Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 kwie 2007, 11:19

No właśnie straszna tu cisza. :ico_placzek:
Chyba będziemy musiały poczekać na większy ruch jak nasze dzidzie podrosną i dadzą nam więcej czasu dla siebie. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 kwie 2007, 11:53

masz racje
a powiedz
mi jak tam twoja ksiezniczka przesypia nocki ładnie ci śpi bo moja Juleczke męczy niestety brzuszek od wczoraj zaczełam podawać jej herbatke koperkową oraz kupiłam w aptece gripe water (czy jak to sie pisze) i nie powiem w tą noc było zdecydowanie lepiej i mam nadzieje ze juz tak zostanie

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 kwie 2007, 21:44

Moja królewna śpi dość ładnie w nocy. Najczęściej budzi sie dwa razy . Pierwszy raz ok godz. 1, a drugi ok godz. 4.
A jeżeli chodzi o problemy z układem trawiennym, to położna, która była u nas poleca czopki Viburcol 3x1/2 czopka lub 1 doraźnie. Możecie spróbować na te wszystkie gazy i inne historie. Czopki te działają podobno rozkurczowo na cały przewód pokarmowy. Pisze podobno, bo sama na szczęście nie muszę stosować u mojej królewny.
Pozdrawiam :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2007, 10:04

dzięki za rade w poniedziałek kupie te czopeczki i mam nadzieje ze pomogą mojej Juleczce bo juz nie moge znieść jak ona sie męczy tak bardzo ja ten brzuszek męczy dzisiaj w nocy jak ja dopadło od 3 to ja trzymało do 8 tak sie prezyła ,stekała jakby chciała zrobic kupke i nie mogła -niestety czesto tak sie meczy nie wiem czym to jest spowodowane kupke robi luzna choć tylko jedna a kiedys było ich wiecej karmie ja cycem i tak sie zastanawiam czy moze jej cos szkodzi to co jem i zwiazku z tym mam pytanie czy moge jesc parówki bo naleza one do mojego scislego meni

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 kwie 2007, 11:30

trudno powiedzieć czy parówki mogą szkodzić Twojej Juleczce. Profilaktycznie możesz odstawić , bo są bardzo tłuste.

[ Dodano: 15-04-2007, 17:43 ]
No dziewczynki, widzę, że Wasze pociechy nie dają Wam wolnego czasu na poklikanie na tt. Szkoda. Strasznie tutaj cicho. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

17 kwie 2007, 16:28

witajcie dziewczyny.
u nas taka piękna pogoda, że można pomyśleć, że to już lato. Najlepiej siedzieć cały czas na świeżym powietrzu.

Aniaaa te białe dwie plamki to mogą być pleśniawki. Ale niekoniecznie.Moja księżniczka ma cały biały języczek od mleka. Najlepiej jakby zobaczył to ktos doświadczony lub idź do lekarza, bo pleśniawki trzeba leczyć. Najczęściej smaruje je się takim płynem Aphtin.

Pozdrawiamy serdecznie i odzywajcie się dziewczynki jak najczęściej. :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 kwie 2007, 08:20

witaj Aniaaa masz bardzo ładną córeczkę :-D którą gorąco z Juleczka pozdrawiamy niech sie chowa zdrowo
Faktycznie straszne panują tu pustki ale co zrobić może z czasem sie cos tu zacznie dziać
co do tych białych plamek to jak pisała wcześniej urmajo mogą to być pleśniawki i jesli nie pomaga Aphtin to trzeba isc do lekarza on przepisze taki proszek nazywa się Nystatyna który zalewa sie woda i potem ta zawiesina pędzluje sie języczek i podniebienie a i jeśli faktycznie jest to pleśniawka to trzeba smarować tez brodawki żeby sie nie przenosiły wiecznie te bakterie z cycusia do buzi oczywiście o ile karmisz piersią
my wczoraj byliśmy u okulisty bo mała ma zalecenia ze szpitala bo miała żółtaczkę i ja naświetlali wiec profilaktycznie chodzimy do kontroli czy cos sie nie dzieje z oczkami ale jak na razie jest wszystko ok i mam nadzieje ze tak zostanie powiem wam ze takie badanie jest bardzo stresujące przynajmniej dla mnie takie było jak zobaczyłam jak pani doktor wpycha jej do oka taki drucik pod powieki zeby nie mogła zamknąć oczka strasznie sie bałam żeby czasem jej oczka nie uszkodziła bo taki maluszek strasznie sie wierci ale wszystko poszło dobrze uf...
kurcze u was tez pada deszcz ......

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

18 kwie 2007, 18:39

czesc dzieczyny dawno mnie nie bylo stesknilam sie za wam bardzo. :-D
U nas kazdy dzien inny z Dominikiem rosnie nam w oczach coraz czesciej sie usmiecha a ogulnie to tak przesypia ladnie noce budzi sie na mleczko i dalej spi czasem jak pomarudzi to przytule mocniutko i jest ok mielimsy male problemy z pupka bardzo sie dparzyla ale juz ok pani doktor przepisala nam masc robiona ale nie pomogla kupilam w aptece masc cynkowa linomag jest super wszytko pieknie wyglada a jesli moge cos polecic na plesniawki poniewaz tez mial to taki plyn FLUMYCON jest super jest slodki wyszytko zaraz zeszlo teraz czasem daje nawet na smoczek mozna tez na brodawki ladnie pachnie truskawkai lepiej poprosic o recetpte bo bez kosztuje 40 zl a bez 14 wiec duza roznica polecam. teraz juz bede czesciej wiec ruszy to nasze forum pozdrawiam do wieczorka moze bedziecie caluski dla was i maluszkow odemnie i Dominiczka :532: :532:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 kwie 2007, 08:28

witajcie dziewczyny mam do was pytanie od 4 dni moja Julcia ma na twarzy i piersi takie czerwone chrosteczki :ico_olaboga: na początku myślałam że może dzidzie przegrzałam i dostała potówek wiec zaczęłam ja kapać w nadmanganianie potasu ale jej to nie znika zaczynam sie martwić ze to jest cos innego np skaza czy wiecie czym to sie różni i po jakim czasie od pojawienia sie potówek powinny one zniknąć?

[ Dodano: 2007-04-24, 10:37 ]
bu.....czy ktos tu jeszcze zagląda :ico_placzek:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

25 kwie 2007, 15:08

Gdzie jestescie halo???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość