Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

25 kwie 2007, 21:45

PAULINKA ja także gratuluję córeczki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też się napaliłam na takie usg,bo w necie oglądałam filmik,no i mój W. także ,ale nie wiem czy nie będę musiała jechać aż do gdańska :ico_olaboga: zobaczymy
MAMOZUZI nie przepisali mi żadnych lekarstw,nic,bo wszystko jest ok,dziś już dobrze ,ale napradę ja do tej pory tak samo mówilam,że jestem w ciąży a nie niepełnosprawna,ale teraz to będę uważać,szczególnie ,że na początku denerwowałam się czymś,że poronię z jednego powodu ,o którym wam nie napisałam,bo tak szczerze to nawet nie wiem jak

[ Dodano: 2007-04-25, 21:51 ]
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 kwie 2007, 11:37

Ale tu cichutko, pewnie częśc w pracy siedzi a częśc korzysta ze sloneczka, ja tez ide posiedziec na podwórku, mam nadzieje ze nie zaszkodzi to na ten moj kaszel :ico_zly:

[ Dodano: 2007-04-26, 11:41 ]
Acha, no i chcialam sie pochwalic ze moj brzusio ma juz 88 cm :ico_brawa_01: no i waga podskoczyla o 2,5 kg w porownaniu do wagi sprzed ciązy :ico_haha_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 kwie 2007, 12:12

Hej dziewczyny. Paulina gratuluje dziewczynki :-D Jak dziewczyny humorki bo u mnie okropnie, wszystko mnie denerwuje i doprowadza do niesamowitej złości :ico_placzek: a przy okazji do płaczu. Co do brzusia to mam 95 w pasie a ważę dokładnie tyle ile przed ciążą czyli 60 kg z czego bardzo sie ucieszyła moja pani gin. stwierdziła że najwyższa pora przybierać na wadze. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

26 kwie 2007, 13:01

Paulina gratuluje coreczki :523: . Ja dzis tez bylam na usg przesiewowym, Z malenstwem wszystko jest w porzadku. Lekarz potwierdzil, ze to dziewczynka :509: A teraz moge sie oddac blogiej drzemce, cos mnie zmoglo :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 kwie 2007, 13:13

hej ewasiek, głowa do góry zły humorek pewnie szybko przejdzie, przejmując sie głupstwami psujesz humorek nie tylko sobie ale i maluszkowi, wiem ze to silniejsze od ciebie ale spróbuj cos z tym zrobic :ico_oczko: Trudno mi cos wiecej napisac bo ja jak na razie na zly humorek nie narzekam, czasem zdarza sie tylko, że jestem upierdliwa ale z tym to musi sobie radzić mój mąż :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 kwie 2007, 13:16

he he no to chyba narazie przeważają dziewczynki w naszym gronie :ico_brawa_01:
za niedługo to im zabraknie kawalerów jak dorosną :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 kwie 2007, 13:40

Ja to sie chyba w "grudniu po poludniu dowiem kto u mnie mieszka... " co prawda USg mam w srode ale juz zastrzegaja sobie ze nie mowia plci.... (z powodow, ze w Szwecji jest sporo rodzin arabskich i kobiety na diagnoze "Dziewczynka" byly zmuszane przez mezow do usuwania. Tak wiec rzad zakazal mowienia plci na badaniu panstwowym) Jak chce poznac plec to musze isc prywatnie a koszt okolo 200 zlotych bez bajerow typu 3D. Tak mysle ze chyba jak mi nie powiedza to poczekam do poczatku lipca, bede w Polsce to za 200 zl nie dosyc ze 3 D zrobie to i na plytke nagraja i bedzie pamiatka.
A tak bym chciala wiedziec jakies ciuszki kupowac....

