Miliyy23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2017, 15:14

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

08 sie 2017, 11:34

Produkty ,,ekologiczne" wcle nie muszą być drogie. Wystarczą takie mało przetworzone- czyste mięso, płatki owsiane, owoce, warzywa, rośliny strączkowe. Warto zainwestować w ekologiczną wędlinę, ma naprawdę mniej chemii. Oprócz tego raczej unikaj kurczaka i łososia :) ŻYwiłam się zdrowo i eko całą ciążę, wyszło drożej ale czułam się super i dzidzia potem też :) Oprócz tego w trakcie planowania oraz ciąży brałam witaminki, mamadha premium+ i żadnych niedoborów nie miałam :) Dieta jest naprawdę ważna.

Awatar użytkownika
ustovska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2018, 15:40

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

04 paź 2018, 15:52

rodzice mieszkają na wsi, więc mam dostęp :)

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

17 paź 2018, 12:32

Dużo suplementów dla kobiet w ciąży możemy dostać w tej aptece aptekamirowska.pl. Jak byłam w ciązy to tu się zaopatrywałam i teraz po porodzie zaopatruję się u nich a artykuły dla niemowląt.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

19 cze 2019, 15:30

Nie tylko będąc w ciąży, warto odżywiać się ekologicznie i zdrowo. Warto mieć świadomość, co się je. Dlatego ja od dawna kupuję żywność w sklepach typu KRUKAM.PL, gdzie wszystko pochodzi od sprawdzonych dostawców. Pełnia zdrowia i smaku. Bardzo lubię np. ich olej kokosowy.

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

30 paź 2019, 11:57

Ja mam słuchajcie mamły zagonek ziemi i tam co roku sadze tam marchewkę, ogóreczki, pomidorki, koperek, ziemniaczki, rzodkiewkę a nawet czasem urosną buraczki z botwinka.... to jest moje ekologiczne jedzonko z ogródka.

Abcklm1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2020, 23:52

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

19 maja 2020, 13:23

Ekologiczne żywienie jest po prostu zdrowe, ale przed ciążą warto zaopatrzyć się w komputer cyklu i bardzo dobre opinie ma Cyclotest My Way

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

21 wrz 2020, 09:16

Zdecydowanie ekologiczne nie musi być drogie! Każdy, ale to każdy z nas, kto mieszka w domu może wysilić się delikatnie i zasadzić w ogródku własne drzewka i https://www.podkarpackiesady.pl/5-krzewy-owocowe. Naturalne owoce, bez oprysków sprzyjać będą naszej ciąży i właściwemu rozwojowi dziecka. Co więcej, warto także wygospodarowac kawałek ziemi na grządki. Już owoce w połączeniu z własnymi warzywkami to pewien sukces i zdrowie! :D

AniaL9419
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2020, 19:06

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

27 wrz 2020, 12:44

Poza takim żywieniem ogólnie zdrowy tryb życia, ruszać się, uprawiać sport (z umiarem oczywiście), nie zaszkodzi żel prefert na pobudzenie plemników

Jobi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2020, 23:49

Re: Żywienie w ciąży - ekologicznie

09 paź 2020, 12:17

Najważniejsza zdrowa i zbilansowana dieta

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość