem czemu ale przez te wszystkie dolegliwosci zrobilam sie jakas ponura g:(\ A jak z wami?

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

05 kwie 2007, 19:11

Esia w Irlandii mieszkam, tutaj juz wszystkie kwiatki kwitną i drzewa są juz zielone, to moja pierwsza wiosna tutaj i jestem zaskoczona jej pięknem, bo jak wiadomo Irlandia to raczej deszczowy kraj.
A co do kiełbasek to były pyszne, szczególnie, ze jedlismy na świeżym powietrzu. Tak się objadłam, że nie mogłam się ruszać a teraz rodzinka mnie wyciąga na spacerek i pewnie znajdę jeszcze miejsce na małego lodzika :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 kwie 2007, 19:20

O, mama Zuzi ja też mam 27 lat (prawie,ale to tuż, tuż...) A u mnie wcale nie tak cieplutko, słonko świeci, ale wiaterek niefajny i niecieplutki :-?

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

05 kwie 2007, 19:28

Plastelinka, po prostu mega wooow :) śliczna dziewczynka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marthalib i 1 gość