Ja sobie chyba wywrozylam wczoraj skurcze, bo po poludniu i wieczoreem moja macica dala mi niezle popalic: twardniala mi tak strasznie nieprzyjemnie i nawet nos-pa za bardzo nie pomogla. Napiszcie prosze czy twardnieja wam brzuszki. Niby takie skurcze to nic takiego ale wczoraj to nawet jak na moj niepanikarski charakter bylo tego za duzo...

Agnieszka, Ty sie tu nie wstydz tylko gadaj... :ico_haha_01: Nikt tu nie jest bez skazy a osadzac to juz na pewno nie nam :-D
Wszystkim mamusiom zdiagnozowanym hehe jeszcze raz GRATULACJE!!!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 kwie 2007, 13:53

no właśnie Aga co się masz wstydzić NAS??
kobitko my tu pewnie nie jeszcze o takich rzeczach będzie rozmawiać :-D

mamo_zuzi1980 a co do skurczów to ja też miewam ale w sumie lekkie i da się spokojnie przeżyć. czasem tylko jak się położę spać to mnie coś mocniej złapie ale ogólnie nie jest najgorzej i brzuszek nie twardnieje :-D

no a dzisiaj popoludniu ide do mojej gin bo już mam termin wizyty i odbieram też wyniki badań.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 kwie 2007, 13:58

Własnie próbowalam ustalić ile wśrod nas dziewczynek a ile chłopców rośnie, jak na razie naliczyłam 2 na 2 tzn synuś u mnie i Agnieszki a córeczki Plastelinka i Paulinka (wiec na razie kawalerów w sam raz :ico_brawa_01: ) ale nie wiem czy kogos nie ominęłam ( z góry przepraszam i proszę mnie poprawic), mam nadzieje ze w piątek ten wynik jakoś sie zmieni :ico_haha_01: Ulamisiula, gosiaperelka i Kocura Bura dajcie jutro znac jak tam po wizycie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-26, 14:01 ]
a co do brzuszka to czasem tez robi sie twardy i nabrzmialy, ale bolec nie boli

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 kwie 2007, 19:44

CZEść DZIEWCZYNKI :ico_haha_01:
plastelinka GRATULUJę :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
NO A U MNIE TAKA DZIWNA SYTUACJA,CHOCIAż DLA MNIE NA POCZąTKU BARDZO TRUDNA,OK ,NAPISZE BO JAKOś MI TAK DZIWNIE NA SERDUSZKU,żE WAM NIE MOWIłAM,NO,CHODZI O TO ,żE CHOCIAż MóJ SYNEK JEST TERAZ BARDZO KOCHANY I WYCZEKIWANY,TO NIE PLANOWALIśMY NA RAZIE DZIDZI,A JA W3 MAJU TAMTEGO ROKU ZAłOżYłAM SPIRALKę ,BO PREZERWATYWA ODPADA,TABLETEK BRAć NIE MOGę ,NO I TYLKO ONA ZOSTAłA,NA POCZąTKU STYCZNIA BR.,MIAłAM JAKIś DZIWNE BóLE PODBRZUSZA,WIęC POSZłAM DO GIN, A ON STWIERDZA ,żE SPIRALKI NIE MA :ico_noniewiem: NO I CZY ZAKłADAMY DRUGą,NO JA ,żE CHYBA TAK,UMóWIłAM SIę W DZIEń KIEDY MIAłAM DOSTAć MIESIąCZKę,no lekarz stwierdził ,że krew jest w szyjce czyli okres już tak naprawdę ,ciąży nie ma ,to zakładamy,no i założył,aletydzień nie dostaję okresu więc idę znów ,no i co? CIążA pózniej już tylko chodziło mi czy maleństwu się nic nie stanie przez tą spiralkę,było mi ciężko,naprawdę,spać nie mogłam,ale najważniejsze wszystko ok,spiralka wogóle nie ma do niego dostępu,jest zdrowiutki jak rybka,no ale wam nie mówiłam,bo tak jakoś dziwnie sama nie mogłam się oswoić :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość